Starší komentáře ke článku: Jaký vliv má internet na život nejen v USA?

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Dennis Welt

Datum vložení: 5.3.2003 2:06:23

Jsem rad,ze se objevuje vice clanku o Internetu.Ale mohu pouze pripomenout,ze v Ceske republice se internet vyviji velmi pomalu a to "diky"
lidske omezenosti .

Avatar

Autor komentáře: Marek Salanda

Datum vložení: 5.3.2003 13:51:52

Pěkné dopoledne pane Welte,

mám někdy podobný pocit. Tak trochu mi přijde, že všichni bojují se všemi. Svobodu interenetu si řada lidí plete s anarchií, o etice ani nemluvě. :o( Několikrát jsem byl svědkem, jak mi někde v pozadí, v nějakém diskusním fóru, vráží kudlu do zad člověk, který mi předtím psal do e-mailu o své podpoře.

Největším překvapením pro mne bylo, když jsem chtěl spolupracovat s jedním z "uznávaných" odborníků, a po vyjití jednoho/dvou jeho článků na Intervalu jsem se dozvěděl od jedné společnosti, že se u nich vydával za šéfredaktora Intervalu a z citací slov, které u nich říkal, bylo jasné, že si přečetl a kopíroval i můj editorial. :o) Poté jsem zjistil, že tento člověk staví svoji odbornost na kopírování článků ze zahraničí a na polopravdách a přetvářkách, jimiž druhé utvrzuje o své důležitosti.

Ano, máte pravdu, tolik intrik a polopravd jsem už dlouho na jednom místě nepotkal. Asi to bude tím, že zatímco jsme v kamenném světě daleko od sebe a naše prostředí je "vzdušnější", na internetu jsme si zatraceně blízko, a tak se i negativa násobí. Na druhé straně jsem nikde jinde nepotkal tolik skvělých a schopných lidí, s kterými je radost spolupracovat!

Jsem optimista a věřím, že pokud nás takových na internetu bude víc, pohneme se z místa. Současný stav je mnohde prohnilý a špatný, ale řada indicií naznačuje, že by tomu tak nemuselo být. :o)

(Jak to po sobě čtu, tak jsem si zas jednou hezky poplakal, omlouvám se. ;o))

Avatar

Autor komentáře: Jana Jašová

Datum vložení: 7.3.2003 17:43:22

Panu autorovi: souhlasím s Vámi! Je třeba si však uvědomit, že vše jde mílovými kroky, lidé jsou různí a těžko si zvykají na novinky. Prý se říká: Jaký kraj, takový mrav...

Avatar

Autor komentáře: Martin Kopta

Datum vložení: 10.3.2003 17:10:59

Sem vepište svůj příspěvek.

---> To taky udělám!

Zkuste trochu strukturovat tyhle dlouhý texty. Musel jsem si to vytisknout, aby se to dalo číst. Pár zvýrazněných slov a častější dělení odstavců by pomohlo.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz