Starší komentáře ke článku: CodeBeside v ASP.NET 2.0

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: ach-jo

Datum vložení: 30.5.2005 17:58:12

Microsoft uz me s tema zmenama zacina stvat! Kdo se to ma porad ucit dokola. Jeste se poradne neusadila .NET Framework 1 a uz prijde .NET F. 2 a uplne neco jineho!!! Pripada mi to jako prechod s VB 6 -> VB .NET. Predstavte si, ze jste udelali free editor pro psani ASP.NET aplikaci a automaticky generujete prvky tridy do .cs souboru na zaklade zapsani do .aspx. NE, prijde Microsoft s nejakou castecnou tridou a editor muzete hodit do kose !!! Pokladam si otazku, jestli ma cenu se to vubec ucit. Ted mi uceni jde, ale co clovek, kteremu je 40? Nauci se neco a Microsoft mu to cele zmeni. Stejne nejuzasnejsi je ten pohled na programatory, kteri se 10 let ucili VB a s prichodem seste verze byli hodne dobre placeni. S prichodem .NETu? Ups... maji platy jako uklizecka, a kdyz jim je 40 a vic, tak uz se nic noveho nenauci. S .NETu se stava neco jako DELPHI, jazyk ve kterem je vsechno implementovane, ale je to uplne na nic.

Avatar

Autor komentáře: rezna

Datum vložení: 1.9.2005 13:20:23

jj partial classes jsou silenost - mam sto chuti se na ASP.NET vykaslat a vratit se zpet k PHP. Protoze tohle je rana pod pas a dost vyrazne znemoznuje to aby si clovek napsal vlastni framework - naopak ho nuti k tomu aby do puntiku uzival .NET komponenty. to je dost na prd.

Avatar

Autor komentáře: Lukáš Lánský

Datum vložení: 1.9.2005 15:36:40

Toto moc nechápu, což může být samozřejmě jen a jen moje vina. Přesto prosím o smilování nad nebohým autorem - co máte, prosím, konkrétně na mysli? Já si popravdě nedokážu představit scénář, jehož realizaci by CodeBehind umožňoval a CodeBeside ne.

Avatar

Autor komentáře: hartman

Datum vložení: 15.12.2005 12:44:56

No nevim, je mi 40 a zadny problem s tim nemam, jedna se (prechod verze 1.1 -> 2.0) spis o zjednoduseni. Jinak znam i lidi pres 40 kteri minuli rok delali MCP.

Avatar

Autor komentáře: Mad

Datum vložení: 3.6.2005 15:14:30

Pisete ze po pripojeni k programu lze ziskat pristup k Introducing Microsoft ASP.NET 2.0 od Dina Esposita. Pripojil jsem se, DVD dosly ale nikde jsem nenasel moznost jak ziskat pristup k textu Dina Esposita. Muzete nejak upresnit jak lze text ziskat?

Avatar

Autor komentáře: Lukáš Lánský

Datum vložení: 7.6.2005 0:07:51

Jak nyní sleduji historii mé mailové komunikace s MS, dochází mi, že dopis s klíči k třem knihám v elektronické podobě jsem nedostal v rámci objednání VS.NET 2005 poštou, ale po zaregistrování produktu MS Visual Web Developer Express, což nastalo přibližně ve stejné době a tak se mi to mírně popletlo. Omlouvám se za zmatení a doufám, že DVD samo Vám poskytne dostatek materiálu k objevování.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz