Revoluce v používání e-mailu a v ochraně proti phishingu

16. prosince 2020

Certifikáty Verified Mark neboli VMC vydává certifikační autorita DigiCert. Díky tomu se zvýší důvěryhodnost zasílaných zpráv a také šance, že si e-mail zobrazí více uživatelů. Zároveň se odesílatel lépe odliší od konkurence a snižuje se riziko phishingového útoku.

Certifikáty Verifited Mark umožňují zobrazit logo vedle odesílatele v e-mailové schránce. To znamená, že příjemce uvidí logo ještě dříve, než si přijatou zprávu rozklikne, a tudíž si může okamžitě spojit logo s odesílatelem. Díky tomu se zvýší důvěryhodnost zasílaných zpráv, odesílatel se lépe odliší od konkurence, technologie dokáže účinně eliminovat phishing a roste také šance, že si e-mail zobrazí více uživatelů.

Verified Mark certifikáty využívají technologii Brand Indicators for Message Identification, kterou můžete najít také pod označením BIMI. Jsou symbolem úspěchu a výzkumy prokazují, že díky nim se zvyšuje pravděpodobnost, že si příjemce e-mail opravdu zobrazí a nehodí jej rovnou do koše. VMC se proto chystají použít úspěšné formy po celém světě.

Abyste mohli dostat VMC, potřebujete si zajistit anebo dohledat platnou ochrannou známku pro logo vaší firmy. Certifikáty VMC budou pro veřejnost dostupné v prvním kvartále roku 2021 a vydávat je bude pouze DigiCert. V České republice vám VMC certifikáty zajistí SSLmarket.

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *