Starší komentáře ke článku: jezdci

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Emil

Datum vložení: 7.6.2004 9:15:48

Pane Malku, opravdu by me zajimalo, podle jakych kriterii vybirate weby k recenzi?

Avatar

Autor komentáře: Siris

Datum vložení: 7.6.2004 9:23:38

Tohle je kodove, obsahove i graficky tak zastarale, ze bych si dovolil navrhnout: bojkotovat a nehodnotit...

Avatar

Autor komentáře: Siris

Datum vložení: 7.6.2004 9:25:42

Sorry graficky a kodove.

Avatar

Autor komentáře: vincent

Datum vložení: 7.6.2004 10:04:27

PSH - Zpátky do dnů
"...zpátky do dnů , devadesátčtyři a devadesátpět..."

Avatar

Autor komentáře: milan pohorelsky

Datum vložení: 7.6.2004 11:56:26

Po otevření úvodní stránky jsem hledal alespoň něco pozitivního. Hle hezky podtrhnuté odkazy. To jsou ale potvory vůbec nechtějí měnit barvy... Tak asi nic. Beru to jako projekt, kde jde o informaci, ale důvod proč jste to dal ke kritice?

Avatar

Autor komentáře: Ondřej Pohorský

Datum vložení: 7.6.2004 19:22:16

Myslím, že podobné stránky mohou posloužit pouze jako příklad toho, jak se web už pár let nedělá a jak by se znovu neměl dělat. Chápu, že podobné "předměty" kritiky vzbuzují rozporuplnost, protože sem tam se najde nějaký nadšenec (šílenec?), který se pustí do obhajoby něčeho podobného a naprosto neobhajitelného. Díky tomu se vykristalizují dvě proti sobě brojící skupiny a návštěvnost diskuze a následně Intervalu roste.

Já však patřím mezi ty, kteří mají a měli Interval za jeden z mála opravdu fundovaných e-zinů, proto si myslím, pane Málku, že podobné stránky by prestiž Intervalu snižovat neměli. Vývoj je přeci jen někde jinde.

Díky,
Ondřej Pohorský
WebCenter.cz

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 7.6.2004 20:09:15

Já vím, že je vývoj jinde. Věřím, že i většina webdesignérů ví, že je vývoj jinde. Bohužel se ukazuje, že většina lidí tvořících weby o tom neví nic a že mezi ně patří i čtenáři Intervalu. A nejen to, podívejte se na příspěvky ve weblozích "mladé gardy", které takové věci omlouvají.

Dokud většina žádostí o zařazení do této rubriky bude obdobné kvality, do té doby se zde budou objevovat. Vím, že se to řadě lidí nelíbí, ale taková je realita. Takže místo tlaku na mne račte tlačit na své okolí, třeba se vám podaří situaci zlepšit ;-)

Avatar

Autor komentáře: mr.builder

Datum vložení: 8.6.2004 8:36:59

Pokud se výběr webů do kritiky bude ubírat podobným směrem, tak určitě přijdete o čtenáře... stačí se podívat na snižující se počet příspěvků! To je prostě fakt. Už několikrát tu čtenáři uvedli, aby minimem byl "průchod" validátorem. Stále opakující se chyby jako chybějící doctype apod. už nemá cenu ani zmiňovat! Nechci vyvolat zbytečný flame. Interval je výborný web, který čtu již řadu let, ale sekci "kritika webu" v poslední době nezvládáte. Můžete prosím zvážit stanovení určitých pravidel (minimum bontonu :o) ), který by měli weby alespoň z části dodržet... pouze slova nestačí.

S díky mb (věrný čtenář)

Avatar

Autor komentáře: Bochi

Datum vložení: 10.6.2004 4:11:31

Souhlasim. Uz jsem se v podobnem duchu zde vyjadroval a nehodlam se opakovat. Ze vetsina ceskych webu nestoji za mnoho je zrejme smutny fakt, ale ze by nebylo z ceho vybirat? A pokud ano, nestalo by za zvazeni zvyseni kvality na ukor kvantity? Tj. zarazovat stranky ke kritice mene casto, ale zato kvalitnejsi?

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 10.6.2004 9:05:07

Mýlíte se v jedné podstatné věci - tato rubrika není galerií mistrovských děl, ale prostor pro méně schopné tvůrce, v němž mohou požádat o radu či o pomoc...

Avatar

Autor komentáře: pb

Datum vložení: 8.6.2004 8:36:42

Suhlasim s vami. Je to bieda. Ale taka je situacia na slovenskom a ceskom internete a tazko vybrat kvalitu. Kto robi kvalitne nepotrebuje to mat potvrdene, on to vie. A ti ostatni (cest vinimkam) si to potrebuju dokazat. A ako inak ich ovplyvnit a ukazat im cestu ak nie tu a takto.

Avatar

Autor komentáře: mr.builder

Datum vložení: 8.6.2004 8:39:16

Souhlasím, ale minimální požadavky by weby splnit měly. Taková... tady nemá prostě co dělat. Kdyby si autor přečelt alespoň historii kritiky, tak ví co opravit. Chybí mi tu snaha - tak to prostě je :o)

mb

Avatar

Autor komentáře: pb

Datum vložení: 8.6.2004 8:47:57

Mozno netreba pisat je to na p***, nieje to celkom koser, 365 chyb vo validatore to je na mna moc, ani nemam chut to dalej prezerat. Co tak: Milý kolega, web je urobeny celkom slusne, ale ked to vezmeme z pohladu rokov 90tych. Z hladiska sucasnosti chyba toto toto toto a urobit to takto a takto postup najdes tu. Clovek by mal od tade odist pouceny a plny elanu nie znechuteny. A ked kritizujem koncim pozitivne. Zakladne pedagogicke pravidlo.

Avatar

Autor komentáře: Matěj Humpál

Datum vložení: 12.6.2004 10:41:47

Na den v roce jedna chyba;-)

Avatar

Autor komentáře: Adam Vašíček

Datum vložení: 8.6.2004 13:06:14

Do kritiky jsem posílal e-mail na hodnocení mých stránek, ale do měsíce mi nepřišla odpověď o zařazení. Dalo by se to pochopit, kdyby zde byly weby na jiné úrovni, než této. Když vidím stránky jezdců, prosím vás o zařazení lepších stránek, aby se pomáhalo lidem pomoc potřebnějších...

Viz. <a href='http://www.trida2a.unas.cz' target='_blank'>http://www.trida2a.unas.cz</a>

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 8.6.2004 13:12:56

Pane Vašíčku, na Vašem místě bych s veřejným lhaním byl opatrnější. Mám v archivu Váš e-mail, kterým jste žádal o zařazení do Kritiky, můj e-mail, kterým jsem Vás žádal o doplnění potřebných informací, Váš e-mail, ve kterém jste mi je sděloval, i svůj e-mail s oznámením o zamítnutí Vaší stránky. Není problém je zde zveřejnit...

Avatar

Autor komentáře: Adam Vašíček

Datum vložení: 9.6.2004 10:51:05

V tom případě se vám rád omluvím, bohužel e-mail jsem nedostal. Jestě jednou se omlouvám...

Avatar

Autor komentáře: george

Datum vložení: 9.6.2004 21:05:47

No Vaše stránky bych ještě ke kritice nedával, začal bych zatím pročítat kritiky dozadu, teď jsem se na Vaše stránky podíval a řekl bych střizlivě, že je tam toho více než dost, co do odstraňování a co zde již bylo uvedeno několikrát.
Mějte se

Avatar

Autor komentáře: Pepa

Datum vložení: 8.6.2004 15:08:21

pppppppppppppppppppppoooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuusssssssssss

Avatar

Autor komentáře: Pepa

Datum vložení: 8.6.2004 15:09:32

Omlouvam se za tento nesmysl, zajimalo me jak je na intervalu vyresen problem dlouhych retezcu. Jeste jednou pardon...

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 8.6.2004 15:45:45

To se přeci dá otestovat i off-line ;-)

Avatar

Autor komentáře: Swarca

Datum vložení: 12.6.2004 22:13:43

No, teď už dost lidí má i stálej net, tak nač se odpojovat :-)

Avatar

Autor komentáře: Swarca

Datum vložení: 9.6.2004 16:03:11

Kdo si myslí že tyto stránky jsou pěkné ať se přihlásí...................hmmm........... nikdo se nepřihlásil, divíte se?? :-D

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz