Fakturujte jednoduše s iDokladem a Fakturoidem!

17. června 2020

Většina provozovatelů e-shopů řeší importy objednávek do svým ekonomickych systému, což mnohdy bývá poměrně komplikované. Proto je dobré volit takový systém e-shopu, který nabízí jednoduché, již připravené řešení, jak fakturaci řešit. A my pro vás už máme řešení!

Redakční systém inPage.cz, projekt společnosti ZONER software a.s., je fantastický pomocník s tvorbou vašeho webu, a nyní spojil své e-shopové služby s fakturačními systémy iDoklad a Fakturoid. Díky tomu pro vás bude od teď vystavování faktur naprostá hračka!

Není propojení e-shopu s fakturačním systémem moc složité?

Nemusíte mít vůbec obavy. Propojení těchto služeb je velmi jednoduché a zvládne ho každý. Stačí si jen zřídit účet v jednom z těchto dvou systémů, o tom více později, a v administraci daného fakturačního systému si jen dohledáte údaje pro integraci. Ty pak vložíte do administrace vašeho e-shopu. Tím dojde k propojení fakturačního systému a vašeho e-shopu na inPage.

Jedinou podmínkou, kterou musíte splnit je zvolit si variantu služby iDoklad, či Fakturoid, která podporuje napojení přes API. U služby Fakturoid jsou to všechny varianty, u služby iDoklad jsou to placené varianty Oblíbený a Prémiový.

Poté už budete moci odesílat objednávky přímo do vybraného programu a zároveň rovnou odeslat zákazníkovi fakturu. Navíc díky on-line řešení iDoklad a Fakturoid můžete vystavovat faktury odkudkoli a kdykoli. Ušetříte si tak nepřeberné množství času a práce s přepisováním objednávek a vystavováním faktur.

Nyní se pojďme trochu podrobněji podívat na obě služby.

iDoklad

Není to jen systém pro vystavování faktur. Také vám pomůže se sledováním vašich nákladů a zisků. Díky snadnému a pohodlnému vygenerování kompletních přehledů okamžitě víte, jak si vaše podnikání stojí a nic vás nepřekvapí. Samozřejmostí je mobilní aplikace, ve které jsou vaše faktury v naprostém bezpečí a dostanete se k nim opravdu kdykoli. Jak správně propojit iDoklad s e-shopem od inPage zjistíte zde.

Fakturoid

Čeká vás nejen blesková fakturace. Tato služba dokonce nabízí i pět vzhledů, které si lze barevně přizpůsobit. Navíc si můžete do faktury vložit vlastní logo nebo podpis. Velmi snadno si zkontrolujete své náklady a statistiky vám ukáží přesně ta čísla, která chcete vidět. Přístup do systému můžete navíc sdílet se svou účetní, takže už nemusíte ztrácet čas schováváním dokladů. Jak správně propojit Fakturoid s e-shopem od inPage zjistíte zde.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *