S Cloud Mailem se Zero Day hrozeb bát nemusíte!

15. července 2020

E-mail je stále jedním z nejpoužívanějších elektronických komunikačních nástrojů. Bohužel je zároveň i poměrně zranitelný. V poslední době sílí vlna phishingových emailových útoků, které se zaměřují nejen na podniky, ale i na jednotlivce.

ZONER software proti těmto útokům nabízí efektivní ochranu prostřednictvím služby Cloud Mail, běžící v rámci projektu ZonerCloud.cz, který je poskytovatelem těch nejvýkonnějších serverů na trhu. V tomto článku vám vysvětlíme pojem Zero Day a proč je Cloud Mail to nejlepší řešení.

Co znamená Zero Day?

Drtivá většina internetových útočníků využívá tzv. Zero Day zranitelnosti. Jedná se o chyby v softwaru, o kterých jeho vývojář ještě neví anebo k nim zatím nevydal opravu. Zero Day dostalo svůj název od počtu dní, po které vývojář softwaru o problému věděl. U elektronické pošty tomu není jinak. Většina phishingových webů zůstává na jednom místě jen několik hodin, aby nebyl phishing detekován a blokován. Z tohoto důvodu phishing majoritně spadá do zóny Zero Day.

Víra v kontrolu známých hrozeb

Většina e-mailových platforem poskytuje solidní podporu pro blokování antispamů, virů a malwaru, archivaci a filtrování e-mailů, a dokonce i sandbox. Spoléhají však na kontrolu známých hrozeb, včetně malwaru nebo závadných odkazů, které byly přidány do sledovaných seznamů. Chybí jim však ochrana před pokročilými e-mailovými útoky, jakými je třeba Zero Day.

Proč vám pomůže zrovna Cloud Mail

Cloud Mail představuje účinnou ochranu před Zero-Day útokem a komplexní zabezpečení e-mailu, které detekuje hrozby dříve, než se dostanou do sítě. Nabízí trojitou ochranu – antivir, antispam a antiphishingovou kontrolu. Navíc ho nyní můžete získat s 50% slevou!

Ve spolupráci se ZONER AntiVirus zachytíme a zablokujeme zranitelnosti už při příjmu pošty a eliminujeme tím drtivou většinu hrozeb ještě před tím, než jsou doručeny uživateli a jakkoli ho ohrozí. Zoner AntiVirus se zaměřuje na nebezpečí ze skutečného internetového provozu. Vzorky získané z desítek poštovních serverů analyzuje virová laboratoř a odhaluje v nich pomocí chytré heuristiky aktuálně šířené hrozby.

Cloud Mail dále detekuje nebezpečné útoky prostřednictvím e-mailů s přílohami, které se maskují jako neškodné soubory. Typicky se jedná o zkomprimované škodlivé skripty a některé další typy malware. Tyto
e-maily zcela odmítáme a nedoručujeme do poštovních schránek zákazníků. Díky tomu vás dokážeme opravdu ochránit před napadením vašeho operačního systému.

Je to velmi efektivní nástroj pro profesionální provoz e-mailových účtů s unikátním způsobem zabezpečení, certifikovanou technickou podporou v češtině a vynikajícími finančními podmínkami pro provoz většího počtu
e-mailových účtů. Nemusíte platit za každý e-mailový účet, provoz a správu vlastních mail serverů.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *