Starší komentáře ke článku: kvkhz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Petr

Datum vložení: 29.12.2003 0:07:28

Sice validní, ale ty barvy mi přijdou trochu jako cirkus. Nevím jak Vám, ale ty opakující se loga na pozadí mi zrovna taky moc neseděj, rovněž nějaký šílený ohraničování tabulek. Jinak musím pochválit dobrou přehlednost celého webu.
Hehe, sem tu první :-))

Avatar

Autor komentáře: Mato

Datum vložení: 29.12.2003 2:20:56

Heh... k tomu nadpisu... ja len ze ked som sa na to pozrel, tie farby mi pripadali ako na mojom tricku po 150siatom prani...

Avatar

Autor komentáře: Pavel Štětina

Datum vložení: 29.12.2003 12:48:35

To máte skvělou pračku, že vám pere v bezpečných barvách :-)

Avatar

Autor komentáře: Mato

Datum vložení: 30.12.2003 5:42:39

heh, no uz som videl aj krajsie tricka a tiez boli v bezpecnych farbach :)

Avatar

Autor komentáře: Civilkář

Datum vložení: 29.12.2003 10:29:20

Webové stránky katedry ČZU. Pane jo. Tak to vezmu zhurta. Používám MSIE 6.0, NN 6.2 a Operu 7.2.

Kód:

Kód je validní, stylové šablony taky. Tleskám. CSS layout, který se přizpůsobuje při změně rozlišení monitoru. Fajn. Autor evidentně něco ví i o sémantice, hierarchii nadpisů, seznamech apod. V prohlížečích se zobrazuje stránka konzistentně, ale vzhledem k její jednoduchosti by bylo smutné, kdyby tomu tak nebylo ...

Ve stylech aby se ale vyznal kouzelník. Vyzná se v nich autor? Asi ano, ale počítám, že na ČZU autor nevydrží věčně. Takže jeho nástupce si asi bude rvát vlasy z hlavy... Import CSS šablony pro tisk provedený v dokumentu 2003.css mi navíc v MSIE6 nefunguje, takže stránka se tiskne se spoustou balastu (obrázky v záhlaví a zápatí). Je mi jasné, že se autor použitím at pravidla snaží obejít neduhy starých prohlížečů, ale ruku na srdce - kdo dnes používá čtyřkové řady mainstreamových prohlížečů? Máte-li s tím i tak problém, lze použít hacků s komentáři, které ostatně používáte sám, jak vidím ...

Názvy stylů doporučuji volit jinak. Kdyby je autor pojmenoval např. screen.css, a print.css, tak je každému jasné o co jde.

Obsah elementu META KEYWORDS jsem nepochopil. Proč tam máte "KVKHZ, úvod, charakteristika, o nás"? Troufnu si tvrdit, že zkratku KVKHZ jistě nikdo do vyhledávače zadávat nebude. Taktéž klíčové slovo O nás. Každému bude zřejmě jasné, že by si tak koledoval o výstup v délce stovek stran. Totéž platí i o dalších klíčových slovech. Proč nejsou v klíčových slovech plný název katedry a slova jako zvířata, zemědělství, Česká zemědělská univerzita apod.? Navíc, jak jsem zjistil, používáte metainformace na všech stránkách. Upřímně řečeno, jinde jsem to tak dělat neviděl ... Proč to tak děláte? Já mám metainformace pouze na defaultní stránce ...

Přístupnost:

Lze zvětšovat písmo, autor dává možnost přeskočit navigaci, stránka je i při nízkém barevném rozlišení celkem čitelná, tabulky jsou zpracovány podle rozšířeného modelu. Ale ty kombinace zelené, žluté a bílé v tabulkách opravdu nejsou zvoleny dobře - příliš mi splývají. A co asi teprve nějaké osbě s vadou zraku ...

Nechci být až takový hnidopich, ale když jste takový přítel standardů, tak proč nepoužíváte také atribut ACCESSKEY elementu A? Navigace je jednoduchá, určitě byste si vystačil s horkými klávesami podle prvních písmen slov položek navigace ...

Jak jsem již řekl, tisková verze stránky je nefunkční.

Sice jste správně oddělil tři různé druhy navigace, ale provedení skutečně pokulhává za dobrým úmyslem. Ty strašlivé šipky vpřed a zpět, ten obrovitý a naprosto nerozeznatelný odkaz na domovskou stránku fakulty ... Vždyť Vám ty odkazy zabírají nejen polovinu obsahu stránky, ale beztak i polovinu její velikosti v kB po stažení!

Mimochodem, odkaz "vlastní stránky katedry" je na stránkách proč? To aby se autor ujistil, že nezapomněl ze starých stránek katedry něco přenést na stránky nové? Mě to osobně mate.

Grafika a vzhled:

Podle mého názoru je to bída. Obrázky jsou v doslova strašlivé kvalitě a v naprosto nevhodně zvolené velikosti. Nemohu si pomoci, ale tento design je příkladem designu stránky před 10 lety. I pěkná stránka může být konformní se standardy, nebo snad ne?

Celkové hodnocení se mi vynáší těžko. Autor je nadšenec do standardů (ale v tomto případě nelze než konstatovat, že na správném místě), zřejmě nadějný začínající kodér, ale velmi špatný grafik. Dávám 75%.

Zdravím Vás.


Avatar

Autor komentáře: Pavel Štětina

Datum vložení: 29.12.2003 12:46:31

Import CSS šablony pro tisk provedený v dokumentu 2003.css mi navíc v MSIE6 nefunguje, takže stránka se tiskne se spoustou balastu (obrázky v záhlaví a zápatí).

Mně také nefunguje, ale to je předpokládám chybou právě tohoto prohlížeče. V Opeře 6 a Netscape 7 to funguje.


Názvy stylů doporučuji volit jinak. Kdyby je autor pojmenoval např. screen.css, a print.css, tak je každému jasné o co jde.

Celkový název stylu je 2003, jednotlivé větve se pak jmenují gui2003.css pro Grafické klienty a print2003.css pro tisk.


Obsah elementu META KEYWORDS jsem nepochopil. Proč tam máte "KVKHZ, úvod, charakteristika, o nás"? Troufnu si tvrdit, že zkratku KVKHZ jistě nikdo do vyhledávače zadávat nebude.

Já zastávám názor, že klíčová slova se mají vztahovat ke konkrétní stránce. Pokud do vyhledávače někdo zadá "zvířata, zemědělství, Česká zemědělská univerzita" pak je logické, že mu vyhledávač předhodí například úvodní stránku univerzity.

Navíc, jak jsem zjistil, používáte metainformace na všech stránkách. Upřímně řečeno, jinde jsem to tak dělat neviděl ... Proč to tak děláte?

Zkrátka aby každá stránka byla dostatečně výstižná.


Ale ty kombinace zelené, žluté a bílé v tabulkách opravdu nejsou zvoleny dobře - příliš mi splývají. A co asi teprve nějaké osbě s vadou zraku ...

Testoval jsem to pomocí Vischecku na vady zraku a také jsem to převáděl na stupnici šedi. Mám pocit že osobám s barevným viděním to usnadní orientaci ve sloupcích a řádkách a ostatním to nijak nezhorší. Jestli máte konrétní návrhy na zlepšení, tak sem s nimy.


Nechci být až takový hnidopich, ale když jste takový přítel standardů, tak proč nepoužíváte také atribut ACCESSKEY elementu A?

První položka v menu má atribut acceskey "M". Po menu se dá snadno pohybovat i klávesami, takže více Acceskeys by vše jen zhoršilo.


Mimochodem, odkaz "vlastní stránky katedry" je na stránkách proč?

Spousta kateder má vlastní představu o tom co by chtěli mít na stránkách a jaký by měl být design jejich stránek. Tak byla vytvořena tato společná šablona ve které jsou ty nejdůležitější informace a zbytek si katedry mohou spravovat samy. Toto řešení je sice kostrbaté, ale jediné které se zdálo schůdné. Jestli má někdo jakýkoliv nápad, jak to vyřešit, pak prosím napište. Rád se budu inspirovat.


Obrázky jsou v doslova strašlivé kvalitě a v naprosto nevhodně zvolené velikosti.

Nevidím důvod dávat tam obrázky v jiné velikosti. (Pokud ovšem nemyslíte nějaké z Vlastních stránek, nad těma nemám kontrolu.) Ta loga univerzity a fakulty jsou sice čitelná jen s trochou představivosti, ale nemyslím si že je to jejich hlavní účel. Jejich hlavní účel je pro mně poskytnutí odkazu na stránky univerzity a fakulty.

Avatar

Autor komentáře: Jiří Novák

Datum vložení: 29.12.2003 13:12:43

To @import s atributem "print":
IMHO je Váš argument nesmyslný. Buď děláte stránky pro uživatele a nebo ne, buď tedy berete ohledy na chyby různých (používaných) prohlížečů a nebo ne.
To je jako kdybych udělal několikaúrovňové CSS menu, které by fungovalo všude, jen ne v MSIE (protože ten neumí pseudotřídu :hover jinde než u A), kterýžto je BTW zatím stále nejpoužívanější prohlížeč (což ale stejně nehraje roli).
Prostě absurdní.

Avatar

Autor komentáře: Pavel Štětina

Datum vložení: 29.12.2003 13:28:05

Ale já se snažím brát ohled na chyby prohlížečů... Jen přidělání samostatného stylu pro print neřadím mezi priority, když ten print funguje v ostatních prohlížečích a v tomto se dá nastavit tisknutí jen toho, co uživatel opravdu chce.

Avatar

Autor komentáře: Civilkář

Datum vložení: 29.12.2003 13:42:29

Souhlasím.

Avatar

Autor komentáře: Civilkář

Datum vložení: 30.12.2003 8:56:19

Tím jsem myslel, že souhlasím s Jiřím Novákem.

Avatar

Autor komentáře: Civilkář

Datum vložení: 29.12.2003 13:39:41

"Mně také nefunguje, ale to je předpokládám chybou právě tohoto prohlížeče. V Opeře 6 a Netscape 7 to funguje. "

MSIE6 je majoritním prohlížečem současnosti. Jestli bych se snažil optimalizovat šablonu pro tisk, tak potom právě pro tento prohlížeč. Nic proti Opeře6 a Netscape7 - vážím si jich, ale realita bohužel hovoří v jejich neprospěch.

"Já zastávám názor, že klíčová slova se mají vztahovat ke konkrétní stránce. Pokud do vyhledávače někdo zadá "zvířata, zemědělství, Česká zemědělská univerzita" pak je logické, že mu vyhledávač předhodí například úvodní stránku univerzity."

Přesně tak. Počítám, že ze stránky uvniverzity se už uživatel prokliká i na Vaši stránku, nebo ne? Pokud zadá "O nás", vyhodí engine uživateli stovky odkazů, mezi nimiž se ten Váš ztratí. Asi jsem chtěl říci, že Vaše klíčová slova najsou příliš "klíčová".

"První položka v menu má atribut acceskey "M". Po menu se dá snadno pohybovat i klávesami, takže více Acceskeys by vše jen zhoršilo. "

Dobrá, Váš názor respektuji. Nicméně překlikávat TABem může být někdy zdlouhavé. Ale posouzení této skutečnosti je pochopitelně věcí každého webmastera.

"Testoval jsem to pomocí Vischecku na vady zraku a také jsem to převáděl na stupnici šedi. Mám pocit že osobám s barevným viděním to usnadní orientaci ve sloupcích a řádkách a ostatním to nijak nezhorší. Jestli máte konrétní návrhy na zlepšení, tak sem s nimy."

Mě se osvědčily jednoduché tabulky s černou mřížkou a písmem na bílém pozadí. Ale uznávám, že toto je věcí gusta, takže pokud jste Vaši kombinaci prověřoval, nemohu nic namítat.

"Spousta kateder má vlastní představu o tom co by chtěli mít na stránkách a jaký by měl být design jejich stránek. Tak byla vytvořena tato společná šablona ve které jsou ty nejdůležitější informace a zbytek si katedry mohou spravovat samy. Toto řešení je sice kostrbaté, ale jediné které se zdálo schůdné. Jestli má někdo jakýkoliv nápad, jak to vyřešit, pak prosím napište. Rád se budu inspirovat. "

:)))))))))

"Nevidím důvod dávat tam obrázky v jiné velikosti. (Pokud ovšem nemyslíte nějaké z Vlastních stránek, nad těma nemám kontrolu.) Ta loga univerzity a fakulty jsou sice čitelná jen s trochou představivosti, ale nemyslím si že je to jejich hlavní účel. Jejich hlavní účel je pro mně poskytnutí odkazu na stránky univerzity a fakulty. "

POkud něco musí být čitelné, tak text odkazu. Musím přece vědět, kam se dostanu, až na odkaz kliknu, ne?

Zdravím Vás.Avatar

Autor komentáře: Pavel Štětina

Datum vložení: 29.12.2003 13:54:27

POkud něco musí být čitelné, tak text odkazu. Musím přece vědět, kam se dostanu, až na odkaz kliknu, ne?

Ano. Z loga ČZU je znát alespoň nápis ČZU. Pokud někdo nepřečte text loga, pak stále zbývá možnost zjistit si co říká ALT v podání bublinové nápovědy.

Avatar

Autor komentáře: Jiří Novák

Datum vložení: 29.12.2003 15:24:03

Omyl. ALT je alternativní text k obrázku, TITLE je popis. To že jediný prohlížeč (MSIE) zobrazuje v bublinkové nápovědě ALT (při neexistenci TITLE) je nepodstatné. Opera a jádra Gecko zobrazí místo popisu místa, kam odkaz směřuje, jen URL adresu...
Tj. "...co říká ALT v podání bublinové nápovědy" je platné jenom v MSIE, nikde jinde.

Avatar

Autor komentáře: helena

Datum vložení: 8.1.2004 8:10:07

optimalizovat stranky pro JAKYKOLIV browser je podle mne hovadina, myslim si ze postup pro tvorbu stranek nby mel byt takovy:
1) validni kod
2) spravne css
3) odladit bugy msie a popripade ostatnich browseru ( na 4kovy verse kaslat)
internet je pro vsechny a ne jen pro lidi s prohlizecem x s servispekem 5 a na widlich y

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 8.1.2004 8:17:10

Správně řečeno. Jen bych doporučil už při psaní kódu mít na paměti MSIE a raději v něm ten kód rovnou testovat. Protože co funguje v něm, takřka vždy funguje i v ostatních prohlížečích, zatímco naopak to moc neplatí. Člověk si ušetří řadu překvapivých zklamání ;-)

Avatar

Autor komentáře: Jan Brasna

Datum vložení: 30.12.2003 4:08:17

"První položka v menu má atribut acceskey "M". Po menu se dá snadno pohybovat i klávesami, takže více Acceskeys by vše jen zhoršilo."

Bohuzel Vas zklamu, ale toto vec ponekud komplikuje, nebot muj browser me po stisknuti kombinace alt+m nenecha prejit tabem na jinou polozku menu, ale rovnou zobrazi stranku "uvod", cimz se klavesova navigace stava nejen nepouzitelnou, ale i trochu matouci.

Jinak toto je dalsi web, ktery vypada lepe bez stylu, bohuzel :(

Ta paticka a tisice variant hodin ap. mi prijde take maximalne zbytecna zalezitost.

Jedine co se mi libi, je genialni logo "shark", autorovi uprimne gratuluji ke skvelemu napadu a vyborne realizaci.

Avatar

Autor komentáře: Libor Chaloupka

Datum vložení: 30.12.2003 17:51:58

mno, jenom nevim jestli ten napad je az tak uplne originalni ... tim nechci autorovi podsouvat plagiatorstvi, ale logo jemu vice nez podobne se na nas smeje uz hezkych par mesicu ci let z obalu nejmenovaneho energydrinku viz. <a href='http://www.pvtnet.cz/www/olimpex/shark/' target='_blank'>http://www.pvtnet.cz/www/olimpex/shark/</a>

jinak, ten site je opravdu asi lepsi bez stylu :))

s pozdravem ....

Avatar

Autor komentáře: Pavel Štětina

Datum vložení: 30.12.2003 18:30:15

Po asi 7 letech používání tohoto loga jsem si také všimnul, že je používáno i jinde :-(

Avatar

Autor komentáře: Jaromir Kuzma

Datum vložení: 29.12.2003 16:12:54

Grafika sa mi vobec nepaci, ale to nie je podstatne, pretoze jednak nie som grafik, a naviac je to vyslovene subjektivna vec.
Ale... ked uz ideme podla W4D, nepise sa tam nahodou nieco o tom, ze styly maju byt definovane vylucne v externom stylesheete? Preco teda v kode je niekolko deklaracii style=... ?
A naco je dobre to spodne menu s tymi hodinami a sipkami? V linkse je to nejako cudne rozhodene a navyse si myslim, ze bezny uzivatel nie je blbec a vo svojom browseri najde sipky dopredu a dozadu.
Mam pocit, ze je ten spodok prepchaty zbytocnostami typu presny cas a navigacia v historii.
Na uvodnej stranke je vrch s logami iny, ako na ostatnych strankach (uvod, pracovnici...)
Inak je fajn, ze su stranky validne a relativne dostupne vo vsetkych browseroch, ale chcelo by to spolupracu s nejakym grafikom.
Tot vsjo.

Avatar

Autor komentáře: Pavel Štětina

Datum vložení: 29.12.2003 16:57:16

Jo, snaha byla jet podle W4D, ale příjde mi jako hloupost definovat externí styl pro něco co se objeví jen na jediné stránce. Od toho ostatně styly ve stránce jsou.

Na uvodnej stranke je vrch s logami iny, ako na ostatnych strankach (uvod, pracovnici...)

Jestli jde o ten zelený podklad s tečkovaným okrajem, tak ten zvýraznujě aktuální stránku a není proto odkazem. Vše ostatní by mělo být stejné.

Avatar

Autor komentáře: Jméno a příjmení

Datum vložení: 29.12.2003 19:30:55

nadefinujte to klidne vsechno v jednom externim css souboru, ono se to stejne nacachuje, takze se to nebude stahovat dvakrat.

Avatar

Autor komentáře: Jirka

Datum vložení: 29.12.2003 21:02:11

Takze tim priznavate, ze lzete, protoze pisete: "a zároveň dodržuje doporučení" + ikonka w4d. Ikonka tam nema co delat. howgh.

Avatar

Autor komentáře: Jaromir Kuzma

Datum vložení: 31.12.2003 11:12:49

To nie je celkom pravda. Ikona tam moze byt pokial web "z valnej casti" dodrziava doporucenia W4D.

Avatar

Autor komentáře: rel$

Datum vložení: 30.12.2003 18:30:13

zajimavy retro design. pridavam do sbirky.

Avatar

Autor komentáře: Pavel Štětina

Datum vložení: 30.12.2003 18:31:25

:-)

Avatar

Autor komentáře: Adam

Datum vložení: 3.1.2004 22:14:40

to ste k te kritice mohli dat nejakej lepsi web nasi skoly, tohle je opravdu velmi vyvedene a i na czu dost podprumerne :))

Avatar

Autor komentáře: oci

Datum vložení: 3.1.2004 22:46:11

Adame, Stetinac je jeden z lidi co se snazi, aby to co je, bylo lepsi nez to co bylo. IMHO myslim, ze na AF je ojedinela snaha (viditelna v praxi) alespon navigacne sjednotit stranky kateder. A pokud chces priklad jednoho z horsich webu, namatkou napr. <a href='http://student.tf.czu.cz' target='_blank'>http://student.tf.czu.cz</a>. Hezky novy rok ;o)

Avatar

Autor komentáře: ernest

Datum vložení: 7.1.2004 9:09:44

Abych rekl pravdu tak design <a href='http://student.tf.czu.cz' target='_blank'>http://student.tf.czu.cz</a> bych oznacil jako prumerny (spis horsi), i kdyz libivy, kdyby se s tim pohralo (napr. velikosti tlacitek), tak by to mohlo byt pekne, po kodove strance prumer. Zato kritizovany web je sice po kodove strance perfektni, ale co na plat, kdyz neni po designerske strance moc pekny. Zkousim se divat na web pohledem bezneho uzivatele:
- nadpis "Katedra výživy a krmení hospodářských zvířat (KVKHZ)" je zbytecne velky a zabira misto ostattnim informacim na strance , uzivatel musi vzdycky skrolovat.
- barvicky, myslim, nejsou zvoleny moc vhodne, ta zelena, mozna autor hledal zpusob cim by zpestril web, ale zelena asi neni to prave. Mozna bych volil obarvit web tou modrou, ktera je videt pri kliknuti na "Vlastni stranky katedry", ale to by se muselo vyzkouset. Hmm, koukam, ze ta zelena i s pozadim je domovska barva fakulty podle <a href='http://www.af.czu.cz/index.php' target='_blank'>http://www.af.czu.cz/index.php</a> tak to je potom tezke. Mozna bych volil o neco tmavsi zeleneou.
- koukam, ze hlavicka na <a href='http://www.af.czu.cz/kvkhz/' target='_blank'>http://www.af.czu.cz/kvkhz/</a> je jina nez na ostatnich strankach napr. <a href='http://www.af.czu.cz/kvkhz/uvod.html' target='_blank'>http://www.af.czu.cz/kvkhz/uvod.html</a> Musim rict, ze na te defaultni strance se mi to libi vic
- Podtrzene M v menu me poprve zmatlo a ani me nenapadlo, ze to je klavesova zkratka, az kdyz jsem si to precetl ve foru. Asi bych se na beznyc webech na klavesove zkratky vykaslal, protoze to predpoklada, ze nekde na strance bude popsane, ze je mozno klavesove zkratky pouzivat. poprve jsem se pokousel na to M klikat a dostat se do nejakeho menu a nechapal jsem, proc to nejde :)
- tlacitka zpet a vpred jsou podle me zbytecne velka podobne jako logo Domu. navic nevim proc tam ta tlacitka Zpet a Vpred jsou, kdyz je ma kazdy prohlizec ve vybave

Avatar

Autor komentáře: Jiří Křivánek

Datum vložení: 4.1.2004 16:31:20

1. kodove prakticky v pohode
2. po graficke strance, vetsi hruzu jsem uz dlouho nevidel...je to naprosta prisernost

autor by grafickou stranku mel nechat na nekom povolanejsim

fandango

Avatar

Autor komentáře: Pavel Štětina

Datum vložení: 4.1.2004 18:00:13

ad 2.
Mně se to líbí. Zkuste mi říct, co vás tak zhrozilo, třeba to budu moci napravit.

Avatar

Autor komentáře: Kozeny.Viktor

Datum vložení: 5.1.2004 18:31:20

Pavle, když to uděláš do očím přijatelné podoby jako je tomu třeba na domovské stránce <a href='http://www.af.czu.cz/' target='_blank'>http://www.af.czu.cz/</a> (tzn. nějakou pěknou hlavičku, nepoužívat to s prominutím otřesné orámování, odkostrbatit to, použít méně kontrastní barvy, apod.), tak to bude bezva. Je fajn mít to v XHTML 1.1, ale opravdu mi tam chybí aspoň špetka grafiky nebo alespoň grafického cítění.
Hodně zdaru,

Viki

Avatar

Autor komentáře: Jiří Křivánek

Datum vložení: 6.1.2004 7:26:20

ok, takze co se me nezda...

1. ten horni zelenej ramecek - proc to "razitko" neni uprostred ale v horni casti presahuje?
2. obrovske fonty
3. v pravo - katedra vyzivy a krmeni .... - ten "stin" pod textem, pokud to je stin je okousanej,nehodi se to tam, barva neurcita do hneda, vubec se to k tomu nehodi
4. v dolni casti - v pred, proc je to vzhuru nohama?
5. ruzne ikonky ktere tam jsou navic
6. na co hodiny? koho to zajima?
7. chyby v javascriptu

uz nemam energii psat vice...

fandango

Avatar

Autor komentáře: Pavel Štětina

Datum vložení: 6.1.2004 22:09:04

1. To by mně také zajímalo. Je to float a nějak si se zarovnáním nerozumí.
2. Alespoň to lidé přečtou. Nikdo vám nebrání si velikost zmenšit.
3. Logo KVKHZ je takové jaké jsem dostal. Žádal jsem o čisté, ale zatím nic.
4. Z recese. Vzhledem k "častému" použití tlačítka si to můžu dovolit.
5. Myslíte standardy? Ty jsou tam proto, aby si lidé mohli ověřit validitu a informovat mně, pokud se něco pokazí. Jsou až na úplném konci stránky, jen jako doplňkové informace.
6. "koho to zajima?" Tak tohle je dost ubohý... to už můžete kritizovat cokoliv. Ukažte mi nějakou vaší stránku a já se vás zeptám koho zajímá jakýkoliv prvek :-) Odpověď, na co hodiny, je že se to logo vybízí k takovému využití.
7. Nezaznamenal jsem. Jestli jste nějakou objevil, pak mně prosím upozorněte a já jí opravím.

Avatar

Autor komentáře: Jiří Křivánek

Datum vložení: 7.1.2004 7:48:04

myslim ze s vama to nema cenu,vy to proste nechapete..a neberte to spatne.. snazil jsem se vam vysvetlit ze by bylo nejlepsi to cele predelat..
(vy kod a nekdo jinej grafiku a celkovej vzhled)
fandango

Avatar

Autor komentáře: Jaromir Kuzma

Datum vložení: 7.1.2004 10:19:48

Z Vasich reakcii na kritiku mam pocit, akoby tu pisal 14 rocny pubertak.
Vas web je super po kodovej stranke, ale po grafickej stoji, prepacte mi ten vyraz, za hovno. Bud to berte, alebo si povedzte, ze som len dalsi kreten, ktory Vas nechape.
Ja nie som grafik, ale su veci, ktore sa mi pacia a su aj take, ktore sa mi nepacia. Medzi tie druhe patri aj Vas web.
Mozno by bolo fajn, keby ste sa nad tym zamysleli. Ked usudite, ze ludia, ktori Vam radia grafiku prerobit mozu mat pravdu, tak sa dohodnite s niekym, kto Vam tu grafiku urobi. Ked budete nadalej usudzovat, ze Vas vsetci nechapu, tak to proste nechajte tak. Ale preboha, neodpisujte takym urazenym tonom ludom, ktori Vam chcu pomoct.
Howgh, dohovoril som.

Avatar

Autor komentáře: Pavel Štětina

Datum vložení: 7.1.2004 14:58:16

OK. Asi mi nezbyde nic jiného, než změnit grafiku, popřípadě najít na to nějakého grafika, který to udělá. Jen mně neosočujte z uražených reakcí na kritiku, když to platí jen k bodu 6.

Avatar

Autor komentáře: V. Kubak

Datum vložení: 8.1.2004 11:52:52

Vidim, ze organizace tvorby webu na CZU je stejne schizofrenni jako u nas v Olomouci. Tak jen jednu vec. Odkaz z fakulty na tuhle stranku neni funkcni - nesmeruje totiz na index. Tudiz ze stranky univerzity se na stranku katedry clovek "neproklika" vubec. To tuhle staranku ponekud handicapuje.

Avatar

Autor komentáře: Pavel Štětina

Datum vložení: 8.1.2004 21:46:18

Děkuji za upozornění.

Avatar

Autor komentáře: coli21

Datum vložení: 11.1.2004 21:12:30

Jsem jen "blbej" zemědělec ale ty stránky jsou katastrofální absolutně se mě jejich desing nelíbí nevím čím to ale fakt mě to nezaujalo, staré stránky KVKHZ byly alespoň peštřejší a navíc, natože je to katedra by tam mělo být plno informací a ne pouze informace o profesorech a historii ale také určité novinky a trendy ve výživě, odkazy atd.
Tak být Váma tak je předělám aby stránky byly alespoň trochu representativní.
Koukal jsem na příspěvky, a odpovědi k zasmání lepší než trnky brnky.
A malej admin se taky umí hezky rozčilovat.

Avatar

Autor komentáře: Standa Král

Datum vložení: 21.1.2004 20:38:53

Jejda majda, jak to tady tak pozoruji, pustili jste se do Štětináče pěkně. Je fakt že ty stránky nějakém takovém provedení fungují dlouho a jiné fakulty ČZU už jsou se svými weby jinde, zastanu se trošku Pavla, neboť ty stránky dělá při studiu.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz