Braňte své zákazníky pomocí SSL/TLS certifikátu s pečetí od SSLmarketu

10. října 2022

Desítky falešných kopií internetových stránek a eshopů po celém světě vznikají jenom proto, aby poškodily návštěvníky – připravili je o peníze, či osobní údaje. Lidé na internetu od provozovatelů webu potřebují záruku, že místo jejich stránek nenavštívili falešný podvrh. Jak svým návštěvníkům dokážete, že váš web není padělek? Jak zaručíte důvěryhodnost svých stránek? To zjistíte v tomto článku.

zdroj: freepik.com/SSLmarket.cz

Uživatelé internetu jsou v Česku dlouhodobě v ohrožení phishingu a padělání stránek. Lidé by měli mít možnost zjistit, kdo je provozovatelem stránek, které navštívili a ujistit se, že jsou bezpečné. Důvěryhodnost webových stránek návštěvníkům zajistíte SSL/TLS certifikátem s dynamickou pečetí.

„Díky SSL/TLS certifikátu s dynamickou pečetí si návštěvník snadno ověří pravost webu a ujistí se, že provozovatel není podvodník. Navíc certifikát šifruje veškerou komunikaci mezi uživatelem a serverem, takže se nemusíte obávat o svá data z kreditních karet, přihlašovací údaje a další citlivé informace,“ říká Ing. Jindřich Zechmeister, ředitel SSLmarket.cz od společnosti ZONER a.s.

Bez důvěry zákazníků vás byznys nebude vzkvétat.

Hackeři dokáží vytvořit podvodné stránky téměř nerozeznatelné od těch skutečných. Běžný uživatel nemá vůbec žádnou šanci se mezi nimi vyznat. Rozlišit relevantní e-shop či webovou stránku od phishingové pasti pomůže jedině certifikovaná pečeť. Provozovatelé musí návštěvníkům prokázat svou identitu a umožnit jim ověřit si autentičnost.

Dbejte na důvěryhodnost své domény.

Počet webových stránek a e-shopů stále roste. Společně s tím bohužel vzniká i spousta podvrhů. Na českém internetu se běžně potýkáme s kopiemi Facebooku, PayPalu či podvodnými stránkami internetového bankovnictví, které vznikly za jediným účelem – získat citlivé údaje uživatelů a finančně je poškodit.

Pro koho je SSL/TLS certifikát s pečetí nezbytný?

Certifikáty s pečetí najdou své uplatnění všude. Zejména ale pak tam, kde se sbírají osobní údaje uživatelů. U veřejných institucí, úřadů, bank a e-shopů je použití SSL/TLS certifikátů s pečetí naprostou nutností.

Nejlepší ochranu před podvody a phishingem zajišťuje SSL/TLS certifikát s pečetí a službou DNSSEC.

Zaručit zákazníkům pravost webu a dát jim záruku důvěryhodnosti je důležitým krokem v boji s podvodníky a phishingem. Služba DNSSEC (zkratka pro Domain Name System Security Extensions) brání případnému útočníkovi v přesměrování adresy cílového serveru na svoje podvratné stránky.

U ZONERu najdete vše pro váš bezpečný internetový byznys

Společnost ZONER a.s. je lídrem mezi poskytovateli internetových služeb i v oblasti kyberbezpečnosti. Je dlouhodobým akreditovaným registrátorem české národní domény .cz a provozuje SSLmarketnejvýznamnějšího poskytovatele SSL/TLS certifikátů a autorizačních pečetí v Evropě.

Kompletní zabezpečení domény na jednom místě

Společnost ZONER a.s. jako jediná na českém trhu nabízí kompletní balík služeb pro maximální důvěryhodnost vaší domény. Pořiďte si .cz doménu se službou DNSSEC a certifikát s dynamickou pečetí od ZONER a.s. dohromady a pomozte spolu se ZONERem dělat internet bezpečnější.

 

Vojtěch Pospíšil

Prošel jsem formálním vzděláním zaměřeným na marketing a PR a nyní se věnuji internetovému marketingu a správě obsahu.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *