Starší komentáře ke článku: doprirody.com

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Plaváček

Datum vložení: 14.8.2006 7:49:43

Na webu jsem si připadal jako zlatokop. Zavýsknul jsem si a byl uspokojen pokaždé, když zběsile bloudící myška a unavená ruka nalezla odkaz. Proč se autor stydí podtrhávat odkazy? Ostatně celá navigace webem mi přijde nedomyšlená, neustále se vracet na úvodní stránku mě brzy omrzelo. Škoda promarněné šance, obsah webu je určitě užitečný a fotografie excelentní.

Avatar

Autor komentáře: Ali

Datum vložení: 14.8.2006 9:31:25

Co se vzhledu týče , jednoduché úsporné a líbivé , pěkné fotografie, jak zmíněno v předchozím příspěvku procházení webem je ovšem po pár minutách klikání malá noční můra. Jinak úplně chybí doctype, kombinace divu s tabulkami, kaskáda prakticky není, chybí print verze, v IE absolutně zadány jednotky , ovšem to souvisí s výše zmíněným, v FF a Opře při trochu zvětšeném písmu se stránka nehezky rozjede, to samé. Čili vzhled celkem ok , navigace chybí, přístupnost minimální, validita není, konstrukčně na dnešní dobu již zastaralé. (moc pěkné fotky)

Avatar

Autor komentáře: Malis

Datum vložení: 14.8.2006 11:11:30

Otevřel jsem a srdce mé se zaradovalo - pěkné, moc pěkné. Pak jsem ale zjistil, že není všechno zlato co se třpytí. Když pominu technickou stránku věci (což je při hodnocení webu na stránkách zabývající se především technickým řešením poněkud podivné, ale každý byť jen trošku poučený laik musí po jedné vteřině od otevření kódu stránky uznat, že není co hodnotit), mrzí mě fakt, že na první pohled krásné stránky jsou dost nepřehledné - chybí navigace (resp. je strašně nevýrazná - předpokládám, že navigací je vyberte si výlet, což v okamžiku, kdy těch výletů bude víc nebude moc stačit). Abych nebyl jen za zlouna: je to opravdu moc pěkné graficky, fotky jsout taky super. Jen to dořešit po technické stránce a dát si práci se zakomponováním přehledné navigace a nema problema.

Avatar

Autor komentáře: Martin Keder, designaut

Datum vložení: 14.8.2006 12:53:29

K předchozím bych ještě dodal: 1. je dobrým zvykem udělat logo webu klikatelné (pokud je, ve FF/OS X to nefunguje, ale spíš mám pocit, ze to v kódu není), navíc ten obrázek přímo o klikání prosí, 2. zelená šipka vpravo od loga se mi zdá příliš "digitální", k tématu webu mi nesedí, stejně tak ono "logo", 3. a proboha, co ta (pomocí CSS) zatajená reklama? To se smí dělat? Nebo je to bonus - vypnu styly, vidím holky? Jinak je to od pohledu docela pěkné, chtělo by to teď vylepšit střeva.

Avatar

Autor komentáře: David Zipp

Datum vložení: 15.8.2006 9:30:59

myslím, že už bolo to najpodstatnejšie povedané akurát by som ešte dodal, že výber ccTLD ( tj. .com ) je nevhodý, nakoľko web pojednáva o lokalitách v CR, ale to už je len fakt taký detajlík. Design je parádny, škoda toho kódu a navigácie

Avatar

Autor komentáře: mathias

Datum vložení: 15.8.2006 13:15:26

tenhle ten web ma vsechni nahore uvedene nedostatky. Ale z tech fotografii jsem teda paff, moc moc hezke, normalne mne to tahne podivat jse na ty mista :)

Avatar

Autor komentáře: Roman Karnet

Datum vložení: 15.8.2006 14:12:10

U webu mi chybí ošetření chyb, alespoň pro 404.

Avatar

Autor komentáře: DaveHell

Datum vložení: 15.8.2006 18:12:14

Ten nadpis ":: Náš tip" bych udělal kontrastnější. Ta bílá na světle zeleném pozadí se docela blbě čte.

Avatar

Autor komentáře: G_

Datum vložení: 15.8.2006 21:11:18

Taky se mi libi fotky...a web celkove... Jen by to chtelo nejak vymyslet nejake propojeni s jinymi webovymi sluzby napriklad mapy, jizni rady atd...

Avatar

Autor komentáře: Kepi

Datum vložení: 22.8.2006 0:50:22

Web pekny, ale co ty mrnava pisma? To uz je opravdu extrem :( Nechapu, proc se designu prizpusobuje i takova vec, ktera naprosto znici pouzitelnost...

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz