Starší komentáře ke článku: ci

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Fido

Datum vložení: 12.12.2005 13:42:22

Co se mi líbí: Velice hezké - jednoduché, ale vkusné a účelné. Validní kód i styly. Výhrady: Velkou výhradu bych měl k navigaci - pokud např. kliknete v menu na "výučba" a poté na další odkazy na stránce, návštěvník totálně ztratí orientaci a neví, kde je (alespoň já ne). Písmo se mi zdá zbytečně drobné. Z orientačního plánu (pod odkazem "pracovisko") jsem toho moc nevyčetl, navíc se po kliknutí na "Orientační plán pracoviska" zobrazí tentýž nic neříkající plán do nového okna. I na této stránce je navigace matoucí. Písmu v menu bych dal nějaký hover efekt a display: block, ale to už je subjektivní. Jinak se mi to líbí :-)

Avatar

Autor komentáře: Timy

Datum vložení: 12.12.2005 16:46:28

- vím, že se říká, že by web měl být psán v bodech, ale alespoň jedna celistvá věta by potěšila. - celý web je takový až moc nevýrazný. Mám rád barevnější a pestřejší weby, ale to je pouze subjektivní náhled na věc. - logo by mohlo být klikací. ke kódu: - zajímalo by mne, proč používáte některé imho zbytečné metatagy (name="revisit-after" content="2 Days") - použité kódování by mělo být před titulkem - chybí hlavní nadpis h1, začínáte až (prázdným) h3

Avatar

Autor komentáře: spageta

Datum vložení: 13.12.2005 14:17:40

Otevřela jsem tento web v IE5.5 a navigace napravo se mi zobrazila celkem rozházená. Text je pod obrázky a někde nad bílým obdélníkem. Jsem normální uživatelka internetu a myslím že je ten web nevýrazný. jinak semi ale líbí jednoduchost ale možná by to chtělo výraznější barvy.

Avatar

Autor komentáře: Fireman

Datum vložení: 14.12.2005 11:31:18

No mě se stránky celkově moc líbí, jen to menu je trošku matoucí, když zajedu do nějakého podmenu a přečetl sem si informace tak sem po chvíli zapoměl jestli jsu ještě v této sekci nebo už v další... (prostě nezůstane při vybrání podmenu označeno v kterém menu jsem) Další takovej asi drobnej nedostatek je že "stín" kolem stránky je sice pěkný, ale v místě kde je stránka bílá, tak tam stín chybí (což je IMHO špatně, ale jako efekt proč ne)

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz