Starší komentáře ke článku: badpoint.com

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: petr

Datum vložení: 22.11.2002 14:57:21

To už tady přeci bylo... Sice v češtině ale v podstatě to samé.

Avatar

Autor komentáře: Marek Šalanda

Datum vložení: 22.11.2002 17:41:23

Pěkný podvečer,

omlouvám se, tehdy právě došlo k chybě a vyšel badpoint.cz s popisem badpoint.com, proto se k tomu nikdo nevyjadřoval, neboť vlastně nevěděl, co se má hodnotit. Předem děkuji za hodnocení již pravého badpoint.com.

Avatar

Autor komentáře: jakub

Datum vložení: 22.11.2002 22:02:23

Tak ja zhodnotim predevsim obsah, design, ... Design je spise strohy, nicmene verim, ze to bude pravidelne doplnovane o aktualni udaje. Je to zajimavy projekt. Prijde mi to ale malinko neprehledne, me to donutilo se rozhlednout a precist toho vic, nekoho by to vsak mohlo odradit ...

Avatar

Autor komentáře: -=[martin]=-

Datum vložení: 23.11.2002 11:06:29

Zdravim!
Zde shrnu svuj dojem na stranky. Doufam, ze Vam alespon trochu pomuze pri zdokonalovani webu.

1, NELZE VALIDOVAT
duvodem je jiz chyba na prvnim radku -> deklarace typu dokumentu!

2, DESIGN
- i kdyz ma web spise informacni charakter, grafika mi pripadne az moc stroha - clovek by v tomto pripade ocekaval o to vetsi prehlednost, ta ovsem take neni zrovna silnou strankou webu.

- uplne zde zanika hlavni menu, ktere ma jednu z nejmensich velikosti fontu na cele strance. upravil bych take styly odkazu (barvy vypadaji jako vychozi prohlizece). vice bych zapracoval na rozdeleni stranky na plochy tj. aby bylo patrne, kde se nachazi hlavni obsahova cas, kde je pravy sloupec nebo hlavicka s menu!

- male reklamni buttony bych zcela jiste neumistoval na misto, kde normani uzivatel vzdy ceka hlavni menu nebo nejake NAVIGACNI prvky. pridal bych take drobnejsi graficke prvky jako napr. symboly pro jednotlive kolonky v pravem sloupci, odrazky, vse by pomohlo zpestrit design stranek.

3, STRUKTURA
- co se stuktury webu tyce, nemam zadne vetsi namitky - v tomto smeru je relativne prehledna.


S pozdravem
-=[martin]=-

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz