Vlastní web rychle a snadno? S inPage ano!

18. srpna 2020

Podnikáte a rádi byste svou živnost ještě více podpořili a rozjeli? Určitě víte, že bez pořádného webu to dnes nejde. Jenže tvorba webu na míru je časově náročná a drahá. Jak tedy získat rychle levný, ale přesto spolehlivý web?

Odpověď najdete v Zoneru, kde v rámci jejich úspěšného projektu inPage vznikla zcela nová služba Profesní šablony. Je to revoluční řešení ve tvorbě webu, který zvládnete udělat během chvilky za cenu běžného webhostingu. Šetříte tak čas a hlavně peníze!

Tato služba nabízí hotový web pro téměř každou profesi. A v tom je její hlavní síla. Každá šablona byla vyvinuta pro danou profesi individuálně, dle jejích specifických potřeb. Jedná se tedy o již hotové webové stránky s předpřipravenou grafikou, strukturou a obsahem. Není třeba si lámat hlavu, co vše na webu má být. Profesionálové to vyřešili za vás. S inPage si stačí jen vybrat obor, ve kterém podnikáte a doplnit svůj název a kontakt. Rázem je web hotov.

Momentálně je možné vybírat z dvanácti zcela odlišných šablon. „Další šablony již připravujeme a postupně je budeme přidávat i s ohledem na aktuální potřeby našich zákazníků.“, říká produktový manažer inPage, Filip Chabičovský.

Přeci jen vám přednastavený vzhled šablony nesedí? Žádný problém! Podobu profesní šablony je možné libovolně měnit. Je zcela na vás, co se bude zobrazovat na titulní stránce, nebo jaké bude rozvržení webu.

Jakákoliv změna stránek je velmi snadno realizovatelná. Mile vás překvapí jednoduchost editoru a jeho grafické možnosti. Jednotlivé stránky jsou pojmenované podle položek v menu, aby bylo patrné, která část webu se na nich nachází a bylo tak snazší se při úpravě stránek zorientovat.

Jak zřídit Profesní šablony?

Je to velmi jednoduché a intuitivní. Vše zvládnete na webu inPage.cz, kde také naleznete aktuální přehled všech profesních šablon. Službu zprovozníte na libovolné placené službě inPage. Například na službě inPage Start, která je zřízena okamžitě a můžete ji mít nyní na první rok zdarma.

Pokud byste si nevěděli rady, jednou z mnoha výhod služeb inPage je jejich profesionální a ochotná zákaznická podpora, která je dostupná non-stop. Kdykoliv budete potřebovat, můžete je kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo kontaktním formulářem přímo na jejich webu.

Mají také skvělý blog, kde pravidelně zveřejňují novinky a tipy na úpravu webových stránek v systému inPage. Není zde nouze o množství užitečných návodů jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé uživatele služby.

Skvělý web chce skvělou doménu

Aby Váš web nezapadnul mezi haldou ostatních, musíte se zaměřit i na správný výběr domény. Zaregistrujte si EU doménu, která patří mezi nejpopulárnější. Její hlavní výhodou je možnost diakritických znamének a velké množství volných domén.

Navíc při objednání Profesních šablon od inPage máte EU doménu v ceně!

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *