Starší komentáře ke článku: digitalnipapir

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Bednee

Datum vložení: 6.10.2006 12:32:24

- v titulku stranky (title) by melo byt neco vic nez jenom "Uvod" apod. Title je jeden z nejdulezitejsich elementu a nad jeho obsahem je dobre se zamyslet - odkazy tvaru /pageX/pageX.html nejsou Cool. Jsou uplne na prd. To uz tam klidne mohlo zustat index.php?id=X. - grafika prijatelna, akorat na strance 5 se mi nelibi to modre pozadi textu a sede pozadi nadpisu - na to, ze kdyz kliknu na nadpis, tak se mi objevi text, jsem prisel ciste nahodou! Takto bych to nedelal.

Avatar

Autor komentáře: DJ Miky

Datum vložení: 6.10.2006 12:33:02

Nebylo to nedávno na JPW? :-) Stejně jako tam, tak i tady: záložky - naprostá blbost. Nejenže to akorát otravuje a uživatel nevidí všechno (někteří nepřijdou na to, že se to dá rozbalit) a taky téměř žádný kontrast u sbalené záložky... Služby -> Small Bussines Service (U business máte špatně 's' a pokud je ta stránka aktivní, text vystoupí z menu) Menu bych udělal celé tučným písmem (to hlavní, vedlejší bych nechal tak, jak je). V některých podsekcích není modré pozadí textu úplně ideální. Pokud si čtu sekci a donačte se stránka, tak se záložka sbalí a znovu rozbalí, což mi totálně rozhodí čtení.

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 6.10.2006 12:36:48

V mém prohlížeči jsou všechny záložky neustále rozbalené. Pokud se pohnu kurzorem nad jejich záhlaví, dostane celá stránka jakousi křeč - záložky se začnou sbalovat a těsně před úplným uzavřením najednou přeskočí do rozbaleného stavu. Po takovém zážitku nechci mít s tímhle webem nic společného ;-)

Avatar

Autor komentáře: webkutil

Datum vložení: 7.10.2006 1:54:14

To červené písmo na modrém podkladě - to je vražda pro oči!!! Dělal snad ten web někdo (barvo)slepý? To mě dokonale odradilo od čehokoliv dalšího.

Avatar

Autor komentáře: M jako Molitan

Datum vložení: 7.10.2006 22:09:40

Divny uvodni odstavec uvodniho textu, ze ktereho mi neni jasne o co go. Vic sem necetl.

Avatar

Autor komentáře: Fido

Datum vložení: 8.10.2006 23:40:58

Tipnul bych si, že autor si své dílo neprohlédl v Internet Exploreru - stránka je v něm podstatně užší než ve FF, při přejízdění myší nad menu se položky menu chovají prapodivně a pod obrázkem v hlavičce je nehezké tmavé pozadí...

Avatar

Autor komentáře: MAYSO

Datum vložení: 12.10.2006 17:17:56

Tvorca stranky ma bud nainstalovany IE7 alebo nevidi a hlavne nevie ze IE6 nepodporuje transparentne png-cka. Dalej clovek asi moc s CSS-kom nema skusenosti pri pohlade na menu a jeho spravanie v IE6. Dalej farebna kombinacia davat tmavosede pozadie a napis cierny ... Pre boha v stredoveku by ta za to slepci upalili. Zjavne farebny kontrast tiez nic.. Zisla by sa stranka odladit.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz