Přesun webu na nový hosting vám nemusí přidat starosti. Zkuste to na inPage!

24. října 2022

Máte zaregistrovanou doménu, vlastní webové stránky, ale nejste spokojeni s jejich provozem? Stránky běží pomalu, platíte za ně zbytečně moc peněz, nebo s vámi nekomunikuje správce webu a vy si jen těžko prosazujete jakékoli úpravy? Přejděte na inPage. Jedná se o nástroj pro tvorbu profesionálních webových stránek, který zvládne ovládat úplně každý. Navíc nově při převodu celého webu i s doménou pod správu inPage dostanete 50% slevu z původní ceny. 

Stalo se vám, že jste si u profesionála nechali vytvořit nové stránky s příslibem, že se o ně bude starat, ale po čase z toho sešlo? Nekomunikoval s vámi, přestal aktualizovat web, anebo dostatečně neřešil jeho zabezpečení? Pokud si sami s úpravami neporadíte, nebo neznáte přístup do rozhraní editoru webu, máte pramálo šancí s tím něco dělat.

V jiném případě jste možná prostě jen nespokojení s poskytovatelem hostingu. Časté výpadky, vysoká cena, neochotná či nedostupná podpora a nemožnost vlastních úprav na webu vás už přestávají bavit?

Pokud je vám jeden z těchto příkladů povědomý, potřebujete spolehlivé řešení. Majitelé webů ovšem u poskytovatele hostingu zůstávají i dlouhé roky jenom proto, že si s přesunem domény neví rady.

InPage je moderní, funkční služba, kterou zvládne obsluhovat každý i bez předchozích zkušeností. Abyste si na inPage vytvořili pěkné stránky nemusíte vůbec umět programovat! Profesionálové z inPage vám ochotně poradí a pomohou s přípravou i správou vašich webových stránek.

Co s inPage získáte?

 • profesionální grafický vzhled webu
 • uživatelsky přívětivé webové rozhraní pro správu webu
 • službu kompletně v češtině včetně technické a zákaznické podpory
 • jednoduchý web, blog či e-shop v jednom
 • 50% slevu při přesunu od jiného poskytovatele

Jak přesunout svou doménu na inPage?

Migrace domény na inPage je velice snadná. Nejjednodušší způsob je přímou objednávkou některé ze služeb inPage. Případně se můžete předem spojit s podporou, která s vámi možnosti přesunu zkonzultuje. Nový web budete mít nejprve připravený na testovací doméně. Po jeho dokončení začne přesun webu na vaši původní doménu. Při celém procesu migrace vám bude zákaznická a technická podpora inPage ochotně k dispozici.

Na co si dát před přesunem pozor?

 • Zkontrolujte si, jestli máte aktivní e-mailové schránky a ujasněte si, zda je chcete nadále využívat.
 • Ujistěte se, zdali doména, kterou chcete přesouvat, skutečně patří vám a můžete s ní libovolně nakládat (a tedy i převést k jinému registrátorovi).

Není třeba mít žádné obavy. Převod domény je běžná věc a pro zkušené administrátory z inPage rutinní záležitost. S inPage to zvládnete v několika krocích. Zvolit si můžete ze dvou možností:

1)  Vytvoříte si web sami pomocí šablon na inPage

Ať už je vaše profese jakákoli, na inPage si z přednastavených šablon zaručeně vyberete takovou, která nejlépe odpovídá vašemu zaměření. Nemusíte si lámat hlavu s tím, kam jaké informace umístíte. Vše je již nachystané. Vám už stačí jen doplnit kontakty, vlastní fotografie a texty.

2)  Necháte si pomoct od profesionálů z inPage

Pokud chcete vybočit z řady a prezentovat se vlastní webovou stránkou, profesionálové z inPage vám ji ušijí přesně na míru a podle vašich požadavků.

Nechte si vytvořit web přesně podle svých představ a požadavků. Ostřílení webdesigneři na inPage vše vytvoří za vás. Pokud budete chtít dělat jakékoli úpravy sami, ochotně vás do správy webu zaškolí.

Co dále od inPage získáte:

 • Zákaznickou podporu 24/7. U inPage se budete mít na koho obrátit. Profesionální zákaznická a technická podpora je non-stop připravena řešit vaše dotazy. Můžete ji kontaktovat kdykoli telefonicky, e-mailem nebo pomocí online chatu.
 • Užitečné tipy a triky. Na blogu inPage naleznete návody a tipy na cokoli, co by vás ohledně vašeho webu mohlo zajímat.
 • Zabezpečení kvalitním SSL certifikátem.
 • E-mailovou schránku s vlastní doménou.
 • Zlepšení výsledků ve vyhledávačích. Na inPage vám administrátoři pomocí optimalizace webu pro vyhledávače (SEO) pomohou s lepší dohledatelností vašeho webu na internetu.

Přesuňte si web k inPage a získejte 50% slevu

S inPage o tvorbě webu nemusíte vědět vůbec nic. Stačí si vybrat vhodnou šablonu, nebo kontaktovat naše zkušené webdesignéry.

Vojtěch Pospíšil

Prošel jsem formálním vzděláním zaměřeným na marketing a PR a nyní se věnuji internetovému marketingu a správě obsahu.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *