Starší komentáře ke článku: imarkt.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Petr Havlík

Datum vložení: 13.12.2002 7:27:25

1) Kompatibilita stránek neexistuje. Pod Mozillou to vypadá hrozně.
2) Chybí meta informace o použitém kódování.
3) I v IE není na odkazech v levé části zobrazen kurzor ruky, díky použití formulářů. V tomto případě nevidím k jejich použití důvod, ale budiž.
4) Informace o optimalizaci pro určité rozlišení je "velice zajímavá", ale scrollbar uprostřed stánky je docela odpornost, zvlášť když vpravo zůstává nevyužité místo.
5) Dle mého názoru je na Webu použito zbytečně mnoho barev.

Avatar

Autor komentáře: bubák

Datum vložení: 13.12.2002 9:00:00

Myslím, že Váš názor na takovou sračku je ještě velmi decentní. Do takové blivaniny aby měl člověk strach zadat nějaký údaje, vypadá to jako takový ty automaticky generovaný obchody v JavaScriptu, jejichž móda a obliba je dávno pryč. Design připomíná osobní stránku, na které si stvořitel vyzkoušel všechny možné kousky, co zrovna někde splácal po netu... bluááh

Avatar

Autor komentáře: Nosorožec

Datum vložení: 13.12.2002 10:34:44

Tenhle web se mi vůbec nelíbí, myslím že by mu víc slušela doména <B>infarkt.cz</B>. Je sice udělán ve FrontPage, ale i tam to přece musí jít lépe. Aspoň menu by si zasloužilo normální odkazy.

Avatar

Autor komentáře: Aleš Kouřil

Datum vložení: 13.12.2002 11:03:48

Co to je? To má aj něco prodávat?

Grafika mizerná, nekorektní kód, struktura systému nepřehledná atd.

Vzkaz pro tvůrce: Počítačům asi rozumíte, ale to neznamená, že jste odborníky na všechno, co se na nich dá realizovat. Webům se radši vyhněte a případné nápady na projekty svěřte odborníkům. Určitě i ve Vašem městě někoho najdete. A neberte to jako urážku. Spíš jako dobrou radu...

Avatar

Autor komentáře: jakub

Datum vložení: 13.12.2002 13:26:05

No, asi na to mate fakt malo casu. Bohuzel u prezentaci (uz vubec ne u e-shopu) bohuzel nic neochuditek, aniz by to nebylo znat.

Zdojak: nekompatibilni, nekorektni, pro zacatek aspon dodrzovat zaklady html, pak bych se snazil vyhnout celkem nepotrebnym frames a zacit kodovat v isu. Kdyz uz pouzivate formulare pro potreby hlavniho menu, tak bych aspon zustal u GETu, avsak nevim, co by zde nevyresil normalni link ?

Design obecne (jak grafika, tak struktura): postrada jednotnost i myslenku. Nerikam at si nechavate hned vypracovat studii o corporate identity, ale nejdriv bych se zamyslel, co vlastne od stranek chci, co od nich bude chtit uzivatel.

struktura:
nejdriv bych (klidne na papire) rozvrhnul strukturu stranky, jak by mela byt rozdelena myslenkove, pak se zamyslel, co vse musi byt ve viditelne casti, co ne, co je hlavni na obsahu stranky apod.

grafika:
s rozmyslenou strukturou bych si udelal (nechal udelat) grafickou cast. Uz totiz tak nejak vim, kde budu potrebovat ktere tlacitko, ktery obrazek, ladit se muze dodatecne. Tu si pak rozrezejte do potrebnych casti a je to. Grafikou nutne nemyslim obrazky, dobre udelane CSS taky odvede svuj ukol. Navody jak volit barvy jsou i tady na intervalu, mozna by nebylo marne si nejake dobre e-shopy projit a nechat se inspirovat. Tim teda nemyslim neco jen tak oprasknout ;)

Komplet Vam tak jako tak zabere minimalne tyden prace (7x12 hodin), ale spis bych pocital 2-3 ;)

Avatar

Autor komentáře: Srakyi

Datum vložení: 13.12.2002 18:42:07

nemam slov .. snad jen:
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">

Avatar

Autor komentáře: miroslav.kucera

Datum vložení: 16.12.2002 6:17:08

Zdravim,

a co tim jako chcete naznacit? Ze ve FrontPage nejdou udelat pekne weby? :-)

Avatar

Autor komentáře: jakub

Datum vložení: 16.12.2002 9:20:45

ja si myslim, ze FrontPage a priori nevylučuje pekne stranky, on nevylučuje ani kodem kvalitni stranky, nicmene zatim jsem pekne stranky ve FrontPage nevidel. Takze ...

Navic pouzivani FrontPage dle meho primo svadi k tomu, pouzit tlacitko misto editace zdrojaku.

Je to neco jako McDonald, kdyz to budete jist jenom hamburgery, taky nemusite bejt tlustej jak becka, nicmene nebude to zasluha dietnosti hamburgeru, ale spis toho, ze budete cvicit jak mourovatej.

Avatar

Autor komentáře: Lecherous

Datum vložení: 14.12.2002 13:27:45

Bleeeeeeeeeeeeee naprosto souhlasim se vsemi komentari k tomuto
srackornimu humusu......Nic bych si tam nekoupil....Odpudila by me hned uvodni stranka.....PS: IMARKT: Jsem ochoten za maly peniz vám zhotovit stránky lepší.....8) heh ani sem nevěděl jak dobře se tady dobře dá sehnat práce.....

Avatar

Autor komentáře: Lecherous

Datum vložení: 14.12.2002 13:29:33

Bleeeeeeeeeeeeee naprosto souhlasim se vsemi komentari k tomuto
srackornimu humusu......Nic bych si tam nekoupil....Odpudila by me hned uvodni stranka.....PS: IMARKT: Jsem ochoten za maly peniz vám zhotovit stránky lepší.....8) heh ani sem nevěděl jak dobře se tady dá sehnat práce.....

Avatar

Autor komentáře: Amater

Datum vložení: 15.12.2002 20:38:38

Mimo jine nechapu, proc je background hlavni stranky nastaven na fixed, kdyz tam neni zadny obrazek.. Na pomalejsim pocitaci to jde scrollovat zbytecne pomalu a cukane....

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz