Starší komentáře ke článku: E-vysocina.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: P. Janda

Datum vložení: 16.5.2002 16:15:16

Ta vyblitá zelená tomu dává ospalý charakter. Asi díky té interaktivní mapě je po poměrně pomalé. Logo nechápu - tři pyramidy? Nebo horské štíty? použité písmo na e-Vysočina se hodí spíš k nějakému prodavači aut, než k logu regionu.

Jinak, na první pohled to vypadá, že bych tam mohl najít vše k tomu, abych mohl vyjet na Vysočinu.

Avatar

Autor komentáře: XiO

Datum vložení: 18.5.2002 9:44:06

S tou zelenou máte pravdu. Při načítání je to opravdu pomalé. Předělal bych tabulky v menu. Když je to server o Vysočině, tak to asi pyramidy nebudou :-), ale to písmo se tam opravdu nehodí. Celkově mě to příde takové neuspořádané.

Avatar

Autor komentáře: Danek

Datum vložení: 18.5.2002 11:19:10

E-vysocina se mi celkove nejevi spatne, presto bych vytkl par drobnosti. Myslim, ze by rozhodne pomohlo se na web podivat detailnejsim okem. Je fakt, ze ne kazdy je treba dukladny detailista, ale priznavam, ze web na me pusobi tak trochu "nedodelane." Neuskodilo by stranky "hodit" do nejakeho propracovanejsiho -stylu-. Tabulky okolo odkazu s plastickymi stinovanymi okraji pripominaji takovou tu klasickou webovou kycovistost, ktera uz ma ve svete moderniho designu patrne odzvoneno. O webech se da samozrejme povidat hodne dlouho. Kazdy ma jiny nazor - kazdy ma jiny cit pro design, kazdy ho jinak vnimame, ale mozna by bylo dobre si s E-vysocinou trochu pohrat a mozna se vice zamerit na urcitou senzitivitu. Nebojte se experimentovat, design dneska hraje velmi vysokou roli v utvareni celkoveho nazoru na web ze strany ctenare - uzivatele.
Nuze, uvidime, tvorba dobreho designu, zejmena stylu neni zalezitosti chvilkovou, stejne tak dodatecne "ladeni..."
Preju mnoho zdaru a prikladam posledni dodatek: Internetovi ctenari, uzivatele, surfari... jsou cim dal "horsi." Myslim tim, ze kazdy se uz treba ani s drobnymi nedostatky, nejen grafiky a designu, spokoji. - Tvrdi kritici, a proto pozor na ne... :)

Avatar

Autor komentáře: Jaromír Suchý

Datum vložení: 19.5.2002 11:12:37

Asi jsem staromilec, ale od www stránek, které se snaží budit dojem "informačního serveru" bych čekal, že mi nebude věšet žádné bulíky na nos. Přitom už úvodní věta anotace:

"E-vysocina.cz obsahuje informace o regionu Vysočina"

je nepravdivá - Vysočina totiž na západě sahá až k Pelhřimovu a na jihu k Moravským Budějovicím, a jejím krajským městem je Jihlava. O ničem z toho se ale na serveru nedočtu! Jako první, co by proto autoři měli změnit, tak název: např. na e-zdarsko.cz ci e-novomestskonamorave.cz

Avatar

Autor komentáře: Miloš Tygl

Datum vložení: 20.5.2002 9:38:38

Uznávám, že použití názvu Vysočina může být v současné době poněkud zavádějící, ovšem základy našeho serveru vznikaly v době, kdy o kraji stejného názvu nebylo ani potuchy. Teprve později byl ustaven jihlavský kraj, který se posléze přejmenoval na kraj Vysočina.

Za autory Miloš Tygl

Avatar

Autor komentáře: basset

Datum vložení: 31.5.2002 0:01:05

Připomínám pro každého kritika - definici kritika:

<B>Kritik je člověk, který ví, jak by to udělal, kdyby to sám uměl. </B>

Poučení: Když už píšete kritiku, nabídněte <B>svoje</B> vlastní dílo, pokud vůbec nějaké máte!? :::::)

Avatar

Autor komentáře: Jaromír Suchý

Datum vložení: 31.5.2002 0:59:45

(Nevím, co přesně takovým příspěvkem sledujete - a možná jste mohl i uvést, kde a v jaké souvislosti jste svoji "definici kritika" našel.)
Jestli jsem to pochopil dobře, tak ke zdejšímu hodnocení stránek je jejich autoři přihlašují sami právě proto, aby se na ně nějakou kritiku dozvěděli.
Každý by měl jistě především dělat to, co sám umí, ale to ještě neznamená, že nemůže mít jako spotřebitel názor na cizí výrobek, který mu někdo nabízí...

Avatar

Autor komentáře: Miloš Tygl

Datum vložení: 31.5.2002 11:12:04

Chtěl bych pouze upozornit, že příspěvek na který reagujete NENÍ příspěvkem nikoho z autorkého týmu e-Vysočina.

Za autory
Miloš Tygl

Avatar

Autor komentáře: Jaromír Suchý

Datum vložení: 31.5.2002 11:55:55

To Vám naprosto věřím... (a právě proto ani nechápu, co chtěl onen "basset" svým příspěvkem ostatním říci)

Avatar

Autor komentáře: Marek Šalanda

Datum vložení: 31.5.2002 12:15:51

Ano, přeně tak. "basset" takhle reagoval u každé kritiky... Nevím, když chci slyšet názor na nějakou věc, nemám rád styl "jo, je to pěkný" nebo naopak "je to hnus". Vždycky jsou nějaké konkrétní chyby - nic není dokonalé a nic není špatné. Konkrétní připomínky jsou vždy tím, co nás posune dál. Obecná připomínka je sice hodnocením, ale velmi povrchním, proto ji nelze brát jako konstruktivní (?) zhodnocení... (teď jsem vše zjednodušil pro stručnost věci)

Avatar

Autor komentáře: playmake

Datum vložení: 3.12.2007 19:15:55

Dobrý den, chtel bych vlozit nový web www.prace-rychle.cz jak na to??

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz