Starší komentáře ke článku: hotel4you.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: KOM

Datum vložení: 8.12.2005 7:51:49

Tak teď kde začít? tak u designu! hlavička mi přijde taková hektická. Nechápu proc ten nápis "accomodation..." je zarovnán tak zvláštně, a to samý platí i pro ty malý modrý ikonky.Škoda, jelikož jsou vcelku pěkný.Stejný případ i s ikonky pro výběr jazyka, co to je za umístění? Asi bych je zarovnal na levo. Dále ty gify v hlavičce jsou hodně škaredý, a kostrbatý. Chtělo by to ještě ručně doladit ve Photoshopu. A další věc která mě zarazila na první pohled jsou ty stébla trávý které vylézají dolu. To jsem nák nepobral, stejně jako přechod mezi nebem a trávou. Co se navigace týče tak je vše skoro v pořádku. Zaráží mě levé menu s hledáním hotelu. Písmo je vcelku malinké, až nepřehledné! Ještě bych vytknul kvalitu všech obrázků. Chápu že fotky hotelu mohou mít horší kvalitu, ale ostatní obrázky bych upravil. Jako například slečnu nalevo, loga v hlavičce a ten centrální obrázek s hotelem Golden City. Na druhou stranu stránka je validní! při vypnutejch stylech a obrázkách, člověk nepříjde o obsah stránek. Jen bych možná nepoužíval tabulky... Takže je vidět že stránku programoval zkušený člověk, ale zato designer trošičku pokulhává. Ale možná že je to jedna osoba :)

Avatar

Autor komentáře: Floyd

Datum vložení: 8.12.2005 8:29:47

Fotky jsou opravdu příšerné. Přitom není žádný problém srovnat vertikální linie u fotek hotelů. Padá to na různé strany a působí to naprosto amatérským dojmem.

Avatar

Autor komentáře: Michal Vrchota

Datum vložení: 8.12.2005 12:50:14

Dík :) Jinak programátor a designér jsou 2 lidi :) Ano jsem si vědom toho, že cool stránky jsou xhtml strict, design pomoci css a velikost textu je relativni, ale komu by se to chtělo celý to překopávat, když výsledná změna je pro frantu uživatele (téměř) nulová. Ale nakopu designéra, aby se polepšil :)

Avatar

Autor komentáře: Olaf

Datum vložení: 8.12.2005 20:56:52

Hotel pro Tebe, a stránky na mne vyskočí jak neřízená střela ;) Kouzelné hůlky šmahem tah by jste potřebovali k rozmístění jednotlivých prvků. Však by to šlo lépe nebýt té tabulky. Snad designér nenavštěvuje tu malou hernu dole pod hotelem Continental. Nebo není bývalým zákazníkem místa (nyní zvané Holiday Inn), tam kde dříve svítila červená lampička... To už jest ale dávno, proto si dejte tu práci, a dokončete dobře započaté dílko!

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz