Jednoduché webové stránky v inPage

4. ledna 2021

Chcete si vytvořit vlastní webové stránky a nevíte jak na to? Zkuste to s jednoduchým systémem inPage zcela zdarma! K registraci nové domény na CZECHIA.com máte v ceně domény variantu inPage MINI, se kterou vytvoříte nové online stránky během chvilky! Pojďte se podívat jak na to.

Varianta inPage MINI je vhodná pro základní webové stránky nebo webovou vizitku jakéhokoliv projektu. Jakmile si ji objednáte, můžete začít okamžitě pracovat na tvorbě svých stránek. K dispozici budete mít průvodce, který vás celou tvorbou provede. Je ale potřeba myslet na to, že pokud pracujete v inPage MINI, můžete využít pouze tři samostatné stránky. Jestli víte, že jich potřebujete více, vyberte si spíše inPage STANDART.

Začátek tvorby webu

První, co bude potřeba udělat, je tvorba úvodní stránky. Zde napište všechny důležité informace, které chcete, aby si návštěvník přečetl. Protože se může stát, že se neproklikne nikam dále, je třeba představit projekt už zde. S úvodní stránkou vám pomohou obsahové šablony. Po dokončení už máte hotovo přibližně 70% obsahu celého webu.

Pak je na čase vybrat šablonu. Určitě je dobré zvolit některou z našich responzivních šablon. Všechny šablony z naší dílny jsou totiž plně čitelné jak na počítači, tak i mobilním zařízení.

Další stránky a informace

Dalším krokem je výběr úvodního obrázku, který se bude zobrazovat na úvodní stránce. Měl by zaujmout na první pohled a napovědět, čeho se stránka týká. Pokud nemáte vlastní, který byste chtěli použít, můžete si vybrat nějaký z fotobanky inPage. Najdete jich tam několik stovek, takže si vybere určitě každý.

Úvodní stránka je v tuto chvíli kompletní. Pokud chcete přidat ještě pár dalších informací, můžete vložit další stránku a vložit do ní dodatečné informace, jako je třeba ceník, mapa místa, kde se nachází vaše provozovna nebo kontakt. Tyto informace však lze vložit také do patičky.

Hlavní menu a SEO optimalizacee

Vždy je dobré mít na stránkách nějaký rozcestník, který usnadní návštěvníkům orientaci. K tomuto účelu obvykle slouží hlavní menu. Pokud máte tedy více stránek než pouze úvodní, doporučujeme jej na webovky vložit.

Posledním důležitým úkolem bude zajistit, aby vaše stránky na internetu návštěvníci našli. K tomu slouží tzv. SEO optimalizace. V inPage máte možnost si pro každou stránku vytvořit vlastní URL a popisek, díky čemuž buse lépe rozpoznatelná ve vyhledávačích. V případě, že tak neuděláte, údaje systém doplní automaticky. Je ale třeba myslet, že Google trvá nějakou dobu, než stránku rozpozná a změny se projeví až po nějaké době. Můžete tomu však jít napřed a zaregistrovat se do Google search console.

Jednoduché a zdarma

Pokud chcete začít s tvorbou webu a nechcete do ní investovat velké peníze, pak je varianta inPage MINI tou pravou volbou. Vše výše zmíněné získáte zdarma jako doplňkovou službu ke správě domény na Czechia.com.

Nepotřebujete žádné přechozí zkušenosti ani odborné znalosti. Se vším vám pomůže průvodce tvorbou webu. O kvalitě a oblibě inPage svědčí pak i to, že je umístěná v TOP 10 CMS, které jsou používané na CZ doméně.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *