Starší komentáře ke článku: Karlomix.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Pavel Růžička

Datum vložení: 5.6.2002 11:14:26

Grafika je "ušmudlaná", ale hlavně bez JavaScriptu a určitého typu prohlížeče se například k referencím nedostanete. Také 100% šířka textové části při větším rozlišení není moc ke čtení.

Avatar

Autor komentáře: XiO

Datum vložení: 5.6.2002 18:33:13

Grafika mě přijde vcelku dobrá. Je jednoduchá a přehledná. Ovšem pan Růžička má pravdu s tím JavaScriptem. Kde jsou rozbalovací nabídky, by mělo jít dostat se na určitou stránku, bez toho aby se musela rozbalit. Kdo má starší typ prohlížeče, tak mu tohle nefunguje.
Ale celkové na mě tyto stránky působí jako solidní prezentace.

Avatar

Autor komentáře: Tomáš Andrýsek

Datum vložení: 6.6.2002 16:05:28

Design je nějaký divný, mám problém s vnímáním informací, chtělo by to možná udělat rámečky, zvolit jiné pozadí .... Jednotlivé sekce v dlouhých stánkách mají nadpis zarovnaný na střed a jenom bold na písmo, takže je nadpis k přehlédnutí a nutí člověka k zbytečnému pohybu očima (nejsem tak líný, jenom mám rád informace pohromadě).

Jinak se musím připojit k předchůdcům, pustil sem si na to Mozillu RC2 a koukal na nemenující menu. Tady velká výtka.<B> Základní navigace musí být funkční za všech okolností !!!</B>

Navíc, jelikož nejsem velkým příznivcem hrátek s logem, dovolil bych si kritizovat jeho zakolážování. Pokud je logo jednou na stránce, musí být jeho podoba jasná a zřetelná, tak aby nemohlo dojít k dezinformaci o jeho vzhledu. Pokud ho použijete na stránce vícekrát, třeba jako součást nějaké koláže, pak prosím. Ale minimálně jednou musí být naprosto zřetelné.

Avatar

Autor komentáře: Tomáš Holánek

Datum vložení: 6.6.2002 16:42:53

Designově mi to nepřijde špatně navržené ale hodně nedotažené do konce.
Rozhodně bych vyhodil tu oranžovou mezi těmi odkazy a nahradil jí převládající tmavě červenou. Dále bych změnil barvu odkazů, možná právě na tu oranžovou co je mezi těmi odkazy, s čímž také souvisí změna barvy textů na odkazech na tmavší.

Dále mi vůbec nesedí celá šedivá plocha, možná bych celou levou stranu včetně menu pošoupl o úzký proužek tmavě červené a v pravo cca od místa co končeji v menu fotky až do konce (defacto co jsou v menu ty proužky) také vertikální červený pruh. Myslím že by to bylo ucelenější.

Javascriptové roletky nejsou špatné, ale blbě vytvořené, překrývají samotné menu, což se mi nelíbí a bylo by lepší jej zarovnávat pod menu.
Dále k javascript menu: v předešlích příspěvcích bylo že pokud je např. vypnuté, tak se nejde dostat k podmenu. Nevim, nezkoušel jsem, ale pokud si všimnete pravého horního rohu, je tam rychlá navigace, přes což předpokládám že se tam de dostat i při vyplém javascriptu a jiných browserech do ostatních podmenu - např. na zmiňované reference:)))

...mohl bych dál povídat o změnách, bylo by toho více...:)

Avatar

Autor komentáře: Pavel Kříž

Datum vložení: 6.6.2002 18:14:37

Souhlasim s predchozim prispevkem. Oranzova barva na me pusobi jako stazeni cervene o nejake procento dolu. Nemohu se zbavit pocitu ,ze roletky jsou delane ve FireWorks, ktere nema prilis esteticky vyresene jejich zakomponovani do stranky. Fotky v kolazi jsou mdle , dle meho nazoru by to chtelo neco vyraznejsiho, celkove pak web pusobi nevyrazne.

Ad logo, nechapu proc vetsina lidi, co si zacne hrat s grafikou a webem, si tak oblibi efekt, jaky je pouzit na logu firmy. Vnejsi zare, mi neprijde prilis vhodna do teto kompozice, souhlasim s tim, ze logo zanika na podkladu a urcite by se nalezlo vhodnejsi misto pro jeho umisteni.

Pripominek by bylo rovnez vice :-)

Avatar

Autor komentáře: Jarek Klein

Datum vložení: 6.6.2002 19:49:44

Noo v IE dobry, design at kazdej posoudi sam osobne sem mu dal prumernou trojku. Ale v NN a v Mozille nejde rozbalovaci menu, takze je stranka naprosto nepouzitelna.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz