SSLmarket znovu upevnil svou pozici!

30. října 2020

Vývoj současné situace si žádá, abychom spolu komunikovali především virtuálně. Touto cestou proběhlo i nedávné setkání největší světové CA na světe DigiCertu a jejich partnerů. Díky tomu jsme mohli v SSLmarket.cz opět dokázat, že patříme mezi nejlepší a největší prodejce bezpečnostních certifikátů v Evropě.

Konference, tzv. Roundtable, proběhla při příležitosti vyhodnocení fiskálního roku. Měli jsme tu čest „naživo“ komunikovat přímo s hlavními představiteli CA DigiCert a dozvědět se o chystaných novinkách z první ruky.

A protože v SSLmarketu, projektu společnosti ZONER software, a.s., patříme mezi nejvýznamnější partnery DigiCertu, podařilo se nám i letos získat prestižní ocenění Sales Performance Award a DigiCert Champion Award.

„Titul DigiCert Champion je pro nás synonymem loajálnosti, exkluzivní spolupráce a naprosté oddanosti našemu společnému úsilí. Letošní vítěz se nejenže může pyšnit těmito kvalitami, ale rovněž zcela sdílí naše priority. Cenu DigiCert Champion pro rok 2020 proto nemůže obdržet nikdo jiný než Zoner.

Rok co rok dokáže pouze několik málo partnerů dosáhnout pozoruhodných prodejních výsledků a ty si zaslouží ocenění. Jedním z vítězů v kategorii Mimořádné prodejní výkony pro tento rok je Zoner.“ okomentoval volbu vítěze Viceprezident DigiCertu Dave Greyvenstein.

Ocenění Sales Performance Award jsme obdrželi na základě našich fantastických prodejních výsledků a DigiCert Champion Award díky způsobu naší práce.

Zákazník a jeho bezpečnost jsou pro nás na prvním místě a naši klienti mohou počítat s přidanou hodnotou našich služeb.

 

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *