SSLmarket získal nová ocenění

14. října 2019

ZONER software, a.s. získal v letošním roce díky svému projektu SSLmarket další významná ocenění. Svoji sbírku ZONER rozšířil o nejvyšší ocenění, kterého lze ve spolupráci s certifikační autoritou DigiCert dosáhnout. Tyto získané mezinárodní ceny zdůrazňují výjimečné postavení SSLmarketu na evropském trhu.

SSLmarket získal nejprestižnější ocenění Partner roku 2019 (Partner of the Year). Toto nejvyšší ocenění je udělováno za mimořádné výkony a spolupráci při prodeji certifikátů a uvádění nových produktů na trh. SSLmarket se tak stal nejlepším partnerem, ze všech světových prodejců certifikátů na celém světě.

Kromě nejvyššího ocenění získal Zoner i Cenu za spolupráci (Cooperation Award 2019). DigiCert ocenil výjimečnou spolupráci SSLmarketu v oblasti obchodu, marketingu a vývoje. Potvrdil tím výjimečnou míru vzájemné spolupráce s tímto prestižním prodejcem.

Třetím oceněním je Million dollar club, který SSLmarket obdržel již podruhí v řadě. Je udělováno partnerům za nejvyšší prodeje certifikátů. V Evropě jsou jen jednotky subjektů, které tuto cenu získali. Toto ocenění dokazuje, že SSLmarket patří mezi ty nejelitnější partnery.

Výše zmíněná ocenění potvrzují přední pozici Zoneru na evropském trhu a výjimečnou úroveň spolupráce s DigiCertem, největší certifikační autoritou na světě. Pro zákazníky SSLmarketu ocenění znamená garanci nejvyšší úrovně služeb, dostupnost nejnovějších inovací a vždy kompletní nabídku certifikační autority DigiCert a QuoVadis. Díky jedinečným a velmi úzkým vztahům s touto certifikační autoritou, může ZONER zákazníkům poskytovat služby, které nikdo jiný nedokáže.

Kompletní přehled úspěchů SSLmarketu od ZONER software najdete na stránce Úspěchy a ocenění SSLmarketu.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *