Starší komentáře ke článku: Drupal - tvoříme osobní weblog

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: PEpe

Datum vložení: 19.7.2006 1:10:47

Dobrý den, chtěl bych pozitivně reagovat na tuto serii článků. Velmi se těším, až se prokouše nezbytnými základy a dojde k zajímavým tématům (jako např. taxonomie), která jsou mi stále velkým otazníkem, přestože už Drupal nějaký ten pátek používám. (www.cagajcity.info = "můj" (stále trochu nedokonalý) web na Drupalu) PEpe

Avatar

Autor komentáře: Borek Bernard

Datum vložení: 21.7.2006 18:37:18

Dobrý den, základní témata jsou tímto článkem v podstatě probrána (i když slovo "základní" může pro každého znamenat něco trochu jiného), takže se pravděpodobně máte na co těšit :)

Avatar

Autor komentáře: Scorpius

Datum vložení: 23.12.2006 13:06:54

Nejde mi importovat cestina. Normalne tam vyberu Language file: cs.po Import into: Czech Mode: Prekopirujou se i puvodni retezce Chyba: * warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file.php]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 87870 is not allowed to access /tmp/tmp_fIW7en owned by uid 33 in /home/free/hu.cz/t/tvorba-webu/root/www/includes/file.inc on line 239. * The translation import failed, because the file could not be read. * The translation import of failed.

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 23.12.2006 14:23:27

Jak můžete vyčíst z chybové hlášky, nejde o problém Drupalu, ale bezpečnostních omezení hostingu. Neumíte-li anglicky, doporučuji slovník a manuál PHP.

Avatar

Autor komentáře: Vladimír

Datum vložení: 12.2.2007 13:44:30

Dobrý deň. Ešte len začínam s Drupalom a skúšal som nastaviť Pathauto prepísaním riadkov v súbore pathauto.module 243 a 244 ako píšete v článku. Takže moje riadky teraz vyzerajú nasledovne: 243: 'Ăş'=>'u','Ă»'=>'u','ĂĽ'=>'u','Ĺ«'=>'u','ĹŻ'=>'u','ű'=>'u','Ĺ­'=>'u','Ĺ©'=>'u','Ĺł'=>'u','š'=>'s', 244: 'Ĺ´'=>'W','ť'=>'t', Niečo som spravil chybne (pridal uvedené znaky nakoniec zlých riadkov), prip. treba spraviť nejaký update systému, aby sa prejavili zmeny? Vopred ďakujem za pomoc.

Avatar

Autor komentáře: Borek

Datum vložení: 12.2.2007 13:59:48

Změny je potřeba provést před přidáním nového obsahu. Pokud jste změny provedl až dodatečně, starší články si zachovají URL alias vytvořený v době jejich publikování.

Avatar

Autor komentáře: Vladimír

Datum vložení: 13.2.2007 0:01:59

Samozrejme, s tým som počítal. Skúšal som ale pridávať aj nové stránky a všetko bolo po starom :( Teraz som dokonca zmazal aj staré stránky a odobral a pridal naspäť modul pathauto v moduloch, no všetko bezúspešne. Nové stránky stále nevedia zmeniť š a ť v url :( Neviem v čom môže byť problém. Ak sa to nebude dať vyriešiť, asi budem musieť siahnuť po novej inštalácii. (Inak ma už nič nenapadá.) Každopádne, ďakujem za radu. O to viac ďakujem ešte za ďalšie...

Avatar

Autor komentáře: Rbas

Datum vložení: 28.5.2007 19:10:59

Musím říct, že s drupalem začínám mám ho nainstalovaný cca. týden na localu a opravdu se trápím s kategorizací a hledám nějaké články, které mi s ní pomůžou. Ale teprve po přečtení tohoto článku se mi trošku zablesklo. Největší problém byl s né zrovna obvyklým pojmenováním kategorizačních nástrojů Typ obsahu, Kategorie, Slovník, Termín... Dík moc

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz