Starší komentáře ke článku: JavaScript - změna obrázku při najetí kurzorem 2.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Petr Konecny

Datum vložení: 19.6.2000 9:13:00

diky za tuto knihovnu, urcite ji pouziju.

Avatar

Autor komentáře: Jirka R.

Datum vložení: 20.6.2000 13:36:00

Parada,spousta usetrene prace...

Avatar

Autor komentáře: Wax web

Datum vložení: 21.6.2000 10:37:00

v uvodu testovaci stranky je napsano co vse to ma delat a jak to funguje na vsech prohlizecich... a to je tak vse co to umi ... mam Netscape 4.0 ale zadne obrazky tam nejsou .... ale jinak je tento zpusob urcite lepsi, a hlavne rychlejsi ....

Avatar

Autor komentáře: Miroslav Kučera

Datum vložení: 21.6.2000 11:40:00

Dobrý den, sypu si popel na hlavu, dva obrazky jsem tam zapomněl uploadovat. Nyní je již vše v pořádku.

Avatar

Autor komentáře: František Trhoň

Datum vložení: 26.6.2000 8:20:00

Nejprve musím říct, že jsem knihovnu velmi uvítal. Mám však malý problém. Při načtení stránky prohlížečem se nezobrazí žádné obrázky (pouze prázdné rámečky). Až když přes rámečky jednou přejedu kurzorem, objeví se a vše už je v nejlepším pořádku(včetně překlápění). Otázka je, jestli je chyba v knihovně, nebo mezi klávesnicí a židlí. Děkuji F. Trhoň

Avatar

Autor komentáře:

Datum vložení: 8.3.2001 14:29:20

Asi mate spatne cestu k obrazkum v HTML kodu - pak se nenactou. Pote, co prejedete mysi, se uz bere cesta k obrazkum, uvedena v javaScriptu

Avatar

Autor komentáře: Luboš Štancl

Datum vložení: 9.6.2001 9:09:05

Když pouziju knihovnu, tak se mi rozformatuje tabulka.Poradi mi nekdo, co s tim? Dik

Avatar

Autor komentáře: Miloslav Ponkrác

Datum vložení: 9.6.2001 12:09:38

To není knihovnou, ale máte botu jinde. Jestli chcete, můžete mě kontaktovat na mail jakožto autora knihovny, a myslím, že to po mailu vyřešíme. Stačí, když mi pošlete HTML stránku, kde knihovnu používáte.

Avatar

Autor komentáře: Kamil Mozis

Datum vložení: 23.8.2001 9:46:37

Já tuto funkci využívám velmi hojně. K dokonalosti mi už chybí jen zadat "preload", to znamená, aby se překlápěné verze obrázků nahráli ihned při načítání stránky a ne až v okamžiku najetí na obrázek. Jak na to?

Avatar

Autor komentáře: Jiřík

Datum vložení: 8.3.2006 14:45:20

Mám takový malý problém s mouseover.... Jak je možno udělat po najetí myši na určitý obrázek, zobrazit jiný obrázek ale úplně jinde na stránce. Pro lepší vysvětlení. Mám foto s asi 9 lidmi a chci aby po najetí na určitého člena se zobrazil obrázek s jeho jménem nad fotkou... Fotku mám rozstříhanou na kusy a danou do tabulky tak každý člen je jeden obrázek. Všude na netu jsou jen záměny obrázku a žádný tento příklad nikde uveden není.

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 8.3.2006 15:11:09

Nevím jak v JavaScriptu, ale třeba by vám jako inspirace mohlo posloužit http://css.interval.cz/clanky/menu-s-nahledy/ ;-)

Avatar

Autor komentáře: QAstral

Datum vložení: 29.11.2006 17:54:24

pokud jsi stahnul soubor "over_picture.js" z teto stranky, tak si ho uprav nasledovne: [b]Kde mas:[/b] function op_register (id_name, normal_src, over_src, down_src) [b]Si zmen na:[/b] function op_register (id_name, [i]pic_name,[/i] normal_src, over_src, down_src) [b]Kde mas:[/b] if (down_src == null) down_src = over_src; [b]Hned za tim pridej:[/b] [i]if (pic_name == "") pic_name = id_name;[/i] [b]Kde mas:[/b] (id_name, true, new Image(), new Image(), new Image()); [b]Si zmen na:[/b] (id_name, true, new Image(), new Image(), new Image(), [i]pic_name[/i]); [b]A vsude kde mas:[/b] document[id_name].src [b]Si zmen na:[/b] document[reg_item[5]].src [b]Uplne nakonec dodam, ze misto zadavani:[/b] op_register("auto","auto_normal.png","auto_over.png"); [b]Budes zadavat:[/b] op_register("auto","menici_se_obrazek","auto_normal.png","auto_over.png"); [b]Pokud si misto:[/b] [i]op_register("neco","menici_se_obrazek","...)[/i] [b]nechas jen[/b] [i]op_register("neco","","...)[/i] [b]tak se bude menit obrazek s[/b] [i](... name="neco" ...) .[/i] Takze pokud chces aby se menil ten samy obrazek, tak nemusis psat ten nazev znova, staci mit stejny nazev funkce. Jinak pokud das tam neco jineho, tak za funkci si muzes psat cokoli. Vliv to uz mit nebude. P.S. Doufam, ze autorovi clanku nevadi, ze tu nejak verejne modifikuji jeho soubor =D

Avatar

Autor komentáře: rik

Datum vložení: 31.7.2008 12:20:47

Prosim Vas pekne, to nikoho nenapadlo otestovat dany skript v Opere? Tam to vobec nefunguje !!! Safari, FF3 a IE7/8 su OK.

Avatar

Autor komentáře: rik

Datum vložení: 31.7.2008 12:37:51

Tak som chytro nasiel tento skript <SCRIPT LANGUAGE="JavaScript"> <!-- NS = new Image(); NS.src = "t.gif"; NA = new Image(); NA.src = "t2.gif"; // --> </SCRIPT> <A HREF="#proa" onMouseOver="document.images['N'].src=NA.src;" onMouseOut="document.images['N'].src=NS.src;"> <IMG SRC="t.gif" NAME="N" BORDER="0"> </A> </BODY> zdroj:http://www.nuc.elf.stuba.sk/lit/javascript/8k.html a funguje spolahlivo vo vsetkych. Ach ja somar, ze som to najskor nevyskusal..

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz