Starší komentáře ke článku: discocds.info

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Nox.lbc

Datum vložení: 21.8.2006 10:01:03

1) ta kombinace zelené a černobílé se mi moc nelíbí 2) modré odkazy vypadají "moc obyčejně", žádný hover efekt 3) kód vypadá celkem dobře, chybí mi tam H1, "<p> </p>" .. zajímavé ;-) 4) chybí mi větší mezera mezi řádky, nekteré jsou dlouhé a špatně se čtou ... 5) gramatické chyby pro tentokrát odpouštím, ale zaujalo mě slovo "vyzáž", asi nějaké vyjmenované slovo, které neznám ... nebo předpona "vy" ? ;-) celkově tak 6/10, design je trošku old-school ... na amatérskou tvorbu je to dobrý!

Avatar

Autor komentáře: aleš

Datum vložení: 21.8.2006 11:01:56

Ahoj. "Vyzáž" jsem opravil. Gramatika opravdu není mojí silnou stránkou. Pokud jde o odkazy, chtěl jsem vytvořit WEB takový, aby vše vypadalo pokud možno standardně bez zbytečností, které uživatele kteří jsou rádi že dokáží klikat neodradil.

Avatar

Autor komentáře: mis

Datum vložení: 21.8.2006 10:03:14

ja som pozrel len na ten design a bolo mi jasne, ze dalej uz ani netreba pozerat a rozoberat do hlbky. podla mna je ta stranka vrchol nevkusu a pravdepodobne za tym stoji nejaky 13 rocny nadsenec (aj ked v kontakte je ING.). ked prihliadnem na predmet kritiky, opat nic moc. vela informacii, ktore (aspon mne) nepridu zrovna usporiadane. niektore linky nefunguju, resp. nefunguju vo FF, IE ani Operu som radsej ani neskusal. nahadzat tam tolko kapiel a interpretov bolo asi dost pracne, len by chcelo trosku podriadit design a ovladanie zameraniu stranky.

Avatar

Autor komentáře: aleš

Datum vložení: 21.8.2006 11:05:12

Všechno by mělo fungovat jak ve FF, tak v IE, tak v Opeře. Zkoušel jsem to... Schválně, o jaké odkazy se jedná? Jinak k designu. Razím jednoduchý a přehledný formát, co nejméně obrázků, co nejméně vtíravých křiklavých barev. Ostatně, k dispozici je skincentrum, kde sice zatím moc na výběr není, ale je jen otázkou času, kdy přibudou nové. K přehlednosti dostávám spíše kladné ohlasy. Každý má hold jiný vkus a nikdy se nelze zavděčit každému :o)

Avatar

Autor komentáře: m

Datum vložení: 27.8.2006 19:44:15

Jednoduchy ten design je, prehledny neni. http://www.lyricsfreak.com/ je prehledny

Avatar

Autor komentáře: Zdeněk Šeba

Datum vložení: 21.8.2006 13:44:51

Celkově se mi web docela líbí, nevím co je na něm zastaralého. Zkusil jsem náhodně jednu stránku projít validátorem a je bez chyb. Musí dát asi dost práce sehnat a udržovat takové množství obsahu. Jen nechápu význam odkazů v hlavičce každé stránky, které vedou na stránku kde právě jste a na úvodní stránku jsem našel odkaz jen z loga v hlavičce. Reklama pod levým menu někdy dost natahuje stránku a vzniká vedle ní prázdné místo.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz