Starší komentáře ke článku: bagmaster.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Zoli

Datum vložení: 18.8.2006 7:28:36

Celkom podareny web. Nepaci sa mi len skleneny odraz loga firmy, kt je trochu pomyleny. Pri vsetkych pismenach je totiz vidno cely odraz, ale pri pismene "g" len od hlavicky dole. Patka sa dokonca nachadza za pismenom.

Avatar

Autor komentáře: Bohumír Bednařík (BoboCop)

Datum vložení: 18.8.2006 8:50:36

Na první pohled celkem pěkné. Mám k tomu jen asi dvě výtky. Za prvé, při zmenšení velikostri okna na 800×600 se zobrazí horizontální posuvník (když už to děláte elasticky, tak by nebylo špatné zajistit, aby se to i v tomto rozlišení zobrazovalo korektně - menší rozlišení už podporovat není potřeba, ale tohle je asi ještě pořád takový standard). Za druhé se mi nelíbí barvy textů odkazů v levé a horní nabídce. Přece jen bílá barva na světlém pozadí není zrovna kontrastní. Buď by mělo být zvolena jiná barva pozadí nebo jiná barva odkazů, tak by to bylo více kontrastní. Nemám sice zatím potíže se zrakem, ale přeci jen bíla na oranžovém pozadí, které se navíc zesvětluje skoro až do žluté, to dělá problém i člověku se zdravým zrakem.

Avatar

Autor komentáře: G_

Datum vložení: 18.8.2006 12:32:00

Jak to funguje na sirokouhlem monitoru s velkym rozlisenim je tam min-height? Myslim ze todle by by moh byt problem urcite bych minimalni sirku webu nastavil...

Avatar

Autor komentáře: Filip Výborný

Datum vložení: 18.8.2006 17:41:47

Moc sem to nestudoval, celkem dobrá práce, co mi vadí, že je ve většině případů stále stejný titulek stránky, to menu nalevo je nevýrazné, moc se mi líbí anglická verze ;-) a hlášky jako pole musí obsahovat alespoň 1 alfanumerický znak, co třeba vyplňte jméno, nebo špatně zadané PSČ, víc jsem to nestudoval,

Avatar

Autor komentáře: KENOD

Datum vložení: 19.8.2006 0:32:58

Souhlasim s tim bilym pismem na te oranzove, je to dost namahave na cteni, take oranzovy hover efekt v paticce... Kdyz uz pouzivate mod rewrite na krasnou adresu, co udelat i dynamicky titulek misto statickeho ? myslim ze to pomuze i z hlediska SEO. Jinak se mi to celkove celkem libi. Jen nevalidni CSS, XHTML strict celkem validni (az na nahledy batohu), ale jen drobne chybicky.

Avatar

Autor komentáře: Václav Vaník

Datum vložení: 20.8.2006 14:02:49

> Pri vsetkych pismenach je totiz vidno cely odraz, ale pri pismene "g" len od hlavicky dole. Patka sa dokonca nachadza za pismenom. Tak s tím se bohužel nedá nic dělat ;-) > Za prvé, při zmenšení velikostri okna na 800×600 se zobrazí horizontální posuvník Na tohle odpoví kolega, ale šířka 600 je kvůli nějakému prvku (teď si nejsem jistý) prostě malá > Za druhé se mi nelíbí barvy textů odkazů v levé a horní nabídce Nějak to ještě pořešíme > Jak to funguje na sirokouhlem monitoru s velkym rozlisenim je tam min-height? Vzhledem k tomu, že je v pravém sloupci vyhledávací systém, tak je minimální výška vždy zaručena. > Moc sem to nestudoval, celkem dobrá práce, co mi vadí, že je ve většině případů stále stejný titulek stránky, to menu nalevo je nevýrazné, moc se mi líbí anglická verze ;-) hlášky Titulek již opraven Menu poladíme Angličtinu si musí dodělat zadavatel Možná vymyslíme nějaké víc user-friendly > nevalidni CSS, XHTML strict celkem validni (az na nahledy batohu), ale jen drobne chybicky. XHTML už opraveno (používám tidy a ten bohužel není všemocný, takže jsem si té chybičky nevšimnul) CSS upraví kolega a to je zatím vše přátelé ;-)

Avatar

Autor komentáře: Pavel

Datum vložení: 16.1.2007 13:59:40

Mě se z hlediska grafiky absolutně nelíbí, působí to ryze amatérsky, zřejmě to i amatérská práce je, kód se zdá být v pohodě (moc jsem nezkoumal).

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz