Starší komentáře ke článku: J2ME v příkladech - uživatelský vstup

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: geo

Datum vložení: 13.8.2003 23:01:24

když sem tohle zkoušel tak mi to naspalo :

<I>Project settings saved

Building "vstup"

C:\j2ME\WTK20\apps\vstup\src\vstup.java:4: class Abc is public, should be declared in a file named Abc.java

public class Abc extends MIDlet implements CommandListener {

^

1 error

com.sun.kvem.ktools.ExecutionException

Build failed
</I>
Nic sem s tim nedělal, jenom zkopíroval zdroják, takže je možná chyba u mě, pokud se to mělo k něčemu přidat..a ještě mam dotaz :
Jak tohle přiřadit do nabídky aby se to spustilo po vybrání nabídky Start ? (myslim to jako novou položku v menu) - vůbec v Javě neumim a to co sem zkoušel z těch předchozích zdrojáků mi sice dokázalo přeložit ale nefachalo to tak jak bych potřeboval, díky za radu

Avatar

Autor komentáře: Petr Kovařík

Datum vložení: 14.8.2003 10:59:58

Soubor je nutno uložit jako "Abc.java", pokud ho máte uložený pod jiným jménem tak bude překladač hlásit chybu. Koneckonců to i sám překladač hlásí ... "<I>class Abc is public, should be declared in a file named Abc.java </I>" ;o)

Avatar

Autor komentáře: Ondra

Datum vložení: 4.9.2003 13:29:59

Rad bych vedel zda je mozne -pripadne jakym zpusobem- modifikovat zobrazena pismena po nekolikaterem zmacknuti stejne klavesy. Napr. pokud uzivatel zmackne:
1x klavesu 2 - tel. zobrazi c
2x klavesu 2 - tel. zobrazi a
3x klavesu 2 - tel. zobrazi b atd...

Avatar

Autor komentáře: Petr Kovařík

Datum vložení: 30.8.2004 15:49:02

Znaky do TextBoxu a TextFieldu dosazuje sam telefon a to podle toho, jak je znakovy rezim nastaveny (T9 on/off) a jake znaky ma namapovane na klavesach.

Avatar

Autor komentáře: David Vávra

Datum vložení: 21.8.2004 14:49:55

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jak mohu ošetřit události vzniklé na TextBoxu, tedy změnu obsahu TextBoxu. Třeba pro TextField na to existuje ItemStateListener, který mi zareaguje na to, když se obsah textu změní. ItemStateListener mi ale na TextBox nefunguje. Chtěl bych udělat jednoduché počítadlo znaků, které uživatel napsal do textboxu...

Avatar

Autor komentáře: Petr Kovařík

Datum vložení: 30.8.2004 15:50:43

ItemStateListener na to nefunguje, to je pravda. Jedine spustit v extra vlakne cyklus, ktery bude periodicky pocitat znaky v textboxu dejme tomu po jedne sekunde.

Avatar

Autor komentáře: Hanzman

Datum vložení: 21.2.2008 18:00:43

udelal sem formular do nej 2 textFieldy...problem je v tom ze nevim jak vytvorit vzorec aby vypocital: hodnotu prvniho textFieldu vydelil ciselnym koeficientem a to cele vynasobit druhym textFieldem, tak aby vysledek vypadl v dalsim formulari... tzn. (textField1 / cislo) * textField2 -> vysledek v novem formulari dik za vsechny rady...

Avatar

Autor komentáře: kubo

Datum vložení: 15.4.2008 23:46:37

skus parseInt(String) - prevod textu na integer (cele cislo) parseFloat(String) - prevod textu na float (desatinne cislo)

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz