Starší komentáře ke článku: J2ME v příkladech - preloader aplikace

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: hermik

Datum vložení: 16.1.2004 1:46:25

Pokud se bude kod volat kod v kontstruktoru, tak se neprekresluje canvas po kazdem increase, ale az po ukonceni konstruktoru, takze cela prace vyjde vnivec. Lepsi by bylo zkombinovat tridy Splash a PreloaderScreen do jedne, obrazek vykreslit jenom pri prvnim zobrazeni, pote aktualizovat jen canvas Do konstruktoru PreloaderScreen bych zadal pocet kroku a metodu Preloader.Increase bych nahradil PreloaderScreen.Increase.

Avatar

Autor komentáře: Grimpo

Datum vložení: 26.1.2006 13:54:35

Zdravím, mohl by mě pls někdo poradit, jak zprovoznit preloader, když jej nepotřebuju při spouštění celé aplikace, ale až jako reakci na příkaz v menu? Uvedený příklad preloaderu zobrazuje činnost konstruktoru hlavní třídy midletu, ale já potřebuji monitorovat činnost konstruktoru jiné třídy. Preloader se mě nikdy nezobrazí. Děkuji.

Avatar

Autor komentáře: hans

Datum vložení: 4.2.2006 21:33:48

Ja kdyz delam aplikaci pro mobil tak je to vetsinou v grafice. Proto jsem si udelal svuj loadbar pro nacitani grafiky. Obrazky mam ulozene jako cislo+pripona. Podle cisla a maximalniho poctu obrazku se da jednoduse vypocitat kolik uz ubehlo. priklad: max sirka ukazatele je 100px max hodnota ukazatele je 150 jednotek pak mam hodnotu POSTUP pomoci trojclenky vypocitam jak siroky FillRect mam nakreslit obecny vzorec vypada takto SirkaFillRect=MaxSirkaUkazatele * POSTUP / MaxHodnotaUkazatele

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz