DigiCert se stal největší komerční CA na světě

2. října 2019

DigiCert dosáhl prvenství na trhu komerčních certifikátů a stal se největší komerční certifikační autoritou. Gratulujeme. Tato vrcholová meta je důkazem nejvyšší kvality produktů a služeb DigiCertu, které vám přináší SSLmarket.

SSL/TLS certifikáty jsou na internetu nezbytné

S digitálními certifikáty se setkává každý uživatel internetu denně. Šifrují komunikaci mezi serverem a klientem tak, aby ji nebylo možné odposlouchávat. Digitální certifikáty tedy jsou základním kamenem bezpečnosti na internetu. Bez nich není možné s návštěvníky a klienty komunikovat. „Bezpečnost našich klientů jsme od začátku zajišťovali výběrem těch nejkvalitnějších produktů předních certifikačních agentur. V naší nabídce naleznete jak oblíbené certifikáty Thawte, tak certifikáty DigiCertu – v současnosti největší certifikační autority na světě.“ uvádí Milan Behro, CEO společnosti.

Digitální podpis, který DigiCert rovněž nabízí, je základem pro důvěryhodnou a bezpečnou e-mailovou komunikaci. Dokládá původ a neměnnost zprávy, ale pomocí elektronického podpisu můžete zprávu i zašifrovat.

Kupujte digitální certifikáty od těch nejlepších

Prvenství na trhu DigiCert získal předstihnutím CA Sectigo (dříve Comodo). Momentálně mu patří přes 21 % z celkového počtu vydaných SSL/TLS certifikátů. SSLmarket jako největší prodejce v ČR a ve střední Evropě vždy spolupracoval s lídrem na trhu digitálních certifikátů, který garantuje nejvyšší kvalitu služeb. K nim přispíváme i my jako Platinum Elite Partner.

Společnost DigiCert dlouhodobě naše úspěchy vnímá. Mimo řadu cen, které jsme získali již v minulosti, jsme letos poprvé obdrželi titul Partner roku. SSlmarket je tak nepostradatelnou součástí největší certifikační agentury světa.“ dodává Lukáš Toman, vedoucí marketingu internetové divize společnosti.

K tomuto úspěchu samozřejmě přispěl i ZONER software, a.s. se svým projektem SSLmarket.cz, který je momentálně největším prodejce certifikátů ve střední Evropě. „ZONER Software je jedním ze špičkových partnerů DigiCeru, který v letošním roce dosáhl obratu více než 1 milion dolarů. Některé certifikáty nekoupíte jinde, než na SSLmarketu. Je to důsledek výjimečného partnerství s DigiCertem, který do partnerství se ZONERem vkládá velkou důvěru.“ přibližuje unikátnost projektu Jindřich Zechmeister, ředitel on-line bezpečnosti v ZONER software.

DigiCert nabízí kompletní PKI služby

Certifikační autorita DigiCert nabízí prostřednictvím svých partnerů (SSLmarket) kompletní portfolio PKI služeb. Kromě tradičních SSL/TLS certifikátů pro webové servery a služby můžete získat osobní certifikáty pro elektronický podpis (S/MIME), certifikáty pro podpis dokumentů a certifikáty pro podpis kódu, které potřebují vývojáři softwaru.

Po akvizici certifikační autority QuoVadis vám SSLmarket dodává i kompletní služby pro kvalifikovaný podpis a pečeť dle nařízení eIDAS. Rádi vám s výběrem kvalifikovaného certifikátu poradíme.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *