Převeďte své certifikáty k SSLmarketu a získejte nový Macbook

6. ledna 2021

DigiCert je největší vydavatel komerčních TLS certifikátů na světě. Tyto certifikáty dodávají důvěryhodnost webům a možnost snadné autentizace. Zároveň také slouží jako účinná obrana proti phishingu. DigiCert je logická a nejlepší volba. Nyní k certifikátům od DigiCertu můžete vyhrát také hodnotné ceny od Applu. Stačí přejít k SSLmarketu nebo si pořídit nový certifikát!

Pokud používáte TLS certifikát/y od konkurenční certifikační autority a chtěli byste přejít k DigiCertu, nebude to žádný problém. Naopak můžete jen získat. Jednak dostanete slevu až 15%, ale především budete zařazeni do soutěže o hodnotné ceny od Applu. A pokud ještě certifikát nemáte, nemusíte zoufat. Nabídka se totiž vztahuje také na nové zákazníky.

S TSL certifikáty se odlišíte od konkurence a zvýšíte svoji důvěryhodnost. Obvykle se kupují na jeden rok. SSLmarket ale umožňuje objednávku zadat až na 6 let. Výrazně tak ušetříte proti prodlužování po jednom roce a nemusíte se starat o navazující objednávky.

O jaké ceny můžete soutěžit?

  1. Macbook Air 13″ M1 CZ 2020
  2. iPad 10.2 128GB WiFi Cellular 2020
  3. iPhone SE 128GB 2020
  4. Apple AirPods 2019 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem

Jaké jsou podmínky soutěže?

Akce platí pouze pro nové zákazníky nebo ty, kteří převedou svůj TSL stávající certifikát k SSLmarketu. Vyhraje ten, který udělá nejvyšší obrat. Na jeden účet je možné získat pouze jednu cenu. Akce platí do 28. 2. 2021 23:59 hodin a výsledky budou zveřejněny 30 dní po ukončení soutěže. Více informací najdete zde.

 

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *