Úspěchy a ocenění SSLmarketu

9. prosince 2021

ZONER a.s. a jeho projekt SSLmarket je největším prodejcem TLS/SSL certifikátů v ČR a střední Evropě. Certifikáty poskytuje od roku 2005. Svou prací zajišťuje mnoha významným českým bankám, firmám, úřadům a internetovým prodejcům důvěryhodnost a bezpečnost. Za 14 let spolupráce s předním světovým poskytovatelem TLS/SSL, IoT a dalších PKI řešení, DigiCertem, získal SSLmarket všech 6 prestižních ocenění, která tato společnost uděluje.

ZONER se prostřednictvím SSLmarketu zaměřuje na nejlepší služby a inovace v oblasti digitálních certifikátů. SSLmarket je prvním prodejcem v Evropě, který začal produkty DigiCertu nabízet. Svou inovativnost v oboru dokazuje tím, že do své nabídky zařazuje nejnovější produkty a technologie vždy jako první.

DigiCert, Inc. je americká technologická firma zaměřující se na digitální bezpečnost. V současnosti má více než 1 000 zaměstnanců po celém světě. Jejich certifikáty používá 88 % subjektů z indexu 500 nejúspěšnějších amerických společností. Každý den zajišťuje bezpečnost 28 miliardám webů.

Získaná ocenění DigiCertu pro SSLmarket

SSLmarket zaujímá u DigiCertu exkluzivní partnerskou pozici pozici Certified Partner Platinum Elite. Zasloužil se o ni díky nejvyšší kvalitě poskytovaných služeb, kterou předčívá světovou konkurenci. SSLmarket je výjimečný i dalšími přidanými hodnotami, které stran DigiCertu nezůstaly nepovšimnuty. DigiCert totiž každoročně oceňuje své partnery v několika různých kategoriích a SSLmarket se za dobu spolupráce stal jedním z jeho nejúspěšnějších partnerů v mohutné konkurenci z celého světa.

„Zoner stále překonává naše očekávání v oblasti růstu prodejů, marketingu, spokojenosti zákazníků a celkové odhodlanosti v naší spolupráci. Se ZONERem společně pracujeme na zvýšení bezpečnosti napříč internetem. Jsme vděční, že jej máme jako Platinum Elite partnera,“ uvedl hlavní finanční ředitel DigiCertu Robert Hoblit.

Svou cestu za všemi 6 hlavními cenami započal SSLmarket v roce 2017, kdy za nejvyšší nárůst prodejů v regionu EMEA za uplynulý rok obdržel cenu EMEA Sales Growth. Tu DigiCert vždy uděluje pouze jednomu ze svých partnerů.

Následovalo ocenění Outstanding Sales Performance award, které SSLmarket získal i v následujících letech 2019, 2020 a 2021. Tuto cenu DigiCert uděluje partnerům, kteří dosáhli největších prodejů.

V roce 2019 se SSLmarket stal partnerem roku, Partner of the Year. Tohoto nejvyššího ocenění dosáhl v těžké konkurenci ostatních partnerů za mimořádné výkony a spolupráci při uvádění nových produktů na trh.

V roce 2019 zaznamenal SSLmarket i další úspěch v podobě ocenění za spolupráci Collaboration award. Cena každoročně náleží společnosti, která DigiCertu výjimečným způsobem pomohla na poli obchodu, marketingu a vývoje. ZONER měl prostřednictvím SSLmarketu v roce 2019 mimo jiné zásadní vliv na hledání obchodních příležitostí DigiCertu a pomohl mu se tak na trhu posunout o třídu dál.

V loňském roce si SSLmarket podmanil titul Champion. Podle viceprezidenta Danea Greyvensteina je to známka loajálnosti a exkluzivní spolupráce. Ocenění značí perfektní spoluprací s vynikajícími výsledky.

„Rok co rok dokáže pouze několik málo partnerů dosáhnout pozoruhodných prodejních výsledků a ty si zaslouží ocenění,“ dodává Greyvenstein.

Letos se SSLmarket znovu stal nositelem ceny Outstanding sales performance award a nově i Innovation award. Druhou cenou, která představuje uznání inovací, které SSLmarket svým zákazníkům přináší bezprostředně po jejich uvedení, dosáhl SSLmarket již všech vyhlašovaných ocenění.

U SSLmarketu jste v nejlepších rukou

SSLmarket společnosti ZONER poskytuje již dlouhou řadu let zabezpečení pro nejvýznamnější české banky, největší e-shopy i státní správu. Disponuje plně certifikovanými zaměstnanci Sales Expert Plus, kteří vám dokáží odborně poradit s výběrem certifikátů i s jejich nasazením.

Jak seznam ocenění dokazuje, SSLmarket poskytuje mezi ostatními prodejci digitálních certifikátů ty nejlepší služby, nabízí nejlepší produkty a svým zákazníkům neúnavně přináší inovace. A ačkoliv dosáhl maximálního možného ocenění, ve vysokém standardu své práce nehodlá polevit.

Vojtěch Pospíšil

Prošel jsem formálním vzděláním zaměřeným na marketing a PR a nyní se věnuji internetovému marketingu a správě obsahu.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *