Starší komentáře ke článku: chrudim.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Jan Bartonička

Datum vložení: 11.10.2002 8:34:22

Kód úvodní stránky vykazuje velkou řadu chyb. Stylů je použito špatně, což v důsledku zvětšuje velikost souboru:

<A STYLE="color:black; text-decoration:underline; font-size : 12px; font-family : Verdana;" HREF="./historie/" TITLE="Historie, zajímavosti, ...">Historie</A>

Co se týká obsahu, v historii by se měl návštěvník dozvědět, že se některé z odkazovaných stránek nenalézají na webu <a href='http://chrudim.cz' target='_blank'>http://chrudim.cz</a>. Takové odkazy se ale nenacházejí jen v sekci Historie.

Informace na úvodní straně mi připadají dostatečné, nechápu jen umístění banneru v hlavičce webu.

Avatar

Autor komentáře: Lukáš Němec

Datum vložení: 9.12.2002 13:34:54

I když jsem se původně snažil o čistý kód a prohlížel jsem výsledek v několika prohlížečích, postupem času ... však to jistě znáte také - kvantita převážila kvalitu :-)).
Jen se chci vyjádřit ke stylům v hlavičce každé stránky - viz. výše popsaná kritika - hlavička je dočasná, jednotlivé položky se relativně často mění, proto jsem se uchýlil k takovéto zrůdnosti.
Se stejným zápisem byste se neměl nikde jinde setkat.

Avatar

Autor komentáře: milan pohořelský

Datum vložení: 11.10.2002 13:13:15

1. Šedomodrá včetně světle žluté se mi nelíbí - připadá mi to jako ostré výřezy a nesedí mi to dohromady s hlavičkou. (Např. Interval je také šedomodrý - vidíte ten rozdíl?)
2. Proč prostřední tabulka je orámovaná a okolní ne?
3. Proč odkazy na úvodní straně nejsou podtržené a pokud kliknu třeba na KONFLIKT, TAS jsou odkazy úplně jiné?
4. PHP není vše - tím chci říct, že je ještě co zlepšovat na vzhledu
5. Ještě k diskuzi o www stránkách - myslím si, že kritika webu může(ale nemusí) být "drsná" argumenty ne výrazy - proč se nechat unést...

Avatar

Autor komentáře: Lukáš Němec

Datum vložení: 9.12.2002 13:40:24

1. Souhlasím, ale na druhou stranu vybočujeme z řady tuctových ověřených konceptů. :-))
3. Kde je odkaz na KONFLIKT, TAS ??
4. Webdesignu nerozumím a ani neovládám jakýkoliv grafický program (to vysvětluje kompletní absenci jakékoliv grafiky) :-(
Ale PHP miluji.

Avatar

Autor komentáře: mysql

Datum vložení: 11.10.2002 20:23:02

Koukal jsem na stranku co tu inzerujete, prvni kouknu ti se mi zdalo dobre, ale co se tice orientace tak se mi to zda neprehledny, taky kdyz kliknu na chat tak jestli by nebylo lepsi neotevirat v novem okne, ale nechat to normalne pak jsem nemohl najit cestu spatky na index.. Jinak je to dobrej web jen tak dale..

Avatar

Autor komentáře: Martin Kunz

Datum vložení: 12.10.2002 23:25:52

Umístění a provedení odkazu na oficiální stránky Chrudimi tak trochu mate návštěvníka, který tak může nabýt dojmu, že toto jsou ony oficiální stránky města. Není totiž na první pohled zřejmé, že se jedná o odkaz a ne o nadpis. Je to takové chlubení se cizím peřím a možná by se to dalo nazvat i nekalosoutěžním jednáním. Na druhou stranu oficiální stránky stejně stojí za velký kulový, přestože většina povinně zveřejňovaných informací je na nich, byť nepřehledně, uvedena.

Avatar

Autor komentáře: Lukáš Němec

Datum vložení: 9.12.2002 13:45:12

Jen jsme vyšli vstříc Městskému úřadu Chrudim, který nás o umístění odkazu požádal.
Neuvědomil jsem si, že by takhle pojatý odkaz mohl být zavádějící. Ale už jsem to napravil, připsal jsem "Odkaz na oficiální ...."
Spokojen ?

Avatar

Autor komentáře: Pavel Beneš

Datum vložení: 10.12.2002 8:01:25

Vážení, většina z vás, kritizujících, by nedala dohromady ani html dokument ve wordu a přesto si neodpustíte "profesionální" hodnocení mravenčí mnohaměsíční práce. Nechť každý, kdo se chce vyjádřit, uveřejní link na svou práci a uvidíme ty hrůzy, kterých je web plný.
Mě se Chrudim.cz líbí a určitě svědčí o skvělých schopnostech tvůrce. To barevné sladění mě vyhovuje a na rozdíl od většiny učených kolegů se v odkazech vyznám.
Vzkaz pro autora: jen tak dál.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz