Velké srovnání systémů pro e-mail marketing

Velké srovnání systémů pro e-mail marketing

1

SendMails

seDalší aplikace určená pro příznivce lokálních e-mailových systémů určených pro hromadné odesílání pošty. SendMails patří spíše k jednodušším zástupcům, na kterých je vidět grafický vliv a zpracování v databázovém stylu.

Na začátku zmíníme i zajímavou doplňkovou aplikaci – WebDataLoader, která slouží pro sběr e-mailových kontaktů z veřejně dostupných zdrojů. Můžete natáhnout kontakty např. z webu Firmy.cz, Azet.sk nebo z jakékoliv jiné webové stránky.

I když využívání kontaktů z různých databází, které nejsou vaše, nedoporučujeme, je to zajímavá možnost pro sestavení cílenějších kontaktů, pokud máte nabídku, která pro ně bude opravdu vhodná.

8

Pro hromadný import můžete použít celou řadu možností, včetně natažení z databáze, webových stránek nebo z poštovního klienta.

Určitou nevýhodou kromě jednodušší nabídky je také grafické zpracování, kdy jsou všechny možnosti vtěsnány na jedné stránce. Tím jsou ovládací prvky celkem malé, takže je třeba si na systém zvyknout.

Systém SendMails nenabízí segmentaci v rámci natažených seznamů kontaktů, takže o tohle je třeba se postarat ještě před importem.

Pokud budete chtít importované nebo vyhledané kontakty z programu stáhnout, bude nutné si zakoupit kredity.

Z hlediska šablon máte k dispozici 8 připravených a možnost si vytvořit vlastní v html nebo txt formátu. Do e-mailu můžete přidat vlastní pole z kontaktů pro automatické natažení personalizovaných dat.

Do předmětu e-mailu můžete přidat grafické symboly, které program nabízí, čímž se můžete odlišit od konkurence.

Webový formulář – k dispozici je několik již připravených formulářů, které můžete umístit na své stránky pro sbírání kontaktů.

Díky tomu, že se jedná o instalovaný program, můžete podrobně upravit i odesílání včetně načasování nebo prodlev v rozeslání.

Stejně jako u předchozího programu s instalací je třeba nastavit si informace o poštovním serveru.

Větší nevýhodou je nedostupnost vlastních statistik odesílaných e-mailů, takže nemáte možnost s nimi dále pracovat přímo v programu. Systém to řeší značkováním odkazů s napojením na systém Google Analytics, kde pak uvidíte základní výstupy.

Co se týče ceny, můžete si vybrat ze dvou verzí business nebo business pro s tím, že se liší pouze v tom, že u verze pro můžete pracovat i s SMS.

Zajímavé vlastnosti:

  • Jednorázová platba za systém
  • Aplikace WebDataLoader pro sběr kontaktů z webů
  • Velké možnosti importu kontaktů

Podrobnosti k systému najdete na stránce: http://hromadnaposta.cz

Ceny

Jednorázové platby:  
Platba za systém Business bez SMS 990
E-mail Verity Tool 499
Roční aktualizace systému Business 399
Roční aktualizace E-mail Verity Tool 299
Celkem při zakoupení 1489

Ceny jsou bez DPH, bez omezení kontaktů či e-mailů.

Mohlo by vás zajímat

1 Příspěvěk v diskuzi

Odpovědět