Srovnání služeb Zoner Cloud Server a Azure

2. září 2019

Téměř každá aplikace může být dnes provozována v cloudu. Díky tomu poptávka po cloudových službách neustále roste. Zároveň stoupá i počet poskytovatelů cloudových řešení. Přinášíme vám srovnání cloudových produktů společnosti ZONER software a společnosti Microsoft.

Zoner Cloud Server vs. Microsoft Azure
Jedná se o vysoce dostupné cloudové produkty virtuálních serverů, které poskytují cloudové služby s novými funkcemi a vylepšeními v oblasti virtualizace, správy, úložiště, sítě, přístupu a ochrany informací a mnoho dalšího.

Microsoft Azure je globálně dostupná služba, provozovaná v desítkách datových center na všech kontinentech. Díky tomu můžete se svými službami a aplikacemi dosáhnout téměř nepřetržité dostupnosti.

Azure lze velmi jednoduše škálovat. To znamená, můžete si objednat jeden virtuální server a v případě potřeby tento počet zvyšovat až na desítky tisíc strojů. Proces škálování lze rovněž nastavit zcela automatizovaně. Tím lze poměrně šetřit náklady na provoz.

Mezi nevýhody Azure však patří jeho poměrně vysoká cena. Oproti produktu Zoner Cloud Server, Azure zpoplatňuje přenos dat a jeho datacentra jsou provozovaná mimo Českou republiku.

Cloudové služby společnosti ZONER software jsou mnohem výkonnější a výrazně levnější o stovky procent. Garantujeme také dostupnost cloudových služeb 99,99 % a možnost zřízení do 55 vteřin! Další výhodou je fakturace v českých korunách a nonstop zákaznická podpora v češtině, která zabezpečuje nepřetržitý chod serverů a zodpoví veškeré vaše dotazy.

V rozhodování při volbě cloud serveru vám mohou pomoci i čistě legislativní důvody.
Vzhledem k tomu, že u Zoner Cloudu vaše data neopouští hranice České republiky, jsou tyto servery vhodné i pro firmy a státní orgány, které podmiňují výběr poskytovatele datových služeb lokalizací jeho serverů na území ČR.

Měli bychom zmínit i odezvu služby. Veškeré servery Zoner Cloud Server jsou umístěny přímo v ČR, tudíž nedochází k žádným latencím a případným výpadkům spojení. Nejen z těchto důvodů jsme postavili a spustili nové datové centrum v klasifikaci TiER III. Stavba nás vyšla na cca 20 mil. Kč a je vybaveno těmi nejmodernějšími technologiemi od nejspolehlivějších dodavatelů na trhu.

Neváhejte využít aktuálně probíhající slevy na super výkonné servery

se slevou 50 % na celý první rok!

Srovnání Cloud Server Windows společnosti ZONER software a Azure společnosti Microsoft.
Srovnání Cloud Server Linux společnosti ZONER software a Azure společnosti Microsoft.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

1 komentář

  1. Martin

    Pro 12, 2019 v 0:19

    Dobrý den, prosím už nějaký ten čas pracuji jako php developer, mám docela dobrou pozici v Pražské firmě, ale tým kolegů je opravdu hrozný, uvažuji proto o změně zaměstnání, dokážete poradit, kde je to dobré?

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *