Starší komentáře ke článku: bohnice.com

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Pavel

Datum vložení: 28.6.2006 1:12:03

Pouze stručně: Vzhled se mi líbí - jednoduché a přehledné. Vytkl bych: V kódu je trochu moc přeDIVclassováno, nevím, proč autor nepoužívá obvyklou strukturu nadpisů a odstavců. Při vypnutých obrázcích je web nepoužitelný, menu je zbytečně tvořeno obrázky. Nevhodné mi připadá střídání českých a anglických výrazů v menu. Účel webu mi není jasný, obsah mě nikterak neoslovuje, ale může to být moje chyba :)

Avatar

Autor komentáře: Hlu5a

Datum vložení: 28.6.2006 8:29:43

Ten zelený design se mi líbí, ale to menu by chtělo trochu oživit. Těch divů tam teda je ;-)

Avatar

Autor komentáře: !

Datum vložení: 28.6.2006 8:44:56

No zadna slava, design se mi docela zamlouva, neskodilo by pouzit xhtml a nebo alespon zvalidovat kod (hlavne chybejici alt u obrazku)

Avatar

Autor komentáře: jakubb

Datum vložení: 28.6.2006 22:36:51

dyzajn dobry, ale...logo bez odkazu, odkaz "více"-strašný(!), není poznat (na první pohled) co je odkaz a co ne, proč v menu angličtina se míchá s češtinou, DIV neslouzi k formatovaní textu - co takle p, h1, ...

Avatar

Autor komentáře: Ondra

Datum vložení: 29.6.2006 11:13:29

Odkazy se mi pletou se zelenými nadpisy. Na první pohled není poznat, co je odkaz a co zvýrazněný text. Zajímavé je, že v patičce je to zcela naopak. (Text je zelený a odkazy šedé). Jinak se mi stránky zdají jednoduché a přehledné, čili výborné, až na ty odkazy.

Avatar

Autor komentáře: Martin

Datum vložení: 30.6.2006 22:22:27

chybí validita, lepší by to bylo v xhtml, také je možné vyhnout se používání
. Nedobře působí čtvereček uplně dole, uživatel mj. neví kam odkaz vede...

Avatar

Autor komentáře: Martin

Datum vložení: 30.6.2006 23:35:13

Předně: velmi dobrý design, tudy cesta vede Zadně: tagy se píší malými písmeny! div není pro formátování textu to pravé ořechové, odkazy by mněly být podle jistých pravidel která má člověk zažitá (a myslím že byla i na W3C - někde) podtržené, jinak co ten cloaking (H1 nahoře). Asi chápu proč to tam je, při vypnutí stylů to dělá to co má, ale bojím se že to budou vyhledávače bez diskuze brát jako podvodnou taktiku, a zabanovat takový web by byla škoda. Jinak dobrá práce, ps s těma spam robotama v přízpěvcích - je možná lepší udělat opis textu z obrázku, než zaškrtávací box, jsou i tací co to umí přejít.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz