Starší komentáře ke článku: Jednoduchý internetový obchod v PHP 2.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Glivický David

Datum vložení: 30.11.2001 13:09:21

Zdravím,

nejdříve bych autorovi rád popřál k jmeninám a zeptal bych se, zda v některém z dalších dílů svého seriálu příjde řada na ON-LINE platbu do banky.

Jsme v této oblasti amatér a proto mi pár dobře mířených rád od zkušeného profesionála jistě pomůže.Avatar

Autor komentáře: Ondra Marek

Datum vložení: 30.11.2001 14:13:28

Děkuji za přání k jmeninám. Bohužel, v internetovém obchodě, o kterém je tento seriál, se platba provádí výhradně dobírkou. Takže v této oblasti žádný zkušený profesionál nejsem

S pozdravem Ondra Marek

Avatar

Autor komentáře: Pavel Král

Datum vložení: 7.12.2001 15:54:46

Vážený pane,
dovolím se v této oblasti cítit jako profesionál, protože se internetovými obchody zabývám již několik let. Myslím, že online platby budou jen jednou z mnoha oblastí, u kterých programátor internetového obchodu narazí na problémy. Tato se dá řešit využitím některého z platebních portálů, ať už je to <a href='http://www.platby.cz' target='_blank'>http://www.platby.cz</a>, nebo Muzo, které poskytují univerzální rozhraní k více druhům online plateb, takže "stačí" naprogramovat jen jeden způsob. U Muzo se jedná o složitou záležitost, kterou je obtížné řešit jen při využití serverových skriptů, vyžadováno je šifrování.
Další možností je využít nějakého "stavebnicového řešení" internetového obchodu, jako je např. náš Zoner inShop, se zabudovanou podporou online plateb.

Avatar

Autor komentáře: Joe

Datum vložení: 14.12.2001 15:47:09

Čas utíká a neobjevuje se žádné pokračování. Dočkáme se dalšího dílu?
Děkuji

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz