DigiCert se stal Společností roku 2020!

27. května 2020

Společnost Frost & Sullivan udělila DigiCertu prestižní ocenění – Společnost roku 2020. Tento titul je každoročně poskytován vybraným organizacím, které prokáží vynikající růst, inovace a vedení v konkrétních oborech. Aby společnost obdržela toto ocenění, musí splňovat brilantní výkon ve tvorbě poptávky, růstu značky a konkurenčního postavení na trhu.

Z udělení této ceny se ale neradují jen v DigiCertu. Vlnu nadšení to vyvolalo i ve společnosti ZONER software a jejím projektu SSLmarket.cz. Jedná se totiž o dlouholetého partnera DigiCertu a SSLmarket.cz je největším prodejcem elektronických certifikátů ve střední Evropě, což dokládájí DigiCertem udělená ocenění Platinum Elite Partner a Partner of the Year 2019Takové pocty a uznání se dostane jen těm nejvyšším partnerům.

DigiCert neustále upevňuje své vedoucí postavení na trhu, coby největší komerční certifikační autority na světě. Toto prvenství dosahuje především díky inovativnímu přístupu a práci s těmi nejlepšími a nejmodernějšími technologiemi. To ho staví do výraznou výhody nad svými konkurenty na globálním trhu. DigiCert je lídrem na poli s bezpečnostními TLS/SSL certifikáty, a zaměřuje se také na nové bezpečnostní technologie, jako je ochrana zařízení na internetu věcí (IoT) a vývoj implementací postkvantové kryptografie (PQC). To ho posunuje stále výše na žebříčku v oblasti internetového zabezpečení.

Společnost DigiCert úspěšně integrovala technologické silné stránky bývalé firmy Symantec TLS a PKI, aby poskytla partnerům a zákazníkům bezkonkurenční portfolio produktů a škálovatelnost. Certifikáty a nástroje pro správu společnosti DigiCert podporují širokou škálu podnikových potřeb a případů použití, od standardních TLS po případy použití specifické pro shodu, jako je Google AMP a kvalifikované certifikáty důvěryhodné pro EU pro fyzické osoby, právnické osoby nebo webové ověřování (QWAC). Společnost také podporuje podepisování kódů v cloudu, vzdálené podepisování dokumentů, řadu scénářů autentizace a šifrování zařízení IoT, zabezpečený vzdálený přístup k podnikům, zabezpečený e-mail a mnoho dalšího. “ uvedla Swetha Krishnamoorthi, Industry Analyst ve společnosti Frost & Sullivan.

DigiCert zaznamenal největší meziroční narůst

DigiCert si ocenění Společnost roku zasloužil rovněž největším meziročním nárůstem počtu komerčních certifikátů. Jeho měsíční nárůst činil 2 200 000 certifikátů. Meziročně vzrostl počet DigiCertem vydaných certifikátů o neskutečných 14 000 000. Tato čísla jsou vskutku vynikající, pokud si uvědomíme, že na internetu je celkově 84 500 000 aktivních bezpečnostních certifikátů.

Jen pro zajímavost – od roku 2018 do současnosti se počty vydaných certifikátů téměř zdvojnásobily! DigiCert má také největší nárůst tržního podílu – 1 000 000 certifikátů na 31,2 % trhu.

Že se jedná o opravdu nejdůvěryhodnějšího vydavatele certifikátů potvrzuje i fakt, kdy jeho služby využívá 89 % nejuznávanějších obchodních značek na světě z pohledu žebříčku Fortune 500.

K tomuto významnému úspěchu DigiCertu samozřejmě přispěl i ZONER software, a.s. se svým projektem SSLmarket.cz, který každoročně překonává očekávání DigiCertu v oblasti růstu prodejů. „ZONER Software je jedním ze špičkových partnerů DigiCertu, který v letošním roce dosáhl obratu více než 1 milion dolarů. Některé certifikáty nekoupíte jinde, než na SSLmarketu. Je to důsledek výjimečného partnerství s DigiCertem, který do partnerství se ZONERem vkládá velkou důvěru.“ přibližuje unikátnost projektu Jindřich Zechmeister, ředitel on-line bezpečnosti v ZONER software.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *