Starší komentáře ke článku: Ať se okno roluje samo!

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Nikdo

Datum vložení: 22.6.2002 21:22:28

Je velmi nevhodné, když se roluje okno stále ve stejné pozici. Například když okno scrolluji o něco víc dolů (nahoru), okno se vrátí na předcházející pozici a mě to (jako návštěvníka webu) velmi zpomaluje. Toto by chtělo ještě dořešit, jinak je to pěknej shit !!!

Avatar

Autor komentáře: Peter Holubek

Datum vložení: 8.8.2002 7:36:35

Skript ma vcelku zaujal, ale je mi proti srsti aby nasilu urcoval, ktoru cast stranok si mam prave pozerat. Co tak upravit ho do tak, ze ked sa posuniem nizsie, tak bude pokracovat od pozicie, kde som sa nastavil. (to iste aj pri posuve nahor, od pozicie, kde som sa posunul bude rolovat.) Pripadna alternativa pouzitelna pri framoch, pri prejdeni mysou nad aktualne scrolujuce okno sa posuvanie zastavi.
Ak mozete posli te mi prosim upraveny skript bud tak, ze ked sa posuniem hore laebo dole , tek tam posuvnik zostane a op chvilke zacne dalej rolovat.
Dakujem

Avatar

Autor komentáře: Jméno a příjmení

Datum vložení: 8.7.2003 13:46:25

Ak mozete, pošlite mi pečené kurča a zadarmo, lebo ja som ten samý somár ako ty čo si myslí, že tu dostane všetko zadarmo ako si naporučí!

Avatar

Autor komentáře: Marián Pokorný

Datum vložení: 24.9.2002 6:43:26

Připojuji se k Peterovi. Scroll funguje "na sílu", tzn. že ho nejde pozastavit Změna (např. najetím kurzoru na posouvaný text) by jeho funkčnost ještě více vylepšila. Díky předem za doplnění tohoto scriptu nebo komukoliv za informování mailem, kde takový to script mohu najít k stáhnutí si.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz