Starší komentáře ke článku: Kurz SVG - bitmapové efekty (elementární grafické filtry 2.)

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: katka

Datum vložení: 28.3.2006 11:48:57

zaujimavy clanok.. ale mam jednu otazku.. naco su robene odkazy na stiahnutie konkretneho filtra ked po kliknuti na odkaz vyhlasi chybu. prajem pekny den.

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 28.3.2006 12:07:47

Pokud chcete příslušný filtr vidět "v akci", musíte mít správný a správně nakonfigurovaný prohlížeč - tedy nějaký novější Gecko-based prohlížeč nebo Operu. MSIE jedině s pluginem od Adobe ;-)

Avatar

Autor komentáře: MH

Datum vložení: 15.6.2006 7:58:42

Upřesňuji a aktualizuji - filtry patří mezi pokročilé schopnosti standardu SVG a plně je zvládají v této chvíli jen Opera 9 a plug-in ASV: http://my.opera.com/desktopteam/blog/ http://www.adobe.com/svg/viewer/install/ Dále tyto věci umí BATIK, ale to je pouze prohlížeč SVG, nikoliv HTML.

Avatar

Autor komentáře: MH

Datum vložení: 15.6.2006 8:09:56

Aby to nebylo špatně vykládáno - Opera má tuto schopnost nativně - z výroby. Plug-in ASV samozřejmě funguje v Exploreru i v dalších browserech. Nativní implementace ve FF 1.5 bohužel zatím není takto pokročilá, ale problém lze částečně řešit takto: http://plugindoc.mozdev.org/windows-all.html#AdobeSVG

Avatar

Autor komentáře: Petr

Datum vložení: 11.5.2006 19:02:42

Zdravím, Nevíte někdo o dostupnosti jednoduchého svg editoru, kde klient může nakreslit obrázek čistě pomocí prohlížeče a zaslat jej k dalšímu zpracování majiteli webu. Jednoduchý editor, něco jako je na http://www.adobe.com/svg/demos/svgDraw/svgDraw/index.html Aby klient jen klikl na webu na "nový obrázek", pustil se podobný editor a výsledek pak uložil či jinak předal dál.

Avatar

Autor komentáře: MH

Datum vložení: 15.6.2006 8:15:48

myslím, že toto je přesně to co chcete ;-) http://www.svgi.org/implementation.html?id=12 http://pilat.free.fr/english/svgdraw/index.htm

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz