Starší komentáře ke článku: lk-dominik

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Bednee

Datum vložení: 13.9.2006 14:34:08

Design celkem dobry. Mozna bych preferoval tmavsi text, protoze ted neni moc velky rozdil mezi barvou pozadi a popredi. Text je taky dost naplacnuty na okraj. Nejake male odsazeni by neuskodilo. Na uvodce u obrazku chybi alt. Jinak z pohledu zdrojaku neni co hodnotit. Je prilis kratky a jednoduchy na to, aby v nem bylo neco spatne. Akorat me napada, ze z hlediska semantiky by text v H1 mel vyjadrovat, co se nachazi na konkretni strance. Tzn. nazev webu by v H1 byt nemel. Ale na to ma kazdy trochu jiny pohled.

Avatar

Autor komentáře: Kolibáč

Datum vložení: 13.9.2006 20:35:02

Souhlasím s tím, že text je naplácnutý na okraj textového pole a je málo kontrastní.

Avatar

Autor komentáře: Zdeněk Šeba

Datum vložení: 13.9.2006 23:47:33

Mě osobně se nelíbí barevná kombinace textury na pozadí a obsahu, stejně jako v předešlých příspěvcích bych se přimlouval za nastavení nějakého paddingu mezi textem a okrajem. Hlavička by mohla být klikací, ale to snad u takového webu nevadí.

Avatar

Autor komentáře: Tomáš Bergl

Datum vložení: 14.9.2006 23:09:30

Podivný font. Záložka "rozpis závodu" dost nepředhledná. (Více bych odsadil jednotlivé závody). Stránky nejsou validní

Avatar

Autor komentáře: G_

Datum vložení: 19.9.2006 23:22:32

nevim proc ale docela mne pozadi pripomina lemmings... -text vic odsadit od kraju -a nelibi se mi ramecek

Avatar

Autor komentáře: Daver

Datum vložení: 20.9.2006 1:57:35

Připojím pár svých názorů: - pozadí je sice k tématu, zvláště pak vzhledem k zimnímu odění lukostřílejícího dorostence, avšak na dnešní dobu příliš barevné a hlavně tmavé. Vůbec celý design působí podzimně, je to spjato s ročními obdobími? Budete jej měnit čtvrtletně? Proč by lidé měli mít chmurný a chladný pocit, když si chtějí zastřílet? - texty jsou strašně nahuštěné, například v rozpisu akcí (tady bych dal mezery, možná nějaké čáry), přilepené k okraji. - chybí mi informace o cenách - poplatcích (mimo akce) - menu bych více zvýraznil, či něčím oddělil, téměř zaniká v textu - paní sehnoutkové bych doporučil zřídit nějaký email na některém z emailových portálů (např. seznam.cz). Nemusí každý vědět, že pracuje ve službách státu (což je samozřejmě čistě její volba), ale hlavně se může stát, že změní zaměstnání a může nastat pár zbytečných omylů

Avatar

Autor komentáře: Daver

Datum vložení: 20.9.2006 1:59:26

pardon, paní Sehnoutkové se omlouvám, že jsem ponížil její S :o)

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz