Starší komentáře ke článku: Jste na internetu malí? Tak na tom vydělejte!

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Marcela

Datum vložení: 3.9.2002 9:50:27

Myslím, že díry v nabídce prodejních obrů nejlépe vykrývá elektronický obchod e-mentál (<a href='http://e-mental.seriozni-zizala.cz)' target='_blank'>http://e-mental.seriozni-zizala.cz)</a>. Právě nabízí zlevněné letenky do 34 destinací v kosmu, 75 destilátů alkoholu a k tomu všemu CD zdarma :-)

Avatar

Autor komentáře: Marcela

Datum vložení: 3.9.2002 9:57:12

Hmm, ten odkaz má být bez závorky na konci. Místo zkrocení vodorovné čáry v CSS byste si mohli zkrotit ukončení prokliku před závorkou :-)

Avatar

Autor komentáře: Jirka Lahvička

Datum vložení: 3.9.2002 10:37:10

"Databáze Overture.com obsahuje přesný přehled, jaké podmínky hledání surfaři zadávají, protože monitoruje MSN, Yahoo! a další browsery. Je to její byznys, protože je důležitým subjektem v obchodu s placenými záznamy ve vyhledávačích."

Opravdu? MSN a Yahoo nejsou browsery. Overture je nemonitoruje, ale MSN a Yahoo patří k těm, které ve výsledcích vyhledávání uvádějí placené odkazy od Overture. Docela by mě zajímaly prameny k tomuto článku - už jenom proto, že mi připadá, že překlad byl občas až příliš volný :-(

Avatar

Autor komentáře: Marek Šalanda

Datum vložení: 4.9.2002 9:13:41

Obavam se, ze se pan doktor Hrazdila v tomto pripade upsal a ja si toho nevsimnul - diky za upozorneni, o browsery samozrejme nejde :o)

Clanek neni prekladem, ale analyzou zahranicnich zdroju (statostik atp.), ktere jsou v techto clancich hojne uvadeny, aby byly overitelne.

Avatar

Autor komentáře: Zdeněk Hrazdila

Datum vložení: 4.9.2002 9:51:05

Jak jste asi pochopil z mých příspěvků, nevystupuji na Interval.cz v roli internetového profesionála. Snažím se (při své specializaci na marketing) pochopit jak věci na síti fungují a interpretovat je jako možné marketingové a obchodní příležitosti či benefity. Nebo taky ohrožení :-)
Nejde tedy o špatnou interpretaci, ale o nepřesné pochopení smyslu Overture. Děkuji za uvedení omylu na pravou míru.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz