Tým inPage uvádí novou webovou šablonu KYRA a inPage Snippety

10. října 2019

Trendy ve webdesignu se neustále mění, posouvají kupředu a v současných CMS systémech se klade velký důraz na co nejjednodušší tvorbu webových stránek. Z tohoto důvodu společnost ZONER Software vyvíjí redakční systém inPage, pro který vyvinula unikátní webovou šablonu KYRA a nástroj pro jednodušší tvorbu webu, inPage Snippety.

Webovou šablonou se rozumí již předem připravený vzhled stránek. S pomocí šablony je pak možné během několika minut vytvořit web dle vašich potřeb. Díky tomu vám odpadnou složité kroky, které zahrnují vymýšlení designového řešení a jeho technického zpracování.

Redakční systém inPage společnosti ZONER Software poskytuje možnost jednoduché a snadné tvorby webových stránek.“ uvádí Filip Chabičovský, produktový manažer inPage. Celou tvorbou webu vás bude provázet intuitivní průvodce. Vedle něj je Vám k dispozici rovněž zákaznická podpora, která funguje non-stop. InPage nabízí spoustu hotových šablon v nejrůznějších barevných variantách.

Jako naprostou novinku vám chceme představit šablonu KYRA, společně s prvkem inPage Snippety, který maximálně usnadní tvorbu vašeho webu.

Šablona KYRA

Šablona KYRA od inPage je významným krokem vpřed na poli webdesignu. Má velmi propracovaný design, který je zároveň velmi přehledný, takže vždy snadno najdete přesně to, co hledáte.

Tato novinka cílí na široké spektrum uživatelů a její silnou stránkou je možnost si vzhled plně přizpůsobit svému vkusu a potřebám.Je to možné díky velkému množství barevných variant (šablona obsahuje rekordních 14 barevných kombinací) a možností vlastní úpravy či stylizace jednotlivých bloků, ze kterých je šablona tvořena.“ dodává Filip Chabičovský.

KYRA je samozřejmě plně responzivní a přizpůsobí se každému zařízení.

Velmi příjemně vás překvapí Onepage design, díky kterému si můžete všechny prvky webu zobrazit hned na úvodní stránce. Pokud se Vám stávající uspořádání nebude líbit, jednoduše ho změníte a dosáhnete tím naprosto unikátního designu.

Další skvělou funkcí, kterou tato šablona má je blokový výpis článků, souborů, galerií a produktů. Ty jsou řazeny do bloku na jeden řádek.

 

Blokový výpis

 

Novinkou pro přehlednější obsah webových stránek je možnost využití tzv. separátorů. Jedná se o podbarvené bloky, které můžete použít k rozdělení obsahu stránky, a tak udělat obsah webu pro návštěvníka ještě přehlednější a zajímavější.

Separátory

Šablona KYRA nabízí také velmi propracovanou patičku, což je menší oblast na konci vašeho webu. Slouží nejen jako grafické zakončení stránky, ale i jako zdroj důležitých informací. Naše patička je vícesloupcová a lze ji rozdělit až na čtyři části.  Můžete si sem vložit kontaktní údaje, odkazy na sociální sítě a další oblíbené odkazy.

Patička

 

inPage Snippety

Další novinkou, kterou služba inPage představuje jsou inPage Snippety! Jedná se o funkci, která vám ještě více usnadní tvorbu webových stránek. Díky nim se může snadno vložit již předpřipravený obsah do jednotlivých stránek. Jednoduše si tak vložíte kontaktní údaje, odkazy na sociální sítě nebo mapu na libovolné místo na Vašem webu.

Práce se snippety v inpage je velice intuitivní a ihned si na jejich používání zvyknete. Kromě vlastního vkládání již předpřipraveného obsahu si můžete do stránek vložit i mapy od služby mapy.cz. Jednoduše si tak můžete vložit mapu včetně označení vaší konkrétní polohy a zobrazení vizitky.

Ideální umístění snippetu je v tabulce anebo v gridu (respontivním bloku). Stačí si vybrat konkrétní snippet a vyplnit jednoduchý formulář.

Služba inPage má opravdu kvalitně zpracovanou znalostní bázi. Na jejich blogu tak najdete veškeré informace o jejich službách, či novinkách, ale také nepřeberné množství návodů a tipů, jak si v inPage udělat pěkné webové stránky.

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *