Starší komentáře ke článku: indierock.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: tazy

Datum vložení: 27.1.2008 19:22:08

Jsem pouhý amatér a stránky posuzuju většinou jak na mě působí na první dojem a zdá se mi že vaše stránky ač se zdaj dosti propracovaný a obsahově jistě zajímavý tak z grafického hlediska se mi zdaj dosti strohý a při prvnim kontaktu návštěvníka mi nepříjdou že by nějak dokázali přitáhnout jeho pozornost pokud již neví co přesně hledá nebo pokud se nejedná o skalního fandu ale jinak do budoucna práci zdar a hodně návštěvníků vašim stránkám.

Avatar

Autor komentáře: Jiří Šebek

Datum vložení: 28.1.2008 11:46:19

Grafická strohost byla od počátku tak nějak záměrem. Snažil jsem, aby se jednalo více o informační server - textové informace popř. fotky/obrázky, než o graficky poutavý web, ale přitom zachovat svěžejší nádech doplněný o barvy pro tento hudební styl typické. Ale pravdou je, že už mi toto bylo vytknuto, proto asi nějakou grafickou obměnu vymyslím.

Avatar

Autor komentáře: Horník

Datum vložení: 29.1.2008 13:03:15

Ahoj, předpokládám jistě správně, že stojíte o kritiku a ne o plácání po zádech, takže... Dožívající mýtus o tom, že redakční web musí zabíjet informační přehuštěností je zde naplněn do krajnosti. Stránka si i na 17ti palcovém monitoru vynucuje horizontální posuvník. Přitom super titěrné písmo obsahu jako by šeptalo "Nečti mě". Zvětšit se nedá, takže "prohlášení o přístupnosti" je jaksi mimo hru. Text rovnaný do bloků působí uniformně vojensky. Na webu INDIE tak málo odvahy...? Logotyp ve třetí osamocené barvě působí jakoby bylo zapomenuto jej obarvit. V bílé vatě vedle loga snad něco bude... Jak to nakopnout: Odvahu, odvahu! Zvětšit obsahový text, podstatně zvětšit nadpisy a obarvit odkazy (červená?). Srovnat i barvu loga. Vyrovnat text "na praporek". Dobrý obsah si zaslouží dobrý design. Úspěch Vašemu projektu přeje Horník. http://www.vistamedia.cz

Avatar

Autor komentáře: Daniel Kulhánek

Datum vložení: 24.3.2008 2:02:42

Trošku zamyšlení pro autory nad stránkami. Otevřel jsem Vaše webové stránky, koukám a koukám. Indie rock. Říkám si, co to tak může být, všude samá hudba, tak asi něco s hudbou, jenže co? Indický rock? Když kliknu na stránku o indie rocku, tak to nic nezobrazí. Chtěo by to prvně uživateli říct, kde vůbec jste, respektive co to je za web.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz