Starší komentáře ke článku: doloplazy.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: gyoja

Datum vložení: 16.10.2006 1:02:16

V FF ujíždí ta oranžová "nadhlavička" doleva (úplně). A ti smajlíci. Ach jo.

Avatar

Autor komentáře: Slávek Pecina

Datum vložení: 16.10.2006 11:47:49

Zelená modrá, pro blázna dobrá :) nezlobte se, ale barevné ladění celkově je poněkud ... no neortodoxní. Jinak stránky nejsou validní.CSS nevalidní a obrovská spousta warningů, také strašně moc různých classu. Při zvětšení zmenšení písma se rozjíždí layout(v IE v FF v Opeře nikoli, ale o to víc tam vylezou ty nepříjemné proužky na pozadí). Neklikací logo, chybí favicon (mohl by být). Chybí tisková verze. V menu je sice zvýraznění aktivní položky, ..dosti nenápadně, link funguje jako link nikoli jako tlačítko, kterým se tváří být, čili by mohl být potržen. Soubor mujskript.js vyhodil chybu, zřejmě nefunkční pozůstatek v kódu, každopádně mne to vedlo k zjištění, že ani chybová stránka není nijak více zpracována. Celkový počet objektů:32 ! Celkový počet obrázků:28 ! velikost obrázků : 70k ! (což není nutně mnoho ale na danou velikost by to mohlo vypadat jinak. CSS size 12k ! (což souvisí s tím co jsem uvedl výše) jo v galerii je target="_blank" ten do xhtml 1.0 strict nepatří, řeší se alternativním otevřením pomocí javascriptu nevím, jestli jsem něco opomenul, snad jsem upozornil na to hlavní, co by chtělo změnit, do hodnocení vzhledu se pouštět nebudu, od toho jsou tu jiní. každopádně černobíle to vypadá o třistaprocent lépe, možná by to nebyl špatný start, hodit přes to colorizační vrstvu chvilku laborovat s odstíny pak vybrat jednu příbuznou barvu... Jo a obrázek Doloplaz je dosti "temný" skoro bych měl pocit, že "nad obcí se stahují mračna" :))

Avatar

Autor komentáře: DJ Miky

Datum vložení: 16.10.2006 20:48:43

To pozadí je vážně akorát na zkažení očí, hlavně pokud používáte LCD... Vás (autora/y) to tolik nepálí do očí? Já se na to vydržel dívat pět vteřin...

Avatar

Autor komentáře: Petr Behenský

Datum vložení: 19.10.2006 17:40:34

Nefunkční odkazy na http://www.doloplazy.cz/organprivat.php.

Avatar

Autor komentáře: UrbanShaman

Datum vložení: 7.11.2006 0:11:54

Když web potřebuju, tak snesu na webu téměř vše.. ..ale jestli si tenhle web má teprv někoho získat, tak dávám přesně 1/10. Vlastně spíš -1/10.. vypadl bych dřív, než bych zjistil o čem web je :) ..ale tohle je nejspíš dost chudá obec - a web sám o sobě o tom svědčí. "Nejezdit tam" :) haha přeháním..

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz