Multiyear Transfery v nabídce registrátora ZONER software

2. července 2020

ZONER software a.s. prostřednictvím svých portálů CZECHIA.com, RegZone.cz a na Slovensku SlovakNET.sk nabízí nyní jako první registrátor víceleté transfery, při převodech domén Evropské unie (.eu) a Slovenska (.sk).

SK-NIC – registr slovenské domény SK tuto funkci implementoval při modernizaci svých pravidel v září 2017.

EURid – registr domény EU se s touto novou funkcionalitou přidal nyní od 17.6.2020.

Co se děje při víceletém prodloužení?

V minulosti, když jste chtěli provést transfer domény mezi registrátory, museli jste vždy u domén EU a SK uhradit poplatek za transfer a dodat příslušné autorizační heslo. V rámci poplatku za transfer byla po převodu vaše doména prodloužena o 1 rok.

S novou funkcí, kterou teď nabízí CZECHIA.com, můžete při objednávce transferu změnit počet let až na maximální počet, o který lze danou doménu prodloužit. Převedete tak svoje domény do péče předního poskytovatele profesionálního webhostingu, serverhostingu a dalších velmi potřebných služeb. Zároveň vám odpadnou budoucí starosti s prodlužováním vašich domén v dalších letech.

Další výhody, které získáte pro své domény:

• SSL Certifikát úrovně Domain Validation od světové certifikační autority DigiCert.
• Zabezpečení Vaší domény DNSSECem.
• Možnost využít profesionální webové a emailové řešení s nejvyšším možným zabezpečením a ochranně proti SPAMu (DKIM, SPF, AntiVirus).
• Ke každé doméně nabízíme i InPage Mini s jednou emailovou schránkou kompletně v ceně registrace.

Nové domény si můžete registrovat i na více let najednou, díky tomu nemusíte každý rok myslet na obnovu domén. Navíc máme často na víceleté registrace zajímavé akce.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *