Online galerie bez limitů? Zonerama.

20. května 2020

Hledáte místo, kde prezentovat svoje fotky bez snížení kvality, otravných reklam a s kontrolou nad tím, komu fotky zobrazíte? Tak čtěte dál, Zonerama je přímo pro vás.

Jak už bylo zmíněno výše, Zonerama je online galerie určená pro sdílení vašich fotografií. Díky tomu se můžete se svými záběry pochlubit doslova celému světu. Ale jen, pokud budete chtít – Zonerama totiž nabízí možnost nastavení viditelnosti a zabezpečení vašich alb.
Jedná se opravdu o intuitivní aplikaci, která nemá žádná omezení a je zcela zdarma. Fotky neprocházejí kompresí, takže prezentujete přesně to, co chcete, a v plné kvalitě.

Další výhodou Zoneramy je, že je plně propojena se Zoner Photo Studiem X, nejoblíbenějším českým softwarem na úpravu fotografií, kde si vaše fotky snadno upravíte a přímo z programu nahrajete na Zoneramu.

Jak na to?

Jednoduše. Nejprve si na Zoneramě založíte účet, což vám zabere opravdu jen pár okamžiků. V pravém horním rohu naleznete tlačítko „Vytvořit účet“, na které kliknete. Otevře se vám další okno, ve kterém vyplníte svůj e-mail. V případě, že jste tento e-mail použili již k registraci Zoner Photo Studia, stačí se přihlásit ve spodní části okna a vytvoření účtu můžete přeskočit.

Následuje pojmenování vaší galerie a zobrazení URL adresy, pomocí které se k vašim fotkám dostanou ostatní. Adresu můžete upravit nebo zkrátit.

Nahrání fotek je velmi snadné – kliknete na ikonu „Nahrát fotky a vyskočí vám nové okno, do kterého nahrajete snímky z počítače. Pojmenujte album a vyberte, do které složky se má nahrát, a zda má být veřejné nebo soukromé. Dále v pravém panelu zadáte, zda chcete určit albu omezení ohledně zabezpečení heslem, stahování a podobně.

Pokud již jste uživateli Zoneramy, můžete fotky do své galerie exportovat přímo z programu a také je tam spravovat, protože Zonerama je integrovaná přímo v navigátoru v Zoner Photo Studiu X. Zároveň je možné i po nahrání do galerie dodatečně upravovat v ZPS X.

Zonerama je neustále aktualizována, aby vám zajistila maximální komfort. Díky jarní aktualizaci na rok 2020 můžete generovat přímo podsložky na Zoneramě, a to i pomocí formátovacího řetězce. S nastavitelnými odkazy můžete vygenerovat více odkazů s různým nastavením zabezpečení, platnosti a voleb pro prohlížení. Díky přehledné správě odkazů najdete všechny vygenerované odkazy v Zoneramě na jednom místě se statistikou stažení a možností smazání.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *