Redakční systém inPage představil náhledový režim

Redakční systém inPage představil náhledový režim

Při tvorbě webových stránek většina uživatelů ocení co nejjednodušší prostředí a přehlednost. Jedním z oblíbených nástrojů je tak náhledový režim, díky kterému máte okamžitý přehled o tom, jak stránky vypadají. Tento režim nově přidává také redakční systém inPage. V současné době je k dispozici v beta verzi a do budoucna je v plánu jej dále rozvíjet.

 

Náhledový režim výrazně usnadní a zrychlí práci v programu. Jde tedy průlomovou novinku, díky které lze upravovat stránky přímo v jejich reálném náhledu. Nebudeme muset neustále překlikávat, hledat jednotlivé prvky a otevírat náhled. Rozhraní je intuitivní a v průběhu úprav uvidíte, jaké možnosti změn daného oddílu jsou k dispozici.

Tento režim je možné si vyzkoušet například se službou inPage Start, která je dostupná na první rok užívání zdarma a každý další rok za její provoz zaplatíte pouhých 70 korun ročně. Anebo s kteroukoliv jinou službou od tohoto redakčního systému.

Vzhledem k tomu, že je náhledový režim redakčního systému inPage stále v beta verzi, je nutné počítat s tím, že se bude nadále trochu měnit a rozšiřovat. Cílem je vytvořit co nejpřívětivější prostředí pro uživatele. Proto mohou zákazníci posílat zpětnou vazbu a tím se spolupodílet na budoucím vývoji.

Žádný příspěvek v diskuzi

Odpovědět