Starší komentáře ke článku: daniel-kulhanek.com

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Petsa

Datum vložení: 25.5.2005 1:36:19

Daniel Kulhanek se omlouva, ze nebude moc tyden zasahovat do pripadne diskuze. Je mimo republiku za ucelem dalsiho vzdelavani, kde ho k internetu nepusti :-) Dekuje za pochopeni.

Avatar

Autor komentáře: milan

Datum vložení: 25.5.2005 7:14:57

no nevím to jistě, ale může být xml deklarace vkládaná jako komentář? <!-- ?xml version='1.0' encoding='windows-1250'? --> v kódu se mi zdá, že je nadefinováno zbytečně moc tříd, určitě by šlo využít dědičnosti (kaskády) a sem tam je tam i inline stylování menu bych asi řešil klasicky, pomocí odkazů v seznamu (ul li a) grafika mi osobně moc nesedí, zdá se mi, že některé prvky spolu neladí docela dopodrobna je rozvedená hlavička (metatagy) ale nevím proč odkaz v H1 je ještě zabalen do span-u a ještě jedno velké černé mínus u mně autor má, když skouknu články o webeditorech, které spáchal pro Interval nikde není zmíněn nekorunovaný král editorů VIM a navíc by u těch odkazů mělo být výrazněji naznačeno, že jde o odkaz mimo prohlížený web (externí odkaz)

Avatar

Autor komentáře: elixon

Datum vložení: 25.5.2005 17:48:02

Trik s <h1><span> pravdepodobne bude v tom, ze v budoucnu se da velmi snadno jednoduchou upravou CSS nahradit za obrazek (span {display:none} a h1 {background:...}). elixon BTW EMACS RULEZ! ;-)

Avatar

Autor komentáře: Milan

Datum vložení: 25.5.2005 8:50:11

No ono najjednoduchsie by to bolo prerobit cele. :-). Ale teraz vazne. Zarazilo ma, ze mal odvahu dat si na stranku ze CSS je validne podla normy 2.1 aj ked ja som zistil opak. Errors URI : http://www.daniel-kulhanek.com/hlavni.css Line: 77 Context : #menu Property _width doesn't exist : 155px Line: 100 Context : #lista-dolni Property _width doesn't exist : 720px Line: 150 Context : .inline-button Property _height doesn't exist : 16px Line: 156 Context : .inline-button Property _padding-top doesn't exist : 0 Urobit zopar webov a tvrdit, ze som profik .... Ja by som to osobne zaradil do sekcie amaterska tvorba.

Avatar

Autor komentáře: Gregor

Datum vložení: 25.5.2005 23:20:38

keby si bol profik vedel by ze validator nevie spravne zvalidovat css 2.1 precitaj si specifikaciu. http://www.w3.org/TR/CSS21/syndata.html#q4 najprv sa nieco nauc poriadne a potom nadavaj!

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 26.5.2005 7:10:21

Validátor možná CSS2.1 neumí, nebo to alespoň výslovně nedeklaruje, nicméně ty chyby zůstávají pořád chybami. Podtržítkový hack je v rozporu se všemi verzemi CSS, včetně 2.1, a nezachrání ho ani výmluvy na možnost proprietárních rozšíření, protože MSIE pro ně definuje předponu "mso-" a nikoli "_" ;-)

Avatar

Autor komentáře: COolplayer

Datum vložení: 26.5.2005 11:21:12

podtrzitkovy hack je pokud vim validni :)

Avatar

Autor komentáře: Honza

Datum vložení: 25.5.2005 9:00:49

Vizuálně fajn, střízlivé, moc jsem to nezkoumal, jen u fotek bych nahoře u formuláře dal onchange="this.submit" (nebo tak nějak); je to pro uživatele pohodlnější.

Avatar

Autor komentáře: franta

Datum vložení: 25.5.2005 9:22:17

co lze (ne)očekávat od profi díla?? a) respektování typografických konvencí a pravidel - jednopísmenné předložky na konci řádků jsou vždy ostudou ... b) sjednocený vzhled, v části webu jsou odstavce zarovnány do bloku, na jiné stránce k pravému okraji c) vypovídající obsah, vždyť obsah stránek vůbec nic neříká, jsou to pouhá všeobecná konstatování, nic co by přinášelo nějaké nové sdělení, snad jedině kromě stránky s osobními údaji, kde jsme se dozvěděli i IQ d) prapodivné formulování obsahu: "Jako redesign můžeme brát i jako nové logo + menu." nebo "menu po přejetí myši" ... tentokráte si dovolím velmi osobní zhodnocení, autor pravděpodobně vytvořil sám obsah i formu a to odpovídá jeho věku a životním (ne)zkušenostem, v tomto stavu stránky nepřinášejí pro mne žádnou informaci, která by mě přesvědčila o tom, že se sem mám ještě kdy vrátit - asi tak jako ty fotografie - bez sdělení a kompozice také nenavodí pocit potřeby je ještě vidět znova ... Dnes jsem velmi rád za to, že když mi bylo tolik jako autorovi, že jsem byl "šťastný" z jiných věcí a ne z toho, že můžu někde začít pracovat ... ale doba se mění

Avatar

Autor komentáře: Jofi

Datum vložení: 25.5.2005 9:56:32

vsimol si si ako sa zobrazila Tvoja kritika? Mas tam 3x jednopismenovu predlozku na konci riadku... cim je poruseny hned prvy bod Tvojej kritiky...

Avatar

Autor komentáře: Zdenda

Datum vložení: 25.5.2005 10:05:42

Nemá! ..zvětšil jsem si písmo na největší a prostě NEMÁ:-))) Každopádně existuje vůbec nějaké elegantní a jenoduché řešení krátkých předložek na konci řádku?

Avatar

Autor komentáře: McHead

Datum vložení: 25.5.2005 10:25:19

Urcite je. Proste to neresit :-) a nebo pevna mezera.

Avatar

Autor komentáře: Radim

Datum vložení: 26.5.2005 8:50:57

V latexu existuje program, který zpracuje dokument tak, že v něm (podle slovníku) najde všechny známé předložky a pokud za nimi následuje mezera a slovo, tak mezeru nahradí znakem pro nezalomitelnou mezeru. V LaTeXu je to znak vlna a proto se program jmenuje vlnka. Teoreticky by v HTML byla možnost aby podobně fungující program nahradil tyto mezery znaky &nbsp;. Tím by se problem vyřešil. Jestli takový program existuje nevím, ale asi ne, nemá totiž smysl. Vyřešíte jen jednu věc, spoustu dalších nemůžete ovlivnit. Pomocí (X)HTML + CSS nejspíše (mě se to tak jeví) nejde dodržovat typografické konvence. Je potřeba se s tím smířit. Říká se, že každý WEB by měl mít verzi pro tisk. Jak ale zajistíte, aby například při tisku nebylo poslední slovo odstavce na novém řádku? Jsou věci na které je podle mě (X)HTML + CSS krátké.

Avatar

Autor komentáře: franta

Datum vložení: 25.5.2005 11:05:45

ach jo, tak nevim, jestli se mám smát nebo brečet a pokud brečet, tak nad úplným a tragickým nepochopením toho, co jsem napsal ... a) řešení je jediné - pevná mezera b) bohužel zde připravená textarea nemá ošetřenou obsluhu jednopísmenných předložek, a jestli si Jofi myslí, že budu pracně text formátovat jenom proto, abych to měl dobře, tak se trapně plete, cílem této diskuze není vytvořit úhledný text, nýbrž kritizovat dílo jiných, bohužel nebudu zde za každou jednopísmennou předložku vkládat pevnou mezeru, na to jsou formátovací automaty ... c) autor své stránky vytváří podle uvedených údajů v těch nejmodernějších prostředcích a tudíž má k dispozici vše, co je potřeba proto, aby vytvořil kvalitní prezentaci, takže pokud ji nevytvoří, tak to svědčí o jisté dávce ignorance či neznalostí ... asi tak jako Jofi nepochopil "vo co gou" ...

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 25.5.2005 11:54:00

[i]řešení je jediné - pevná mezera[/i] Omyl, to není řešení, ale náhrada typografického prohřešku typografickou prasárnou.

Avatar

Autor komentáře: Pralev

Datum vložení: 25.5.2005 13:05:52

A jaké je tedy řešení? Nemyslím ironicky, skutečně mě to zajímá.

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 25.5.2005 13:27:06

Řešením je tlačit na vývojáře prohlížečů, aby implementovali do svých produktů více internacionalizačních nástrojů, stejně jako je tomu u jiných programů...

Avatar

Autor komentáře: Rejpal

Datum vložení: 25.5.2005 14:16:34

stejne 80% pouziva prohlizec maleho mekkeho a nez ten to implementuje tak bude dalsí doba ledova :( ale FireFox tam nadeje je

Avatar

Autor komentáře: franta

Datum vložení: 25.5.2005 14:09:19

nikdy jsem o tom asi nepřemýšlel a přijal jsem nabízené řešení - to byla možná chyba, ale jak na to jinak? existuje řešení, které neznám? myslím tím univerální a přitom jednoduché řešení? přiznávám se, že jsem vždy vycházel z doporučení W3, tzn. pokud chci, aby dvě slova zůstala "v celku", tak se má použít pevná mezera (nonbreaking space)- to používám stejně jako většina tvůrců na webu, tak, že předložka se slovem tvoří "nerozlučnou - nerozdělitelnou" dvojici ... přiznávám se, že jiné řešení, které by bylo dostatečně spolehlivé a fungovalo všude mne zatím nenapadlo ... jedině snad definovat v CSS třídu s atributem whitespace:nowrap a do té uzavírat "kritická slovní spojení" ... ale to jsem nezkoušel a zdá se mi to nadbytečné leč první kdo označil pevnou mezeru za typografickou prasárnu jste byl Vy - znamená to tedy, že ti všichni, co ji na webu pro toto řešení doporučují, jsou "mimo", vždyť i článek http://interval.cz/clanek.asp?article=3314 ji pro toto doporučuje .... nevím, nějak tomu nerozumím

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 25.5.2005 15:42:56

Shoda článku s mým osobním názorem není podmínkou publikace na Intervalu, to by bylo hrubé porušení pravidel odborné publicistiky. Autor doporučuje v odkazovaném textu tvrdou mezeru jako jediné momentálně funkční řešení a už se nezabývá pozadím věci, protože to není účelem článku. Je to podobné, jako když se v jiném článku zde na Intervalu doporučují CSS hacky - kdo se s nimi smíří, může je používat, já osobně raději použiji alternativní konstrukci nebo se smířím s tím, že to při současné úrovni technologie správně vyřešit nelze ;-)

Avatar

Autor komentáře: Jofi

Datum vložení: 25.5.2005 14:11:05

ja som pochopil o co Ti slo, ale ak si myslis ze som bol trapny, beriem to. Ja som len chcel poukazat na to, ze taky web ako je interval, nema tuto vec dotiahnutu do dokonalosti a nejaky 15 rocny chlapec by sa mal za to hanbit? Dufam, ze aj Ty uz chapes, o co slo mne. Caff.

Avatar

Autor komentáře: franta

Datum vložení: 25.5.2005 16:19:07

nemusíš se omlouvat, asi jsem se vyjádřil moc hrubě, leč myslel jsem to tak, že ten chlapec má možnost mít svoji tvorbu plně pod kontrolou a tím pádem před publikováním může vše udělat pro to, aby výsledek byl odpovídající, kdežto zde na diskusi se pracuje s hotovým modulem, jehož vlastnosti neovlivním ....., takže zde bych musel za každou předložku či spojku vkládat pevnou mezeru ručně ....

Avatar

Autor komentáře: McHead

Datum vložení: 25.5.2005 10:27:02

Co je na tehle strance logo?

Avatar

Autor komentáře: Ryba

Datum vložení: 25.5.2005 10:39:31

hehe to by mě taky zajímalo co si představuje pod pojmem logo:)

Avatar

Autor komentáře: dannick

Datum vložení: 25.5.2005 11:23:50

Zkušenosti jsou potřeba, to je na této prezentaci zřejmé. Autor celkem zdárně dotáhl technickou stránku webu dost daleko, ale po grafické stránce tomu tak není. Bohužel prezentaci chybí ten [i]"lesk profesionality"[/i] a cit pro kompozici. Mohu se naučit a dodržet trilióny standardů a technologií, ale k čemu mi budou, když výsledek nezáleží na tom jestli vám poskytnu informaci o písmu http://www.daniel-kulhanek.com/index.php?co=font a tom že [i]stránky jsou tvořeny v rozlišení 1152*864 v uživatelském prostředí Windows XP Profesional...[/i] A mimochodem ty žluté 1px čáry mi dost vadí. Evidentně je to autorův oblíbený prvek, ale nemyslím si, že je příilš [i]in[/i]. Ale na závěr abych jen nekritizoval, musím říc že vzhledem k autorovu věku a extrémně vysokému IQ to je docela dobré.

Avatar

Autor komentáře: CI5

Datum vložení: 25.5.2005 16:28:36

No... nebuď, prosím, tak trapný. [b]Rozumný člověk se svým IQ takto nechlubí.[/b] To, že ho uvádíš ve svém profilu je trochu trapné a smutné. Lidé to na tobě nepoznají proto jim to raději napíšeš jo? :-)) Možná si tím léčíš nějaký komplex, ale to na profesionální stránky věnované tvorbě webu opravdu nepatří. Vážně: Nechlub se tím, vypadá to legračně.

Avatar

Autor komentáře: CI5

Datum vložení: 25.5.2005 16:30:19

[b]Systematicky předěláno logo, umístěn citát[/b] ?? Prosím o vysvětlení: co to znamená systematicky předěláno?? a také... [b]kde že je to logo? Já no nenašel.[/b]

Avatar

Autor komentáře: AMD

Datum vložení: 25.5.2005 17:30:49

tvrdíš že máš validní XHTML 1.1 jo ?? Server posílá MIME typ text/html takže máš smůlu bejbe... můžeš to leda předělat do XHTML 1.0 Strict... a s tím CSS 2.1 taky přeháníš.

Avatar

Autor komentáře: elixon

Datum vložení: 25.5.2005 18:31:52

Na muj vkus je grafika trochu ponura, tezka a chybi ji nejaky vyrazny motiv/jednotny styl. Cistota kodu se mi zda velmi vysoka. Autor se dokazal vyvarovat mnoha nesvarum, ktere jeho casto zkusenejsi kolegove z branze (za velke penize ;-) stale delaji. Ze stranek na navstevnika samozrejme dycha nesmirna hrdost jejich autora. Vzhledem k veku a kvalite stranek, myslim, odpovidajici. Presto by jista skromnost neskodila (hlavne abychom se my starsi nemuseli citit trochu zahanbeni ;-). Rozhodne se nejedna o webovy pocin stoleti, ale musim rici, ze autor na svuj vek predvedl pomerne rozsahle znalosti z nekolika oblasti webovych a spriznenych technologii (nebudu vam rikat, co ja jsem lepil na PC v jeho letech ;-). Po zvazeni vsech okolnosti bych tedy udelil panu Kulhankovi 1*. elixon

Avatar

Autor komentáře: elixon

Datum vložení: 25.5.2005 19:00:12

A poznamka na okraj ;-), abys zvysil ten kyzeny profesionalni look'n feel, tak krome vyse zminenych pripominek nech precist web nejakemu nezavislemu korektorovi (dulezite, protoze z vlastni zkusenosti vim, ze jsem schopen 5x po sobe precist slovo a nevsimnout si, ze v nem chybi pismenka ;-). Mozna najde chyby jako "Konquor" a poradi, ze format copyrightu je vetsinou (c) [roky], [kdo] All right_S_ reserved. A tip na zaver (spise pro tvoji zvedavost, nez nutnost), pro vyjadreni meta tagu jako je autor, copyright apod. bych ti vrele doporucoval mrknout se na tzv. Dublin Core metatagy. Myslim, ze se minimalne tvoje generace (a doufam, ze mne to taky jeste zastihne) velmi intenzivne bude setkavat s RDF (maly krucek k budouci SEO ;-). elixon

Avatar

Autor komentáře: pmasarik

Datum vložení: 25.5.2005 18:44:35

Ja mám len jednu otázku. Kde, alebo ako, sa dá zistiť, že tento web je na [b]70%[/b] W4D Dogmatik??? Hrozne by ma to zaujímalo, už sa na to dlho chystám niekde spýtať.

Avatar

Autor komentáře: Přemysl Žák

Datum vložení: 31.5.2005 22:08:21

Já bych to třeba zjistil takto: 1) Spočítal zásady W4D 2) Spočítal kolik z těchto zásad je na webu dodrženo a kolik ne. Jednoduchou matematickou operací bych nakonec zjistil počet procent :))) Ačkoliv imho v tomto případě to 70% nebude už odhadem :)

Avatar

Autor komentáře: svestka

Datum vložení: 25.5.2005 23:17:29

No... Mam taky pocit ze vsetci (vratane mna) tu trochu na autora ziarlime, predsa len ten vek... ;) Co sa tyka webu, myslim, ze autor sa az velmi, da sa povedat az neprijemnym sposobom snazi aby stranky posobili strasne profesionalne co mi trochu vadi. Napriek tomu sa mi web celkom paci, len tak dalej...

Avatar

Autor komentáře: Petsa

Datum vložení: 26.5.2005 11:19:51

tohle je i muj nazor.. na ten jeho vek kdy by jsi mel hrat hry od rano do vecera, ucit se kourit a neohrabane flirtovat s holkama sedi ten kluk u pocitace a snazi se byt co nejlepsi.. a myslim ze se mu to dari...

Avatar

Autor komentáře: Peťo

Datum vložení: 25.5.2005 23:35:50

Čo sa mi nepáči Niektorým textom bohužiaľ nechápem, pripadajú mi veľmi nezrozumiteľné, ale možno je to len moja chyba. Napríklad text o rewebdesigne a ak veľa ďalších. Nechápem napríklad aj: Jedná se o pozicování, nebo o stylování stránek. - podľa mňa sa jedná o oboje. Už spomínaný nesprávny MIME typ. Ešte by ma zaujímalo, či má autor zakúpené licencie na Photoshop a Corel Bryce, keďže tieto programy tu viackrát spomína. Niekoľko chýb, napr. náročnjší, kompaktibilní. Čo sú to 3D ekety?

Avatar

Autor komentáře: dimmu

Datum vložení: 26.5.2005 0:05:50

v dnešní době je moderní používat utf8. ad 2) <h1><a href="http://www.daniel-kulhanek.com"><span>Daniel Kulhánek</span></a></h1> bych předělal na: <h1><a href="http://www.daniel-kulhanek.com">Daniel Kulhánek<span></span></a></h1> span pochopitelně ostylovat ad 3) patičce dát o něco větší padding, možná vycentrovat, přidat odkaz na začátek stránky nebo tak něco ad 4) není vhodné, aby třídy CSS obsahovaly v názvu mezeru ad 5) schází mi mapa webu Jinak pěknej webík, líbí se mi

Avatar

Autor komentáře: carnero

Datum vložení: 26.5.2005 11:44:44

Je XHTML, CSS atp. [b]technologie[/b]? Podle mého soudu je to formátování obsahu, ale rozhodně ne technologie neboť se domnívám, že technologie je složenina slov [i]technos[/i] a [i]logos[/i], nauka o technice, nauka o postupu... tedy znalost jak něco dělat, chcete-li know how. Ale možná se šeredně mýlím. Druhou věcí je offtopic: K tomu IQ bych doplnil, jakou metodikou bylo získáno toto číslo. Je hromada růných více, či mně pochybných testů. Proto bych jej uvedl pro úplnost údaje, neboť takto je to jakési číslo bez významu. Podobně jako číslo bez jednotky. Nicméně se mi tam líbí... je to originální, to má na webu málokdo :) (Ačkoliv můj názor na IQ je takový, že je to na nic... IQ nehovoří o zkušenostech, které jsou v životě velmi důležité - i při tvorbě webu.)

Avatar

Autor komentáře: elixon

Datum vložení: 26.5.2005 15:08:44

Domnivam se, ze CSS a XHTML jsou technologie. Souhlasim s etymologickym puvodem ve slovech technos a logos. Muj nazor se zaklada na sirokem vykladu slova logos, ktere je tezko prelozitelne a jehoz vyznam zahrnuje od nejcasteji zminovaneho vyznamu "slovo" pres "duvod", "princip" az po "standard". Proto se da slovo technologie vykladat take jako "technicky standard". Coz muze byt, myslim, tento pripad. V kazdem pripade je zrejme, ze jazyk je zivy a postupem casu se vyznam slov meni, proto by i celkove bylo zavadejici odvolavat se na puvodni vyznamy slov. Myslim si, ze dnes slovo technologie ma velmi siroky vyznam a doufam ze ho pouzivam ve vyznamu, ktery je obecne akceptovatelny, coz je predpokladem uspesne komunikace. (Ostatne je to zrejma chyba nedokonalosti jazyka, kde je vetsina pojmu pouzivana na zaklade intuitivniho vymezeni obsahu pojmu nez na presne definici, cimz casto vznika posunuti vyznamu... na druhou stranu je to predpoklad "zivosti" jazyka... na rozdil od maticky matematiky ;-) elixon

Avatar

Autor komentáře: carnero

Datum vložení: 26.5.2005 16:46:05

Moc děkuji za názor. Já se odkazoval na původní význam těch dvou slov, nikoliv proto že bych neakceptoval změny jazyka, ale protože jsou mi blízké... tak jsem vždy to slovo vnímal. Nicméně zjevně standard to může být asi také... Díky.

Avatar

Autor komentáře: um

Datum vložení: 26.5.2005 17:14:13

[i]Ostatne je to zrejma chyba nedokonalosti jazyka, kde je vetsina pojmu pouzivana na zaklade intuitivniho vymezeni obsahu pojmu nez na presne definici[/i] A přesnou definici uděláš jak? Bez jazyka... :-)

Avatar

Autor komentáře: elixon

Datum vložení: 26.5.2005 23:20:47

Chtel jsem udelat pouze narazku na fakt, ze "bezny" jazyk ma techto nedokonalosti jaksi valnou vetsinu a z techto nedokonalosti plyne casto nedorozumeni, komunikacni sum. Kdyz dva lide mysli totez skutecne to neni totez. Coz bylo, dle meho nazoru, duvodem prispevku, na ktery jsem reagoval. No, ted asi vyslovim neco, co muze zpusobit spoustu emoci: Otazka: "A přesnou definici uděláš jak? Bez jazyka... :-)" Odpoved: Skutecne presnou definici neucinis ani s pomoci jazyka. Oduvodneni: Pokud rekneme, ze lidske mysleni je zalozeno na pojmech (ano, opet onen logos), tak i definice musi logicky (ze by opet logos/legein?) skladat z pojmu. Definice definuje dalsi pojem. Aby bylo vse dokonale jednoznacne, tak kazdy pojem by mel byt definovan. Vyplyva tedy, ze definice by mela mit nadefinovany vsechny pojmy v definici pouzite... a ty definice pojmu by mely mit definice svych pojmu v nich obsazenych... :-) No, a potom narazite uplne tam vzadu v rozku na axiom. To je presne ten falsne honosny nazev pro vec, kde je lidske mysleni v koncich (nebo na zacatku). Z cehoz vseho vyplyva, ze kazda definice je ve sve cire podstate zalozena na urcitem axiomu (nebo vice axiomech). A axiom je presne ten pojem, u ktereho vsichni lidi doufaji, ze ho chapou stejne. Zda se to tak... ale kdo vi? A pokud vam to neuslo, tak jsem tento radobydukaz sam zalozil na axiomu pojem/slovo/logos. Budiz to radobydukazem radobydukazu. Jednoduse "na zacatku bylo Slovo..." a toho se uz nikdy nezbavime co bude Clovek Clovekem. A prestoze Slovo je vsemocne, Clovek neni, prestoze Cloveka od Slova oddelit nelze. (Uf, co jsem tim vlastne myslel? ;-) Omlouvam se za mentalni prujem. Obcas se mi to stava ;-) elixon (kritikum: bohuzel se obavam, ze bych nemel uz posilat dalsi reakce na toto tema, protoze o tom tyhle stranky nejsou)

Avatar

Autor komentáře: elixon

Datum vložení: 26.5.2005 23:39:45

A ted mi doslo, ze "A přesnou definici uděláš jak? Bez jazyka... :-)" mozna nebylo mysleno ve smyslu "Jak udelat bez jazyka presnou definici?" ale mozna to byla otazka "A presnou definici udelas jak?" a autor si sam odpovedel "Bez jazyka...". Pravdepodobne nedorozumeni... jak priznacne. :-)) elixon

Avatar

Autor komentáře: CI5

Datum vložení: 27.5.2005 0:25:18

Prosím Vás, neplácete tu hloupé žvásty, to přenechte Emerové a tomu Brundibárovi co si teď smí řikat Premier... Toto forum je určeno pro kritiku webu

Avatar

Autor komentáře: Milan

Datum vložení: 26.5.2005 12:23:39

Ak je pravda to co tam je napisane( http://www.daniel-kulhanek.com/index.php?co=profil ), tak potom nech mi niekto vysvetli, ako moze byt clovek, ktory ma 15 rokov zamestnany v Salus Services s.r.o. a Zoner press a neporusit pri tom zakon. Do 16 rokov je podla mojich informacii zamestnavanie ludi v CR trestne. Nieje to nahodou tak, ze tie stranky vyraba niekto uplne iny a on sa pri tom iba "vezie"?

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 26.5.2005 13:29:31

Pokud vím, tak zaměstnancem ZonerPressu rozhodně není. Ostatně ten odkaz nevede na Zoner Press, ale na Interval.cz, z mně neznámého důvodu...

Avatar

Autor komentáře: Rychi

Datum vložení: 26.5.2005 19:30:07

heh, on tam pise, ze ...až na poloprofesionální tvorbu webových stránek...Me by zajimalo, kde si muzu zjistit, jestli je moje tvorba amaterska, poloprofi nebo profi, protoze osobne si to nedovolim urcit? Jinak co se tyce webu, takl se mi to jako prezentace libi, ale trochu mi tam nesedi barva hoveru na w3c.

Avatar

Autor komentáře: Rejpal

Datum vložení: 26.5.2005 14:40:02

k odkazum... http://salus.yo.cz/ co je to za spolecnost co si nedokaze zaplatit vlastni domenu? (300 Kc rocne) i s hostingem?

Avatar

Autor komentáře: Milan

Datum vložení: 26.5.2005 15:07:48

No asi to bude jedna z tych "lepsich" firiem. Ale maju dobre rozdelenie uloh vo firme. :: Oddělení marketingu a reklamy :: PERIČEVIČ Václav, vasek@yo.cz :: Oddělení fakturace a obchodu :: TESAŘOVÁ Jana, jana.tesarova@yo.cz :: Oddělení grafiky :: tam nikoho nezamestnavaju. :-) asi je to pre chod firmy nepodstatne oddelenie. :: Oddělení servisu :: PACAN Standa

Avatar

Autor komentáře: steve

Datum vložení: 27.5.2005 11:38:16

eeeeee, píšou tam, že portál yo.cz spravují. Možná proto ho neplatí.

Avatar

Autor komentáře: Daniel Kulhánek

Datum vložení: 29.5.2005 2:49:03

Dobrý večer/ráno, právě jsem dorazil z cest a povšimnul jsm si mnoha zajímavých komentářů, za které Vám děkuji. Vše si jistě pročtu a opravým chyby. Pro tuto hodinu zatím vše ...

Avatar

Autor komentáře: Tom

Datum vložení: 29.5.2005 18:50:35

A začít můžeš u koncovek sloves v přítomném čase :-D (sorry za rejpnutí)

Avatar

Autor komentáře: Daniel Kulhánek

Datum vložení: 29.5.2005 20:29:55

dík, nikdo není dokonalý, jinak pravopis mi v tomto směru dělá problémy ....

Avatar

Autor komentáře: gab

Datum vložení: 30.5.2005 16:15:42

jiste opravYte si to ;-)

Avatar

Autor komentáře: Railbot

Datum vložení: 30.5.2005 9:30:37

Muze se to zdat jako prkotina, ale diky no tohle povazuju za amaterske dilo a autora samotneho za amatera. Urcite ne za profesionala. Na samem konci stranky me upoutala hlaska " All right reserved by Daniel Kulhánek © 2004 - 2005". Mno, kdyz pominu, ze se spravne pise "rights", tak bych se preci jen priklonil k ceskemu prekladu teto radoby skvele hlasky. Stranka je preci ceska, urcena pro ceske zakazniky, takze nechapu proc je to psano anglicky? Vim, vypada to zkratka "cool" a "huste", ale me osobne to prijde dost hloupe a amaterske. To zase jednou nekdo neco videl a hned to bezhlave kopiruje jako kdyby nemel svoji vlastni hlavu :/

Avatar

Autor komentáře: Daniel Kulhánek

Datum vložení: 30.5.2005 14:57:44

Děkuji za připomínku, možná když jsou celé stránky česky, tohle bude také lepší česky. Jinak, nejsem takový typ, o kterém tam píšete ;-)

Avatar

Autor komentáře: lol

Datum vložení: 30.5.2005 18:27:02

Jaky ze mel iq?

Avatar

Autor komentáře: CI5

Datum vložení: 30.5.2005 23:59:50

něco okolo 35 bodů. :-) Usoudil jsem tak z jeho neviděnísidodržkyokatého chlubení... Moudří lidé totiž nikomu NECPOU hodnotu svého IQ a délku penisu :-)

Avatar

Autor komentáře: Dana Heráňová

Datum vložení: 31.5.2005 8:37:41

Ale kdo je v patnácti moudrý :-)? Mně je tenhle web i jeho autor i přes tyhle výtky, s nimiž v zásadě souhlasím, sympatický. Jen počkejte až pár let lidsky vyzraje, naučí se lépe pravopis a bude obratněji formulovat, já si myslím, že to někam dotáhne. Držím mu v tom palce. A už ho nechte :-).

Avatar

Autor komentáře: Daniel Kulhánek

Datum vložení: 31.5.2005 15:21:34

omlouvám se, ale svoje IQ jsme zapomněl odstranit, když jsem si ho tam ještě než nikdo ty stránky neznal napsal, abych tam měl nějaké položky profilu, a délku svého penisu jsme tam neměl, ani byhc jí nedal (vím, že to byla od Vás ironie) ;-))

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz