Lze si vytvořit profesionální web během několika minut?

Lze si vytvořit profesionální web během několika minut?

0

Potřebujete si vytvořit rychle profesionálně vypadající webové stránky? Na internetu najdete velké množství služeb, které slibují vytvoření webových stránek během několika minut. Ne vždy však sliby odpovídají realitě a s přípravou webu se můžete pořádně potrápit. Samotný výsledek nemusí úplně odpovídat vašim původním představám. Lze si tedy vytvořit profesionálně vypadající web opravdu během chvíle? Na to si zkusíme odpovědět v tomto článku.

zdroj: pexels.com

Jaké nástroje pro tvorbu webu použít?

Na internetu najdete velké množství služeb a nástrojů, které slibují, že si s jejich pomocí sami vytvoříte profesionální webové stránky během několika minut. Tyto služby se dají velice zjednodušeně rozdělit do dvou kategorií.

Web builder

Jedná se o řešení, pomocí kterého si sami vytváříte design, strukturu a obsah webu. Buildery nabízí zpravidla velkou rozmanitost možností úprav designu a struktury webu. Můžete si tak web kompletně přizpůsobit svým potřebám (tedy v závislosti na možnostech, či omezeních konkrétního builderu).

Nevýhodou je mnohdy komplikované rozhraní editace webu, ve kterém se ne každý uživatel je schopen hned zorientovat a v množství možností se i ten zkušenější ztratí.

Určitě je zde také potřeba mít už nějakou ucelenou představu o tom, jak bude web finálně vypadat, co bude obsahovat a kam umístit důležité informace, které budou vaši návštěvníci hledat.

U web builderů se kreativitě uživatelů meze nekladou. Konečná podoba vašich nových webových stránek ale nemusí ve výsledku odrážet vaši prvotní představu. Snadno se může stát, že vytvoříte nepřehledný, nevkusný web a jeho tvorba vám zabere zbytečně moc času.

Webové šablony

Zde dostanete již hotové webové stránky s profesionálně připravenou grafikou a strukturou, kde si jen upravíte texty, případně přidáte vlastní obrázky a doplníte kontaktní údaje. Nový web si tak opravdu zvládnete vytvořit během chvíle, ale možnosti grafických úprav v šablonách bývají dost omezené, takže si ho nikdy nepřizpůsobíte přesně podle svých představ.

Zpravidla máte v ceně k dispozici jen jednoduchý textový editor a úpravy vzhledu stránek i samotné šablony jsou draze zpoplatněny, anebo vyžadují odbornou znalost programování webových stránek.

Je třeba mít i na paměti, že vámi vybranou šablonu mohou na internetu používat stovky, ne-li tisíce dalších webů a tím pádem nemusí vaše nové stránky v konkurenci nijak vyniknout.

Optimální řešení pro tvorbu webu existuje!

Přijde vám, že neexistuje způsob, který by vhodně kombinoval výhody web builderu a šablonového řešení a i přesto začátečníkovi umožňoval za krátkou chvíli vytvořit vlastní profesionálně vypadající webovky? Mýlíte se. Řešením je služba inPage, která nabízí to nejlepší z kombinace web builderu a šablony.

S inPage získáte profesionály vytvořené šablony s předpřipraveným obsahem, který si můžete velice jednoduše upravit a přizpůsobit svým představám. Během několika minut si vytvoříte skutečně jedinečné webové stránky jako od profesionála a za velmi příznivou cenu.

S inPage vytvoříte hezké webovky během chvíle

Začnete výběrem šablony, která bude přesně odpovídat potřebám vaší webové prezentace. V nabídce jich naleznete desítky a každá z nich je určená pro jiný druh profese či podnikání.

Šablony inPage obsahují profesionálně předpřipravený obsah, se kterým si přípravu webových stránek výrazně urychlíte. Nemusíte řešit, kam informace na webu umístíte a jak obsah stránek rozvrhnete. Vše je pro vás již nachystané a čeká jen na vlastní úpravy.

Poté, co si vyberete šablonu a provedete objednávku, obdržíte na e-mail přístupy do webového rozhraní služby inPage, kde své stránky začnete okamžitě tvořit.

Rozhraní administrace webu je jednoduché a rychle se v něm zorientujete. Je rozděleno na dvě poloviny, kdy v jedné máte živý náhled webu a ve druhé vlastní editační nástroje.

Stačí si v náhledu webu kliknout na konkrétní stránku, či její část a upravit ji pomocí editoru, který uvidíte v levé části rozhraní.

Měňte obrázky, upravujte texty a přidávejte kontakty. Vaše stránky budete mít hotové do několika minut.

Navíc můžete do stránky přidávat předpřipravené bloky, pomocí kterých si obsah libovolně doplníte a uzpůsobíte podle svých představ.

inPage je nejsnazší cesta k profesionálním stránkám

Vytvořit webové stránky je opravdu snadné. Služba inPage kombinuje výhody builderu a šablonového řešení, díky čemuž můžete tvořit profesionální webové stránky během několika minut.

Tým zkušených webdesignerů z inPage vám ochotně s přípravou webu pomůže a v případě zájmu vytvoří web na míru. Stačí si vybrat z nabízených služeb.

Mohlo by vás zajímat

Žádný příspěvek v diskuzi

Odpovědět