Spolehlivý e-mail je základ dobrého podnikání

8. června 2022

Vlastníte firmu, jste manažer nebo drobný podnikatel? Potom pro práci jistě používáte e-mail. Každý den. Podle průzkumů je to stále nejdůležitější nástroj elektronické komunikace. Stejně se řada lidí ještě nedokázala odpoutat od bezplatný mailových služeb. Proč vám freemail může zbrzdit podnikání a jaké je optimální řešení pro provoz vašeho firemního mailu se dozvíte v tomto článku.

E-mail, jako služba internetové komunikace, se za dlouhé roky provozu značně proměnil. Nejenže ho lidé využívají pro posílání zpráv, ale v poslední době čím dál víc i jako sdílené úložiště dat. To s sebou nese vysoké nároky na kapacitu mailboxu, jeho bezpečnost a zálohování. U bezplatných, freemailových služeb se u těchto nezbytných vlastností budete potýkat se značnými omezeními.

6 největších nevýhod freemailu

  • Máte omezenou velikost poštovní schránky.
  • Velikost příloh je zpravidla také velmi nízká.
  • Freemaily jsou velmi nespolehlivé co se týče odesílání a doručování zpráv.
  • Kvalita zákaznického servisu bývá na bodu mrazu.
  • Práci v rozhraní vám ruší reklamní sdělení.
  • Freemailové služby nevytváří pravidelnou zálohu vaší pošty.

Jak výše uvedeným problémům předejít?

Ze všeho nejdůležitější je pečlivý výběr poskytovatele. Spolehlivý provider se zaručí za zabezpečení dat, jejich dostupnost a uživatelský komfort pro práci v rozhraní.

Dejte před bezplatnými službami přednost poskytovateli s profesionálním přístupem a dlouholetými zkušenostmi. Společnost ZONER software, a.s. se správě poštovních služeb a serverů věnuje více jak 26 let. Za tu dobu nasbírala bohaté zkušenosti, které zúročila při vytvoření Cloud Mailu.

ZONER Cloud Mail nemá téměř žádná omezení, je flexibilní a uživatelsky velmi přívětivý. S Cloud Mailem získáte maximální bezpečí své pošty, neomezený počet mailboxů a sdílený kalendář s podporou protokolů CalDav a iCal.

Cloud Mail je nejlépe zabezpečená e-mailová služba na trhu

E-mail je hlavním zdrojem všech bezpečnostních incidentů na internetu. Cloud Mail od ZONERu klade na bezpečnost maximální důraz. Všechny e-maily chrání trojitou ochranou pomocí ZONER AntiViru, který vytváří ochranný štít proti virům, spamu i phishingu.

Vysokou míru důvěryhodnosti odesílaných e-mailů si Cloud Mail drží pomocí technologií DKIM a SPF, díky kterým dokáže jednoznačně ověřit pravost odchozí pošty a napomáhá k odhalení podvržených zpráv.

Pomocí vlastní heuristiky se zaměřením na takzvané Zero-day zranitelnosti rozpozná reálné hrozby ještě dříve, než se dostanou do vaší poštovní schránky.

Navíc má Cloud Mail vlastní SPAM laboratoř, která mu umožňuje zdokonalovat
a customizovat antispamovou ochranu.

V neposlední řadě je třeba zdůraznit, že ZONER software disponuje vlastními servery lokalizovanými v České republice. Vaše data tak neopouští hranice země.

Dopřejte si při práci s e-mailem komfort

Cloud Mail se krom bezpečnosti a spolehlivosti zaměřuje také na uživatelskou přívětivost. Nabízí intuitivní webové rozhraní s dvoufaktorovým ověřením pro přístup, automatické navyšování velikosti e-mailové schránky, kompletní zálohování s dostupností 30 dní zpětně a nonstop zákaznickou a technickou podporu.

Neomezený počet služeb a nízké náklady

S Cloud Mailem od ZONERU nemáte žádná omezení. Můžete si vytvořit neomezený počet e-mailových schránek na libovolném počtu domén. Cloud Mail totiž plně nahrazuje celý poštovní server.

Oproti velkým světovým poskytovatelům jako Google Workspace nebo Microsoft 365 Teams nemusíte platit za každý e-mail zvlášť.

Udělejte krok k profesionalizaci své firemní elektronické pošty

Cloud Mail je osvědčeným řešením pro provoz firemní pošty s nejlepším zabezpečením na trhu. Převeďte správu svých e-mailů k odborníkům ze ZONERu. 

 

Vojtěch Pospíšil

Prošel jsem formálním vzděláním zaměřeným na marketing a PR a nyní se věnuji internetovému marketingu a správě obsahu.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *