Zažijte zábavu s Country Code doménami!

31. srpna 2020

Chcete být světoví, a ještě mít opravdu originální název webu? Díky CZECHIA.com to nebude žádný problém! V naší nabídce najdete širokou škálu domén nejvyšší úrovně, které jsou primárně vyhrazeny různým zemím světa.

Lze si s nimi ale užít i spoustu legrace, protože při spojení s českým jazykem získáte naprosto jedinečnou adresu webu. Díky tomu si vás vaši zákazníci okamžitě zapamatují.

Připravili jsme si pro vás stručný přehled těch nejzajímavějších domén:

Království Tonga

Nechceme nikoho navádět, ale např. Prines.to je výborná adresa pro donáškovou službu. TO je doména království Tonga a na CZECHIA.com je dostupná k registraci minimálně na 2 roky. Neváhejte s registrací, možností je hromada.

Švédsko a Slovinsko

Zaregistrujte.se nebo Zaregistrujte.si K zahození nejsou ani SE a SI domény! Dá se s nimi perfektně vyhrát, fantazii se meze nekladou. K registraci švédské domény SE si připravte DIČ nebo IČ (nebo číslo občanky), se slovinskou doménou SI to budete mít jednodušší – stačí si ji zaregistrovat a zaplatit.

Kolumbie

Nebo co třeba doménu Kolumbie, .co? CO používají např. některé společnosti jako zkratku anglického „Company“. Kolumbijská doména je na CZECHIA.com v ceníku za 990 Kč bez DPH.

Černá Hora

Doména ME je hojně využívaná jako anglické slovíčko „me“, anebo v češtině jako „Mě“. Doménu si můžete ověřit a objednat na CZECHIA.com.

Zajímavé jsou také domény JO (Jordánské království) a NO (Norsko). Spoustu dalších zajímavých domén jsme tu neuvedli, máme v naší nabídce téměř 800 TLD domén. Neváhejte se proto podívat na náš web a vybrat si přesně tu pravou!

 

Hledáte-li doménu pro svůj projekt neváhejte nás oslovit – email: admin@zoner.com, telefon podpory 24/7: +420 603 196 637 nebo přímo navštivte náš web – www.czechia.com a ověřte si zda je název, který chcete volný.

Na CZECHIA.com ke každé doméně dostanete:
• vedení DNS záznamů
• bezplatný SSL certifkát Basic DV od SSLmarket.cz
• možnost DNSSEC zabezpečení (CZ, SK, EU, NL, BE, NOC, NET, INFO)
• registraci domény u správce jednotlivé domény
• web zdarma – program inPage Mini ke každé doméně!
• parkování domény, možnost výběru parkovacích stránek nebo vizitky
• správu domény v Centru administrace CZECHIA.COM

 

Mohlo by vás také zajímat

Nejnovější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *